Intalnire nationala de vara 2009

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply

Unde mergem???

La mare
31
49%
La munte
22
35%
La Zilina
10
16%
 
Total votes: 63

Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by Brill »

Pana la urma cati or sa vina? Poate incerc sa gasesc si eu ceva si daca vorbesc la tel cu cineva macar sa ii spun cate persoane or sa vina.
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

satto
Posts: 76
Joined: 26 Aug 2008, 13:13
Auto:
Location: Galati
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by satto »

pentru sfarsitul lui iunie merg si eu cu iubita daca e :D
Renault Laguna III 2009 2.0 cdi
ex Kia Cee'd 1.4 GSL best Black Pearl 2008

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by scraachmyback »

Salutare colegi :) ce e cu zarva asta aici???

Vreti la mare...hmmm...
pai sa va explic...Eu aka SCRAACH cu prietena, sormea si prietenii ei, si cativa din club plekam un weekend 13-14...pe 14 sormea schimba prefixu :P...o sa aiba cu 2 in fata :D....locatie Venus, Neptun, olimp una din astea...in functie de cazare...eu si gaska nu mergem la hotel etc...vrem sa inchiriem o vila cel mai sigur...si unii ar pleka si de vineri seara...
Si acum sa va zic si eu ceva ...k am tot vazut k nu vreti la mare...Cine a fost cu noi stie ce distractie il asteapta(asa k nu conteaza unde mergem...mare, munte, bulgari, etc.) Cine nu a fost si nu vrea sa mearga pentru k vrea liniste....pot sa zic un mare LOOOL....cum sa stai linistit cand avem gask si cei 3(trei) muschetari cu noi???? ASTA E MAREA INTREBARE :)....
SO... daca are cineva cunostiinte in statiuniile de mai sus ....Speak now sau makar un nr de tel....:P

In caz k stabiliti o alta perioada in care sa mergeti la mare...eu zic pas...mai pe romaneste ...nu e bani :P...in iunie...
In iulie pe 26 mai adaug 1 an asa k vreau tot la mare :P....nici nu se pune prob :)

Data in caz k vreti sa mergeti la mare....13-14 iunie....cazarea de camera nu vreau sa depaseasca 60 maxim 70ron...am gasit cateva locatii doar in venus...k acolo am cautat pana acum...nu prea am avut timp...
http://www.tourismguide.ro/tgr/vila_van ... s_3348.php
http://www.vileeforie.ro/vila_greaca_9_venus/

sunt doar informative...nu am apucat inca sa sun...ma apuc de luni de cautat mai bine si daca sunt doritori kre vor sa meara...va rog sa anuntati k sa vedem cati ne strangem....o sa rog pe cineva kre are timp sa se ocupe de o lista....eu la work nu mai am acces la net asa k e cam dificil si p-acasa nu prea stau...verific si eu forumu doar noaptea cand ajung acasa....

BAFTA....Scraach was HERE!

mishu3113
furia alba turbo
Posts: 183
Joined: 07 Jun 2008, 19:53
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by mishu3113 »

deci pana la urma muntele a cazut?
Pro-cee'd Cassa White, 1,4 GSL Best (08/2008) - B-91-FHV - ODO 15000 KM
- PACHET COMPLET PIELE DL.GABI STYLE :)
- NUCA SCHIMBATOR CROMATA
- LEDURI DE POZITIE + KIT XENON FAZA SCURTA H7 6000K
- TSW JARAMA BLACK 17" + NANKANG NS2 SPORT 205/45/R17
- ...VA URMA...

ALBUM FOTO:http://picasaweb.google.com/mishu3113/B ... Pc17Sm4wE#
JB:viewtopic.php?f=5&t=5264

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by scraachmyback »

Astept propuneriile voastre...in cazul in care unii vor cazare in alta parte...sa stabilim sa fim totusi aproape unu de celalalt k sa puteti ajunge repede in Cartierul general...adica vila unde o sa fiu eu ;)

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by scraachmyback »

Observ k nu este nimeni interesat de perioada 13-14 iunie la mare...Venu, Neptun sau Olimp...pentru cazare si plaja in Neptun...Dead LINE...Vineri 29 Mai...pentru cei kre vor sa mearga...sau cat mai repede k sa pot rezerva din timp ceva ;)
Bafta!

danny86

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by danny86 »

parca era vorba sa plecam la mare in week 23 sau urmatorul week din iunie.......pana la urma cum ramane....mai se organizeaza ceva....cat despre o eventuala plecare mai devreme nu cred ca este careva pregatit cu atat mai mult ca ar fi data de 29 mai cand nimic nu prea este deschis.......in week acesta am fost la mare si va spun sigur ca asa este.....apa rece.....terasele inchise....parcarile acum se amenajeaza....magazinele inchise......

gguramulta
Wanted
Posts: 342
Joined: 25 Feb 2009, 22:10
Auto:
Location: Onesti-Bucuresti

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by gguramulta »

eu pe 30 MAI o sa trag o fuga la mare sa fac prezenta la apa si la preturile de pe acolo...

vreau sa plec dimineata la 8 si sa ma intorc tot in aceasi zi.sa plec de la mare undeva pe la ora 18..daca e cineva interesat sa-mi dea PM..

Salutari..
Kia Cee'd 1,4 LX BEST black pearl B-04-YAW
viewtopic.php?f=5&t=4150 ---> jurnal de bord
http://picasaweb.google.com/georgeguramulta
ODO 17000KM/h
Image

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by scraachmyback »

ALO....v-am dat peste cap...nu mai aveti cuvinte...sau ce sa intamplat ???

NU SE MAI FACE INTALNIREA??? ...sau n-are nimeni chef de ORGANIZAT ???

Propunerea mea a fost doar informativa....asta nu inseamna k daca nu mergeti cu mine pe 13-14 iunie....nu se mai tine Intalnirea Nationala de VARA 2009....HELOOOO!?!

Hai sa dezbatem un pic topicul asta si sa vedem pan la urma ce facem...

CHeers!

Anka_83
Posts: 305
Joined: 17 Feb 2009, 12:03
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by Anka_83 »

gata ? chiar nu se mai face nik? :( Eu vreau la mare sigur ... dar ar trebui sa se stabileasca o data exacta ca sa imi programez si eu niste treburi :smt024 ...
RLK ce faci mama? ne-ai starnit si gata ? :D

Ma gandesc ca membri ClubKIA de prin zona litoralului ...ar putea face o fapta buna ..sa ne organizeze :D
Pro_cee'dutz 1.4 GSL MT Best - Cassa White.. B 69 APP

Un zambet este o modalitate necostisitoare de a-ti schimba înfatisarea!Charles Gordy

danny86

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by danny86 »

intalnirea se va organiza daca pana la urma toti ne vom decide si vom alege unde plecam deoarece in momentul de fata exista 2 varianta.........una litoralul si cea de a 2 este cea cu Transfagarasanul........asa ca haideti sa ne decidem si sa vedem cum facem.....ramane litoralul sau Transfagarasanul???.....sau mai este o varinata...ambelelol: :lol: :lol:



Acum exista doritori pentru ambele variante si daca ne vom decide si perioada ar fi cam aceeasi.......am vb cu RLK si mi-a spus ca se va ocupa daca ne vom decide unde mergem....

Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by Skyppy »

Eu ... sunt la mare deja.. de vre-o 30 de ani... asa ca va astept. cat despre Transf.. e posibil sa il fac si eu vara asta, dar nu stiu exact cand.

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by RLK »

Pai cateva raspunsuri vi se par a suna a intalnire nationala? Mai degraba exista persoane incantate si inscrise deja pt Transfagarasan :D Eu propun sa ne mutam acolo. La mare e mai greu de strans atata lume. :roll:
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

gguramulta
Wanted
Posts: 342
Joined: 25 Feb 2009, 22:10
Auto:
Location: Onesti-Bucuresti

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by gguramulta »

je pleaca in 20 de min la mare azi...din pacate nu o sa prind vreme frumoasa, DAR, nu ma duc sa fac plaja ci sa ma relaxez :P in caz ca va e dor de mare o sa incerc sa nu uit sa fac poze :P

o zi frumoasa tuturor!
Kia Cee'd 1,4 LX BEST black pearl B-04-YAW
viewtopic.php?f=5&t=4150 ---> jurnal de bord
http://picasaweb.google.com/georgeguramulta
ODO 17000KM/h
Image

Andrei.Vaduva
Posts: 8
Joined: 14 May 2009, 21:26
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by Andrei.Vaduva »

Cred ca intai trebuie stabilit Organizatorul. Apoi stabilim si unde anume ne intalnim.
Ar fi prima intalnire la care particip ... asa ca hotarativa odata ... si hai sa ne intalnim.

Andrei
Andrei Vaduva
Image

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”