Parteneriat "NANY CAFE" si clubKIA.ro

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Parteneriat "NANY CAFE" si clubKIA.ro

Post by scraachmyback »

hai k incep sa ma obisnuiesc :P...am petrecut si azi tot la NANY...atmosfera si distractie pe cinste....sper sa nu devina o obisnuinta...oricum ma simt k acasa :D...hai cu NEXT PARTY!!! :D

danny86

Re: Parteneriat "NANY CAFE" si clubKIA.ro

Post by danny86 »

alpinad wrote:@Danny86.....traiesti?da un semn!sau rupi iar la hartiutze? :lol: :lol: :lol:



fiuuuu...nu mai beauuu nu mai beauuuu.......mare mare distractie abia astept sa vina urmatoarea data sa continuam ceea ce am inceput :lol: :lol: :lol: ......Alpi.....de trait inca mai traiesc dar nu mai beauuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: .......iar legat de hartiuteeee a trebuit sa le rup bine bine ca sa nu mai fie descifrabil mesajul :lol: :lol: :lol:

onix
Posts: 671
Joined: 01 Jun 2008, 16:48
Auto:
Location: bucuresti

Re: Parteneriat "NANY CAFE" si clubKIA.ro

Post by onix »

Cand ne strangem la un SUC cu multe grade :lol:
Image

PICASSO
Ex-user aurelianpintilie
Posts: 25
Joined: 27 Jun 2009, 20:42
Auto:
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Parteneriat "NANY CAFE" si clubKIA.ro

Post by PICASSO »

Foarte interesant , vin si eu cand se anunta vre-un eveniment, chiar mi-ar place sa cunosc mai multi admiratori ai marcii.
Intrebare de baraj, cum sta treaba cu parcarea, ca in perioada interbelica cand a fost facut cartieru erau numai carute si nu aveau toti. :roll:
KIA SORENTO, 2.5, CRDI, EX, AT, NEGRU, B-88-JJS
KIA RIO, 1.4, BENZ, MT, GRI, B-88JJR
KIA OPIRUS, 3.5, BENZ, EX, AT, GRI, P-2419-AH
MITSUBISHI PAJERO, BENZ, AT, VERDE P-7951-AH

djniki4
Posts: 639
Joined: 10 Jun 2008, 15:28
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Parteneriat "NANY CAFE" si clubKIA.ro

Post by djniki4 »

@PICASSO , legat de parcare nu e problema, gasesti sigur pe stradutele acelea ,la 50 de metri de cafenea...

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”