Intalnire la IASI

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...

Data intalnirii de la Iasi:

Sambata 7 noiembrie
28
97%
Sambata 14 noiembrie
1
3%
 
Total votes: 29

osuletz
Posts: 15
Joined: 07 Jan 2009, 10:48
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Intalnire la IASI

Post by osuletz »

Salutare tuturor!
Cred ca reusesc sa ajung si eu pe 7 la intrunire. Sper sa mai gasim rezolvarea unor greierasi ca de cand a dat frigul au inceput iar sa cante. :lol:
KIA CEE'D SW 1.4 Best, Black Pearl, 11.07.2008

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Intalnire la IASI

Post by dulaul »

Bine ai revenit @osuletz, ma bucur ca te-ai "reactivat" =D> , te asteptam sambata la intalnire.

dulaul
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

mihai_is
Posts: 146
Joined: 09 Jul 2007, 00:42
Auto:
Location: iasi

Re: Intalnire la IASI

Post by mihai_is »

pe 7 la 17.00
voi cauta banda dubla adeziva pentru cei care sa scape de greierasul de la suportul placutei cu nr. de inmatriculare
21-PUI

manucu01
Posts: 722
Joined: 02 Aug 2007, 20:33
Auto:
Location: Iasi

Re: Intalnire la IASI

Post by manucu01 »

vremea e frumosa...numai buna pentru o intalnire :)
Cee'd 1,4 LX BEST black pearl IS-&9-MFM - 250000km
Opel Mokka 4x4, 1.4l 140CP
jurnal de bord: viewtopic.php?t=1126

manucu01
Posts: 722
Joined: 02 Aug 2007, 20:33
Auto:
Location: Iasi

Re: Intalnire la IASI

Post by manucu01 »

inca nici o poza dupa o intalnire de 23 de ceed-uri???
Cee'd 1,4 LX BEST black pearl IS-&9-MFM - 250000km
Opel Mokka 4x4, 1.4l 140CP
jurnal de bord: viewtopic.php?t=1126

crmocanu
Posts: 20
Joined: 29 Jun 2008, 08:09
Auto:
Location: iasi
Contact:

Re: Intalnire la IASI

Post by crmocanu »

Asteptam poze si filmuletul, mai ales cu cel mai tanar fan KIA
moca

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: Intalnire la IASI

Post by Teddy »

La IASI inca se petrece :wink: ...peste vreo 2 zile(stiti voi motivul :lol: ) vor venii si pozele =D> ...
manucu01 wrote:inca nici o poza dupa o intalnire de 23 de ceed-uri???

23 de ceed-uri
=D> =D> =D>
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

fifea
Posts: 17
Joined: 08 Nov 2008, 22:14
Auto:
Location: Botosani
Contact:

Re: Intalnire la IASI

Post by fifea »

Salutari la toata lumea!

Acum am ajuns si eu acasa si am descarcat pozele de la intalnirea de ieri. Problema e ca nu sunt chiar asa reusite cum mi-as fi dorit avand in vedere ca afara se intuneca destul de repede iar aparatul meu nu e unul profesional. Intalnirea mi-a prins foarte bine si astept sa ne revedem si data viitoare :D Pana una alta mai discutam pe forum! Asteptam poze si de la ceilalti participanti la intalnirea de la Iasi (am vazut eu pe cineva caruia i-au iesit foarte bine fotografiile 8) )!

Numai bine tuturor!

Poze intalnire 7.11.2009: http://picasaweb.google.com/fifeabogdan ... aKiutzelor#
Kia C'eed 1,4 Best - Piston Gray, 109 CP, B 31 FIF, ODO: 25.000 din martie 2008
Poze: http://picasaweb.google.com/home

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire la IASI

Post by crispisu »

WWOOOOWWWWW!!!! super tare intalnirea!!! felicitari tuturor celor care au participat! =D> =D> =D>

osuletz
Posts: 15
Joined: 07 Jan 2009, 10:48
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Intalnire la IASI

Post by osuletz »

Cred ca au fost chiar 24, pe la 19:00 a mai venit cineva. Pentru prima mea intalnire mi s-a parut ok si o astept deja pe urmatoarea. Astept si eu poze de la cei care au facut.

P.S.: Mersi manucu pentru sticker! (I have been pimped :lol: )
KIA CEE'D SW 1.4 Best, Black Pearl, 11.07.2008

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Intalnire la IASI

Post by dulaul »

23 de masini la aceasta intalnire e destul de bine si pentru ca incep sa prinda aceste intalniri sper ca data viitoare sa ne organizam mai bine astfel incat sa:
1. gasim o locatie mai buna.
2. o ora la care sa nu fie intuneric.
3. sa avem timp sa socaliazam mai mult :mrgreen:
4. gasim propuneri noi pentru tematica intalnirii precum a fost aceasta "cricket kill joy session iasi 07 nov 2009" chiar daca doar un membru a beneficiat de acest lucru (timpul nu a fost in favoarea noastra).
5. poate o mai buna organizare privitor la membrii sau nu din Moldova. Acum au ajuns masini din Botosani, Bacau si Vaslui (sper ca nu am uitat pe nimeni) si tin sa le multumesc pentru efortul depus.
6. facem poze mai multe si pentru ca avem useri care stiu sa faca bine acest lucru, propun ca pentru viitoarea/viitoarele intalniri sa organizam ceva sesiuni foto cu tematica iar ei nu sunt lipsiti de idei si tehnica =D> Cu 23 de masini s-ar fi putut face niste poze dragute, dar timpul nu e pierdut.
7. incurajam userii sa vina cu consoartele :mrgreen: La aceasta intalnire a fost un numar apreciabil atat de soferite =D> cat si sustinatoare ale soferilor.
8. gasim ceva mai multe stickere cu logo-ul clubului
9. putem face cate un drive test pentru noii membri care inca nu au inca masina. Mie mi-ar fi placut sa beneficiez de aceasta oportunitate cand inca nu aveam masina. La aceasta intalnire mi-am pus masina la dispozitie pentru cei care au fost interesati sa vada cum functioneaza sistemul ISG. La viitoarele intalniri voi fi disponibil din nou daca vor exista cereri :mrgreen:

Multumim dlui Ionut Iftimiciuc si colegei dumnealui de la Klado Motors care au reusit sa ajunga la aceasta intalnire. Speram ca si la celelate intalniri sa participe. Mie imi pare rau ca nu am putut discuta cu toata lumea precum as fi vrut.

Va rog sa va exprimati parerile si propunerile pentru viitoarele intalniri astfel incat acestea sa fie din ce in ce mai placute. Cel mai probabil, urmatoarea intalnire e posibil sa o punem prin ianuarie sau februarie, cred ca va fi poll pe tema asta deoarece poll-ul de la aceasta intalnire ne-a ajutat destul de mult.

Poze voi incerca sa pun si eu diseara.

Salutari la toata lumea
dulaul
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

fifea
Posts: 17
Joined: 08 Nov 2008, 22:14
Auto:
Location: Botosani
Contact:

Re: Intalnire la IASI

Post by fifea »

Eu ma inscriu de pe acum la viitoarea intalnire din ianuarie sau februarie :D Cat despre locatie eu m-am pronuntat inca de la intalnirea de sambata si cred ca in parcarea de la Carrefour Era ar fi numai bine de o intalnire pentru ca se intinde pe o suprafata foarte mare si nu e suprapopulata. Ramane sa mai auzim si alte pareri! Toate cele bune!
Kia C'eed 1,4 Best - Piston Gray, 109 CP, B 31 FIF, ODO: 25.000 din martie 2008
Poze: http://picasaweb.google.com/home

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Intalnire la IASI

Post by dulaul »

@fifea ma bucur ca te-ai simtit bine cu noi. Iti multumesc de asemenea si pentru efortul depus la impartirea fluturasilor in Botosani. Luat de val imi pare rau ca nu am mers la o crasma :mrgreen: sa mai stam putin, dar timpul nu e pierdut.

Am fost intrebat de mai multe persoane la intalnire, daca pentru stickere trebuie platit ceva. Sincer sa fiu, ma bucur ca exista destul de mult bun simt din partea acestora, dar aceste stickere le-am primit de la staff-ul clubKIA.ro cu titlu gratuit astfel incat asa si ramane: gratuit ! Sper ca la viitoarea intalnire sa avem mai multe.

dulaul
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Intalnire la IASI

Post by dulaul »

Avem si poze de la intalnire AICI. Cristi Mocanu va gasi si el poza cu cel mai tanar membru clubKIA.ro.
Multumesc lui @manucu01 pentru ajutorul oferit la botezarea noilor masini =D> .
Asteptam pozele si de la un muschetar care se pricepe la acest lucru :mrgreen:

dulaul
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

fifea
Posts: 17
Joined: 08 Nov 2008, 22:14
Auto:
Location: Botosani
Contact:

Re: Intalnire la IASI

Post by fifea »

@dulaul: ideea cu crasma e bine venita pentru urmatoarea intalnire :mrgreen:
Kia C'eed 1,4 Best - Piston Gray, 109 CP, B 31 FIF, ODO: 25.000 din martie 2008
Poze: http://picasaweb.google.com/home

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”