Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply

Data intalnirii ClubKia

14 Martie(duminica)
1
5%
21 Martie(duminica)
3
14%
27 Martie(sambata)
3
14%
28 Martie(duminica)
14
67%
 
Total votes: 21

User avatar
BUNU
Posts: 596
Joined: 12 Nov 2009, 22:19
Auto: Ceed 1,6 GSL
Location: Galati

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by BUNU »

Un set de felicitari si de la mine pentru @ionut.vasile,grozava idee si realizare.
Din ce am inteles eu ora de zbor se poate fragmenta in patru,cate 15 minute.100 euro la patru revine cate 25 euro de fiecare,pret acceptabil si sa speram negociabil. :D
Contributia mea la sedinta foto am pus-o in album.
ImageImageImageImageImageImageImage
http://picasaweb.google.com/BUNULE
Ești prost și vrei să te remarci? Aprinde proiectoarele! Ești cel mai prost? Aprinde și stopul de ceață!

ana maria
Posts: 217
Joined: 13 Sep 2009, 00:37
Auto:
Location: Galati
Contact:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by ana maria »

eu nu am ajuns pt ca a trebuit sa plec din localitate...poate data viitoare! ma bucur ca v-ati simtit bine
92.000 km and counting...

xp
Posts: 881
Joined: 18 May 2008, 17:47
Auto: kia ceed 1.4 best 2008
Location: Braila

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by xp »

O intalnire super . Felicitari organizatorului . Multumim de gazduire celor de la aerodrom . Poze peste putin timp . Vremea putin rece dar ........nu aplouat . Doar unii se fac ca ......ploua . Se stiu ei .
-Kia Ceed-1.4-BEST-so red-90.000 km

xp
Posts: 881
Joined: 18 May 2008, 17:47
Auto: kia ceed 1.4 best 2008
Location: Braila

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by xp »

-Kia Ceed-1.4-BEST-so red-90.000 km

EVA814
Autoprim Galaţi
Posts: 30
Joined: 11 Sep 2007, 15:03
Auto:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by EVA814 »

Eu nu inteleg care este problema ta cmihai. Spune-mi te rog cum te-am tratat cand ai venit si ai dat avansul. Eu din cate imi amintesc afara intr-adevar ploua torential si nu aveam curent in tot cartierul. Era la ora inchiderii si eu personal am stat peste program mai mult de o ora ca sa iti fac contractul ca sa pot sa-ti iau banii. Eu nu am vrut sa postez pana in prezent la adresa ta nimic dar credema ca nu stiu cum vroiai sa fii tratat de noi angajatii de la Autoprim, pentru ca stiu ca atunci chiar ai fost tratat oarecum preferential.
Daca esti atat de corect te rog sa postezi care era termenul de asteptare pentru un kia ceed in iulie 2007, si cat ai asteptat tu masina.
Are dreptate Bunu sapi sapi dar macar sa stii ca e ceva adevarat acolo.

EVA814
Autoprim Galaţi
Posts: 30
Joined: 11 Sep 2007, 15:03
Auto:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by EVA814 »

Ne cerem scuze tuturor celor care au participat la aceasta intalnire pentru ca nu am putut fi prezenti. Asa cum am discutat si cu ionut.vasile la telefon cand l-am anuntat ca e posibil sa nu venim, vom face tot posibilul ca urmatoarea intalnire sa fie una frumoasa si organizata in totalitate de AutoPrim. Binenteles cu acordul d-voastra.

Autoprim Galati

User avatar
miti
Posts: 29
Joined: 19 Apr 2008, 20:37
Auto:
Location: Braila
Contact:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by miti »

De acord, cu aceasta propunere.Asteptam sa luati legatura cu Admin pentru a deschide un nou topic.
Intalnire Aprilie: unde propune Autoprim ?
Daca suntem cuminti si zambim, primim brelocuri, sepcute, tricouri, fanioane.....cu sigla KIA...Autoprim...?

cmihai
Posts: 1144
Joined: 06 Jul 2007, 21:20
Auto:
Location: braila
Contact:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by cmihai »

pai nu am o problema anume...am zis doar ce-am avut de zis.....si cum am vazut eu lucrurile......
EVA814 wrote:Daca esti atat de corect te rog sa postezi care era termenul de asteptare pentru un kia ceed in iulie 2007, si cat ai asteptat tu masina.
nu mai retin care era termenul....30 sau 60 de zile...dar sa nu uitam ca masina mea e neagra .....si asta pt ca am acceptat poate o masina refuzata sau una venita din stoc....si comanda am dat-o pe 30 mai si am ridicat masina pe 11 iulie.....cand am intrebat de cele 3 nuante care am optat ....cineva a ridicat din umeri.....si am acceptat ceea ce mi-ati oferit ,chiar daca nu era in lista mea de preferinte....
EVA814 wrote:Spune-mi te rog cum te-am tratat cand ai venit si ai dat avansul
pt tine tot respectul......problema cred ca a fost colega ta care cred ca era destul de stresata cand am venit sa dau avansul....nu vreau sa sap ,au trecut deja aproape 3 ani de atunci.....insa de cate ori voi avea ocazia voi spune felul in care am fost tratat....nu e cazul numai al dumneavozstra ,ci al dealerilor kia in general....si cred ca o mare parte din acesti useri a acestui forum ,au fost cam la fel tratati.....oricum sper sa pot participa la urmatoarea intalnire care va fi organizata.....de dumneavoastra sau de noi....utilizatori de kia....

scuze iarasi de off....gata nu mai spun nimic
zafira b 1,6 ODO: 100 000 km....BR-12-CUB
KITURI XENON...OFERTE PT MEMBRI viewtopic.php?f=139&t=9254

http://www.xenonparavanturi.ro/

danzan
Posts: 73
Joined: 01 Feb 2009, 16:10
Auto:
Location: Braila

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by danzan »

iulian2007@ Guilty as charged! Scuze nu am... bineinteles ca sunt singurul care si-a amintit ca se schimba ora abia Duminica de dimineata. Pe la mijlocul saptamanii aflasem dar pe un final de saptamana incarcat... #-o
Acum astept masini si avioane 2!
Salutari tuturor!
BUNU@ Cafeaua ramane valabila la urmatoarea intalnire. (si tocmai a devenit una mare, dubla, cu lapte si croasant sau ceva...). Am montat potentiometrul. Functioneaza pentru toate luminile si nu e nevoie sa-l tii la minim. =D>
Acu' am si o intrebare: noua placuta care ascunde potentiometrul in cauza are si indicatoare luminate pentru reglaj faruri deasupra si lateral + cifrele de pe potentiometru , pentru intensitatea luminii numai deasupra (la mine nimic pe rotita potentiometrului si nici gradatia din stanga de pe placuta, care arata sensul de actionare si marcata cu alb nu se aprinde). Poti, te rog, face o poza cu zona respectiva cand sunt luminile aprinse? Multumesc.
pro_cee'd 1.4 \ 109 CP

-A L E X-
Moderator
Posts: 448
Joined: 23 Nov 2007, 16:26
Auto:
Location: Galati
Contact:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by -A L E X- »

Scuze ca nu am putut fi prezent dar azi dimineata am ajuns in Galati la ora 7 si 20 de minute de la Bucuresti si eram prea distrus de somn...nu dormisem 20 de ore!
Ma bucur ca v-ati simtit bine! Urmatoarea cu siguranta va fi la Galati!(IN ma refer)
Cmihai si reprezentant Autoprim(Eva) va rog ca aceste mesaje sa fie PM!
VW Golf 4 Variant 2003 Tdi Highline
VW Golf 3 Hatchback 1995 1.6i GL
ex:Hyundai i30 1.4 Dohc 16v Classic 2009
KIA CAPITAL 1.5 GLX
VW GOLF 4 Tdi 1999
Rover 600 1997 2.0i 131HP
Dacia 1410

User avatar
BUNU
Posts: 596
Joined: 12 Nov 2009, 22:19
Auto: Ceed 1,6 GSL
Location: Galati

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by BUNU »

Propun ca pentru urmatoarea intalnire AL3X sa deschida de pe acuma un nou topic in care sa ne lansam propunerile(data,locatie,ora,pe cine invitam si pe cine nu,etc.) iar in acesta sa ne postam numai parerile despre ce a fost.Parerea mea,oare am zis bine? [-o<
ImageImageImageImageImageImageImage
http://picasaweb.google.com/BUNULE
Ești prost și vrei să te remarci? Aprinde proiectoarele! Ești cel mai prost? Aprinde și stopul de ceață!

xp
Posts: 881
Joined: 18 May 2008, 17:47
Auto: kia ceed 1.4 best 2008
Location: Braila

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by xp »

Ai zis bine @BUNU =D> .A fost o intalnire iesita din tiparele de pana acum .Poate si cea ce va urma va fi una inedita .
-Kia Ceed-1.4-BEST-so red-90.000 km

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by alpinad »

cel mai bine ar fi s-o facem la sfarsitul lui mai sa dea drumul baietii si la salturile cu parasutele.....cred ca ar fi mult mai tare un salt de la 3ooo m decat un zbor cu motodeltaplanul :wink:

ca sa fiu in consimtamant cu Bunu....cred ca rezolva ionut sa ne faca si noua un discount la preturile prezentate azi.....
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

User avatar
iulian2007
PFR
Posts: 1153
Joined: 29 Jan 2008, 23:59
Auto:
Location: Braila

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by iulian2007 »

ca sa fiu in consimtamant cu Bunu....cred ca rezolva ionut sa ne faca si noua un discount la preturile prezentate azi.....
corect, mai ales ca e criza.....mai ales ca unii sunt bugetari la mana lui Boc :lol:
poate atunci facem un ....g-buy la servicii si obtinem un discount
forumul pasionatilor de detailing click AICI si AICI

facebook - Polish Braila & PolishFaruri Braila

http://polishbraila.blogspot.com/

cmihai
Posts: 1144
Joined: 06 Jul 2007, 21:20
Auto:
Location: braila
Contact:

Re: Intalnire Galati Martie - maşini şi avioane!

Post by cmihai »

:::AL3X::: wrote:Urmatoarea cu siguranta va fi la Galati!(IN ma refer)

cred ca la braila conform traditiei....daca pot spune asa.....
zafira b 1,6 ODO: 100 000 km....BR-12-CUB
KITURI XENON...OFERTE PT MEMBRI viewtopic.php?f=139&t=9254

http://www.xenonparavanturi.ro/

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”