Scrisoare catre Kia Slovacia

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply

Sunteti de acord sa trimitem o scrisoare cu nelamuririle noastre catre Kia? Daca da, cui?

Nu sunt de acord
3
3%
Da, mai intai catre Kia Romania
49
44%
Da, direct catre Kia Slovacia
57
51%
E o conspiratie ... si toti din jurul meu sunt implicati
3
3%
 
Total votes: 112

User avatar
doringvd
Moderator
Posts: 1355
Joined: 07 Jun 2007, 11:15
Auto:
Location: BRASOV
Contact:

Post by doringvd »

sunt perfect de acord cu tin sfinxu-le dar:
-cum au putut proiecta toata masina aia ,ma gandesc ca au proiectat si servo..(nu cred ar da ei cu batul in balta cu servodirectia)
-totusi nu ne-au venit masinile inca ...si nu au avut probleme in acest sens nici un posesor de ceed de pana acum .
-daca ar avea directia de la accent...ce mai putem face? sa le schimbe? nu cred....e prea tarziu acum.
eu zic sa speram ca o sa fie ok si nu vom avea probleme,poate o mica doza de optimism nu ne-ar strica(prea mult pesimism pluteste in aer pe acest site. cred ca ar fi trebuit infiintat mai tarziu..dupa ce veneau o parte buna din masini)
este adevarat ca relatia client-dealear,marketing,probabil si managementul este la pamant (cred ca se va inbunatatii in scurt timp,ei nu sunt obisnuiti sa vanda -de aceea nu cred ca s-a investit in cursuri,marketing...)dar asta nu inseamna ca si produsul este la fel(sper).
noi suntem clientii care au trecut pe la multe marci mai mult sau mai putin consacrate de acea cred ca suntem obisnuiti sa fim tratati altfel si bineinteles cu un flux mai mare si mai exact de informatii.
a..si oricum la o masina nou lansata.....este un pic de ceata in informatiile furnizate de dealer in general, indiferent de marca.
una e sa sti o masina de 3-4 saptamani(asta cand am comandat-o eu) si alta e sa sti o masina de cativa ani(unde cunosti pct-le tari-slabe,probleme..etc)
asa ca fratilor hai sa asteptam sa vina marfa daca tot am platit-o si dupa aceea sa ne dam cu parerea si sa ne rezolvam problemele daca sunt pe cale ammiabila....sau in instanta.
Cee'd 1.4 GSL LX MT Machine Silver ."Ltd. Edition"

Jurnal de bord: http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=316

ODO 75000km Image

--------------------------
FOLOSESTE "SEARCH" INAINTE SA POSTEZI
POSTEAZA IN SECTIUNEA CORECTA
RESPECTA MEMBRII ACESTUI FORUM
--------------------------

ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

Sfinxul wrote:Sansele sa apara o problema exact atunci cand esti in impas sunt destul de mari pentru ca acest mecanism (MDPS) este solicitat mai mult in momentul in care schimbi directia de mers si nu in drum drept.
pffffffff....este evident ca servo intra n sarcina doar in curbe...pe drum drept se odihneste !!! si tot la fel de evident este ca te lasa cand e nevoie mai mult , adica in sarcina !!(Murphy :D ) daca nu ar fi nu s-ar povesti ! :P no hard feelings !
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”