Intalnirea altora - Logan la Tulcea

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Intalnirea altora - Logan la Tulcea

Post by Skyppy »

Am avut ocazia sa particip la o intalnire a celor din Logan Club, Renault Club si Dacia Club, la Tulcea, intalnire organizata de dealerul local cu ocazia lansarii Dusterului. Per total, a fost f ok: o gustare gratis - numai ca erau persoane care se puneau in fata la gratar si luau mancare pana nu mai puteau duce, s-au dat sepci si in plus, cauciucuri, jante de aliaj si schimb de ulei si pentru cativa veniti mai de departe si bonuri de benzina. In plus, unul dintre cei prezenti acolo a castigat Dusterul prin tombola cu cheia. Atmosfera a fost f ok. Ca au fost nemultumiti si carcotasi dupa eveniment, asta apare la orice eveniment. Concluziile, va las pe voi sa le trageti

aeon
Posts: 908
Joined: 06 Jul 2008, 21:52
Auto:
Location: Galati
Contact:

Re: Intalnirea altora - Logan la Tulcea

Post by aeon »

foarte frumos...pe la noi mai rar :(
Hit The Road ODO 56k+, 1.4 best Abyss Blue, 6.03.2008
Image
ImageImageImageImage

Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Intalnirea altora - Logan la Tulcea

Post by Skyppy »

Din cate stiu eu, este a doua actiune a acestui dealer de genul acesta: cauciucuri si jante. plus ca daca porti pe masina sticker cu numele service-ului, ai o revizie gratuita, o alegi tu pe cea care o vrei, indiferent de nr de km. Par SF-uri, nu ?:D

cmihai
Posts: 1144
Joined: 06 Jul 2007, 21:20
Auto:
Location: braila
Contact:

Re: Intalnirea altora - Logan la Tulcea

Post by cmihai »

la noi nici macar nu te primesc cu consumabilele tale......d-apai sa mai faca si o revizie gratuita......asta se obtine fffffff greu la un service kia din romania......
zafira b 1,6 ODO: 100 000 km....BR-12-CUB
KITURI XENON...OFERTE PT MEMBRI viewtopic.php?f=139&t=9254

http://www.xenonparavanturi.ro/

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”