Intalnire Iasi

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...

Cand sa se tina intalnirea?

1. sambata 25 septembrie ora 16
12
52%
2. duminica 26 septembrie ora 12
11
48%
 
Total votes: 23

AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by AlinC. »

@dulaul: Am scris pe forum, de mult. In jurnal cred.
Au schimbat pompa cu totul, s-o studieze cu ochii lor migdalati :)

No worries, am in schimb o poveste noua nouta si la fel de interesanta!

Apropos, sloganul "Kia - The power to surprise" e foarte, foarte bine ales...
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Intalnire Iasi

Post by dulaul »

Deci, ramane stabilit faptul ca intalnirea clubkia va avea loc sambata 25 septembrie ora 16 pe platoul de la releu Bucium.

Persoanele care au probleme cu gasirea locatiei va rog sa-mi dati PM pentru numarul meu de telefon sa va ajut daca e nevoie.

@AlinC. sper ca problema ta sa nu fie grava ca cea anterioara. Daca ajunge si dl. Stacescu poate vei primi o rezolvare mai prompta a problemei tale.

dulaul
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

User avatar
HsK
Posts: 22
Joined: 27 Aug 2010, 21:01
Auto:

Re: Intalnire Iasi

Post by HsK »

Soare, cald ...de ce sa nu mai construiesc ceva :)) Cu parere de rau ...imi cer scuze ca nu pot ajunge la intalnire.. :/ cu alta ocazie...
___________________________________________

Cee'd 1.4 Base, Abyss Blue [url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab149094.gif[/img][/url]
[url=http://mks.in.ua/index.php?name=ustanovka_zamkov]установка замков[/url]
ODO 33500

shtirlitz
pictoru
Posts: 572
Joined: 02 Jun 2007, 09:00
Auto: kia cee'd 1,4
Location: iasi
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by shtirlitz »

Da invitatii oficiale de ce nu au fost trimise la membri? Eu vin, dar ceilalti care nu au citit acest topic de unde pot afla?
Image

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by Ogy »

@shtirlitz, sti ceva ce nu stim noi?

shtirlitz
pictoru
Posts: 572
Joined: 02 Jun 2007, 09:00
Auto: kia cee'd 1,4
Location: iasi
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by shtirlitz »

Nu, ma refeream la invitatii pe mail.
Image

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by Ogy »

S-a ocupat dulaul si de acest aspect.
Cei care fac parte din grupurile corespunzatoare zonei in care are loc intalnirea, au primit mail. Desigur daca au aplicat pentru apartenenta la grupul respectiv.
Multumim de sesizare.

AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by AlinC. »

Cum a fost intalnirea oameni buni? Eu n-am reusit sa ajung :(
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

User avatar
geburah
Posts: 17
Joined: 19 May 2010, 20:07
Auto:
Location: Iasi

Re: Intalnire Iasi

Post by geburah »

pai a fost ok, cel putin din punctu nostru de vedere; dar nu prea am cu ce compara, ca ptr noi a fost prima :D

masini au fost doar 7 kia, un fiat si un peugeot(a venit domnul de la noul service cu el), deci nu am fost f multi

s-a discutat despre masini si viata in general, am povestit, am ras, vremea a fost frumoasa, am mancat prajituri si am baut suc si apa :D

ce a fost mai notabil sa zicem a fost ca a venit domnu Dragos Stacescu(care cred ca e noul manager(pe cartea de vizita zice Director After Sales) de la fostu Klado, noul Trendo cica) si ne-a zis ca s-a schimbat conducerea si ca s-a schimbat si mentalitatea; a incercat oarecum sa spele numele rau avut de Klado, mai ales ptr unele persoane; a mai vbit si el despre masinile noastre, a mai raspuns la unele intrebari, etc, etc; mie mi s-a parut ok cum a vbit, shi cel putin la prima vedere pare ca vrea sa faca treaba buna la noul service, dar dak va reushi sau nu, asta ramane de vazut; oricum noi nu am avut prea mari pb cu Klado, ca la noi mashina e noua shi mai sunt luni bune pana sa ma gandesc unde fac prima revizia; a fost doar prima impresie ca nu prea au vrut sa imi vanda o mashina si de asta eu m-am orientat spre VS, unde au fost ceva mai receptivi

si cam atat cred, sper sa nu fi uitat ceva :)
Kia Ceed FL, 1.4 Best, 90 HP, model E5, Oil Blue, IS 22 GRS

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Intalnire Iasi

Post by dulaul »

Salutare,

am revenit, cam tarziu ce-i drept dar timpul nu mi-a permis pentru ca am avut un deces in familie.

@shtirlitz este intr-adevar o problema faptul ca nu toti userii sunt anuntati pe email, dar acest lucru e cauzat de faptul ca foarte multi dintre ei nu s-au inscris in grupul din orasul din care apartin. Pentru urmatoarea intalnire nu-mi ramane decat sa fac o lista cu userii din Iasi pe care-i stiu si pe care-i gasesc pe forum, dupa care sa le pot trimite un mail tuturor. Poate doar daca Ogy are vreo alta idee ar fi super.

Pe langa mail-ul de anuntare a unei intalniriin trecut eu am mai distribuit si fluturasi, poate de aceea anterioara intalnire a fost un succes. In fine, probabil ca voi relua acest lucru si vedem daca o mai punem de o intalnire anul asta, ce ziceti?

Voi incerca sa pun si cateva poze de la aceasta intalnire cat de curand.

Cat priveste intalnirea, din punctul meu de vedere a fost ok, asta si pentru faptul ca am putut sa-l cunoastem mai bine pe dl. Stacescu, dumnealui explicandu-ne mai multe lucruri de care eram direct interesati. Ne-a mai spus cateva cuvinte in ceea ce priveste organizarea din service. Din acest punct de vedere dumnealui doreste sa faca treaba cum trebuie, lucru care face sa ma gandesc bine daca mai este nevoie sa merg la Vaslui. Daca reuseste sa le mai inchida gura sloboda si plina de prostii ale mecanicilor va castiga destul terem. Destul de probabil ca urmatoarea revizie sa o fac la Trendo Iasi.

Toate cele bune,
dulaul
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by Ogy »

Ar fi ideal sa imi spuneti (unde si prin ce mod doriti) sa creez noi grupuri de care sa apartineti (pe zone ale tarii) astfel incat sa instiintez toti participantii din zona respectiva.

dulaul
Posts: 429
Joined: 12 Apr 2009, 15:28
Auto:
Location: IASI

Re: Intalnire Iasi

Post by dulaul »

Pana la urma am gasit ceva timp sa pun si pozele de la intalnire. Le gasiti AICI.

dulaul
Kia Cee'd 1.6 GSL City, isg, GPL,Pewter Beige
Poze
Jurnal de bord Image

Image

User avatar
tuguilucian
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 10:27
Auto:

Re: Intalnire Iasi

Post by tuguilucian »

vad in poze in spate un facelift, aceasi culoare ca a mea :)
cee'd fl best 1.4 109cp
http://picasaweb.google.com/tugui.lucian/B100GUS#

NemeSys
Posts: 122
Joined: 19 Dec 2009, 09:28
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Intalnire Iasi

Post by NemeSys »

Cand se organizeaza urmatoarea intalnire? In parcarea de la Palat ar fi frumos. :D

mpdpauldoru
Posts: 10
Joined: 14 Sep 2010, 09:25
Auto:
Location: BACAU

Re: Intalnire Iasi

Post by mpdpauldoru »

salut toata lumea din club kia ,sper ca la urmatoarea intalnire sa pot veni si eu [-o<

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”