Iasi

Poze, unde locuim, cu ce ne ocupăm, etc.
ovi36ceed
Posts: 7
Joined: 13 Dec 2008, 14:09
Auto:

Re: Iasi

Post by ovi36ceed »

imi pare rau de formulare, da' totul suna ca la CV

Piranya
Posts: 1
Joined: 19 Jan 2009, 22:55
Auto:

Re: Iasi

Post by Piranya »

Hello, sint inginer chimist posesor de KIA CEE'D 1.4 Best (alarma + senzori parcare) IS-87-AMI, momentan conduce sotia mea masina, dar imi va veni vremea si mie !Va citesc cu drag de multa vreme, am masina din 09.2008, Kompass Blue, pot spune ca acest forum, m-a determinat sa iau aceasta masina , considerind ca e cea mai buna alegere la momentul respectiv, sper sa nu ma insel pe viitor. Tot citesc despre acele zgomote ciudate ce apar pe la unii posesori si-mi intreb soferitza - "....pe la tine se aude ceva?" :lol: , sint intrebari si probleme hazlii dar si chestii serioase ce ridica mari semne de intrebare asupra "masinii anului 2008" ! Sper ca evenimente sa nu apara prea repede la nici unul dintre noi, poate chiar deloc, asa incit va urez multi "ani lumina" fara evenimente rutiere !

cconiac
Posts: 135
Joined: 13 Jun 2008, 21:51
Auto:
Location: BRU
Contact:

Re: Iasi

Post by cconiac »

Daca vrei sa vezi intr-adevar chestii serioase intri pe forumul dedicat masinii poporului german. Incep cu un fragment despre "calitatile" vw care imi persista in memorie: "Sonde lambda: Tipic VAG, proaste si scumpe."

Eu cel putin pana acum inca ma felicit pentru alegerea facuta.

Cap_PDT_01_18
Cee'd 1.4 Best - Black Pearl - 2008 - membru al ANTI-fan clubului Siemens-VDO

AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Iasi

Post by AlinC. »

Clubul nostru incearca sa intre in Cartea Recordurilor. Detalii despre actiune gasiti aici

Unul dintre organizatori, alpinad, m-a rugat sa incerc sa mobilizez si Iasul. Ce ziceti, dam si noi o mana de ajutor? Practic, e vorba de drum de gaz pana la Bv, o noapte de cazare (optional) si 1-2 zile pierdute. Ce spuneti?
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

Post Reply

Return to “Despre membri”