Constanta

Poze, unde locuim, cu ce ne ocupăm, etc.
pompilius
Posts: 122
Joined: 21 Jun 2007, 21:59
Auto:
Location: Calarasi

Post by pompilius »

Imi cer scuze dar n-am observat postez intr-un topic gresit din punct de vedere al locului de domiciliu!
Nu sunt din Constanta!
Cee'd 1,4 LX Best Pewter Beige
CL-19-RIP

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Si iti e rusine sa iti treci locatia la profil?

pompilius
Posts: 122
Joined: 21 Jun 2007, 21:59
Auto:
Location: Calarasi

Post by pompilius »

Nu-mi este rusine,numai ca dacanu am facut-o de la inceput am zis ca nu mai este cazul.Dar daca mi-ai atras atentia am facut-o!
Cee'd 1,4 LX Best Pewter Beige
CL-19-RIP

NoKs
Posts: 56
Joined: 04 Oct 2007, 17:26
Auto:
Location: CONSTANTA

Constanta

Post by NoKs »

referitor la azot in pneuri. andrei (si nu numai tu) vezi ca mai sunt unii cica foarte buni, zona spitalul mare la intersectia lahovari cu iorga (ei sunt defapt pe panselei chiar langa spalatoria aia) care baga azot si intradevar cica este forte bun (se comporta foarte bine) pentru diferentele de temperatura, nu trebuie sa-i faci tot timpul presiunea pneului. :wink:
VISEZ LA SAMANTA KIA :D

adryan
Posts: 13
Joined: 20 Jan 2008, 21:53
Auto:
Location: CONSTANTA
Contact:

Post by adryan »

hai sa mai asteptam un pic sa imi vina shi mie mashina :))
ma uit shi vad ca va place foarte tare sa va laudati cu multe scoli, masterate shi alte alea :))) eu ce sa zic...... ca nu am terminat nici liceul...... tre sa sa fii policalificat ca sa ai Ceed??? e vreo cerinta anume????
Adrian, din Agigea, viitor posesor de Ceed SW, de fapt posesor ca am achitato acum astept sa vina.



data de livrare 28.01 dar nu cred ca ajunge ea asa repede.
ceedSW 1.4 best SoRed. 9200 km ATM din martie 2008

adryan
Posts: 13
Joined: 20 Jan 2008, 21:53
Auto:
Location: CONSTANTA
Contact:

Post by adryan »

da, multumesc pt intelegere....... acum 28.01 a trecut, masina ar fii pe la pitesti si in 2 saptamani o am a zis dealeru' :)
ceedSW 1.4 best SoRed. 9200 km ATM din martie 2008

CIM
Posts: 6
Joined: 06 Jan 2008, 00:15
Auto:
Location: Cernavoda-CT

Post by CIM »

adryan wrote:da, multumesc pt intelegere....... acum 28.01 a trecut, masina ar fii pe la pitesti si in 2 saptamani o am a zis dealeru' :)
Unde a fost comandata: Autoconstanta sau Raven?
Ti-au spus ei ca vine asa repede? Ciudat! De fapt cioudat si ca ... ai paltit-o integral cand ai comandat-o. Cum ai facut?
Kia Cee'd SW best 1.4, comanda in 05.12.2007, livrata in 22.02.2008; peste 5000 km; s-a comportat OK pana acum!

adryan
Posts: 13
Joined: 20 Jan 2008, 21:53
Auto:
Location: CONSTANTA
Contact:

Post by adryan »

la Raver, pai am achitat avansu si de restu sa ocupat banca, dar in momentul in care am platit avansu deja aveam serie de caroserie si masina era pe stoc la zilina. asa ca mi-au dat termen de livrare 45 de zile in loc de 90, dar acum se pare ca masina e la pitesti.
ceedSW 1.4 best SoRed. 9200 km ATM din martie 2008

Johnny27

Post by Johnny27 »

Salut...Cine are timp si poate, anunt ca in acest WK sunt in Cta. Poate reusesc sa vad si eu cateva masini pe acolo cu sticker la o bere fara alchoooooool sau un suc :P :lol:

girlfreaky
Posts: 10
Joined: 08 Feb 2008, 18:18
Auto:
Location: Bucuresti/Constanta

Post by girlfreaky »

Alina, 23 ani, Constanta (actualmente in Bucuresti), am o kia picanto EX blue diamond
Kia Picanto EX

User avatar
lidmon
Posts: 46
Joined: 08 May 2008, 09:26
Auto: Cee'd
Location: Brasov,Constanta

Post by lidmon »

Lidia, 29 de ani, Ovidiu (Ct)...actualmente in Bucuresti...posesoare a 1/2 Cee'd (masina de weekend - pentru mine).
1/2 Cee'd 1.4 - model 2013, silver (BV 10 DIL) - jumatatea lui "joeblack"

dan olteanu
Posts: 42
Joined: 01 May 2008, 22:11
Auto:
Location: Constanta

Post by dan olteanu »

DAN,25 ani,Constanta,militar angajat
posesor CEE'D black pearl

Post Reply

Return to “Despre membri”