Cel mai mare club

Forum destinat promovării reciproce
.indie.
Posts: 332
Joined: 25 Oct 2007, 17:55
Auto:

Post by .indie. »

mykep wrote:@.indie. total de aceeasi parere, sunt multe chestii discutate de 15 ori, posturi duble o gramada, dar pana la urma conteaza oamenii care fac acest forum posibil.
acum 1 an in mai cand mi-am comandat masina cautam cu disperare un forum romanesc Kia si am avut surpriza sa se deschida exact atunci si pot spune cu mana pe inima ca mi-a fost de real ajutor si am citit fiecare thread pe acest forum.
Pai am zis eu ca nu e util ?
Eu doar ziceam ca mi-ar placea ceva mai multa ordine.
Eu sunt moderator pe clubc4.ro si am `curatat` destule threaduri (inclusiv pe ale mele) pentru ca erau in plus.
Mi-am petrecut cateva nopti sa periez putin forumul. Bine, e si mai mic fiind mono-model.

vlady_b
Posts: 211
Joined: 15 May 2007, 20:09
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by vlady_b »

@arnold Am gresit cu numarul de membrii. Suntem 1716 ...a fost o greseala de "tipar" sa zic asa.
Kia RIO 1.4
Image

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

..din care 121 au peste 100 posturi :D (deci cat de cat activi)....restul au sub 100 de posturi. inca vreo 300 au ceva posturi, restul au sub 10 posturi :D
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Post by misuspita »

Oricum, sunt convins ca ne citeste mai multa lume decat cei inscrisi. Eu de ex. am stat pe bara si am urmarit acest forum vreo 2 luni pana sa ma inscriu, si informatiile aflate aici m-au condus in final sa comand un ProCeed, altfel, probabil, as fi ajuns un mandru posesor de Polo :D . Chiar daca multi nu scriu sau nu se baga in unele discutii pentru ca nu au ceva relevant de zis sau ca informatia a fost deja expusa, cred ca ceea ce se gaseste aici pe forum, chiar si in forma sa mai putin "periata" e util. Si daca esti persistent si cauti prin subiectele mai vechi, nu doar cele de "prima pagina", poti gasi multe informatii utile. Doar ca unii useri mai noi nu se deranjaza sa utilizeze functia search. Dar ma rog...
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

Post Reply

Return to “Cluburi partenere”