Club C4

Forum destinat promovării reciproce
Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by Bogdan »

[quote="Johnny27"][/quote]

Prietene cauta si pe aici ...moderatorii isi fac treaba, nu s-a sters nimic si iar ma acuzi aiurea??? Iar incepi cu mizerii??

viewtopic.php?f=47&t=3514

@Tzepozzz...dar de ce esti tu asa suparat ca exista si cluburi partenere????

Tzepozzz
Posts: 85
Joined: 29 Oct 2008, 13:11
Auto:
Location: Ploiesti

Re: ClubC4.ro

Post by Tzepozzz »

nu vad legatura intre cluburi...parteneri la ce? organizati intalniri impreuna sau care e treaba? daca era un club separat cu posesori de cee'd poate mai intelegeam. pe un forum dedicat unei marci ar trebui sa existe discutii legate de marca respectiva si nu topicuri cu intalniri de pe alte forumuri.
si ca sa iti raspund la intrebare: nu sunt suparat deloc, pentru ca nu am de ce :wink:
LE: am inteles acum...poti sa-mi stergi cele 2 mesaje pentru ca nu au nici o legatura cu subiectul in cauza
Last edited by Tzepozzz on 27 Nov 2008, 17:55, edited 2 times in total.
Cee'd 1.6 Dizalake 115 PS/ Pewter Beige/ City

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by Bogdan »

Se vede ca esti un pic cam nou pe aici...a existat o intalnire comuna ClubC4, ClubKia si ClubCorsa!!!
Ne bucuram sa auzim ca nu esti suparat!!

Arnold12
Posts: 2774
Joined: 02 Jun 2007, 18:23
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by Arnold12 »

Bogdan wrote:Se vede ca esti un pic cam nou pe aici...a existat o intalnire comuna ClubC4, ClubKia si ClubCorsa!!!
Ne bucuram sa auzim ca nu esti suparat!!
@Tzepozzz - incerc sa te lamuresc eu,admini de la cele 3 cluburi mentionate de bogdan + clubseat sunt prieteni

Si DA, probabil ca intilniri sunt cu duiumul intre adminii celor 4 cluburi (Bravo lor)
Cee'd SW 2.0 CRDi 140CP~170CP 6MT TX pregatit sa frustreze...a different ONE
Kia Ceed SW 200Km/h - http://www.youtube.com/watch?v=tsQNcrqPImk
MAX 221km/h pe GPS/Autobahn Austria

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by Bogdan »

Nu dragul meu Arnold, chiar a fost o intalnire anul trecut in toamna... CluBC4 - ClubCorsa si ClubKia!!
Si da suntem prieteni cum suntem prieteni si cu multi alti useri de pe cele 3 forumuri!!
Probabil ca o sa se faca una comuna si cu ClubSeat care sunt doar de 1 an in bransa..

http://www.clubc4.ro/Intalniri/Septembr ... index.html

mihay
Posts: 291
Joined: 04 Jul 2008, 13:24
Auto:

Re: ClubC4.ro

Post by mihay »

eu nu inteleg de ce puneti accentul pe niste fiare (aceste masini ) . mi se pare total aiurea. la anul o poti lovi/vinde etc si ce faci? cel mai mult ar trebui sa conteze comunitatea de oameni, sa fiti uniti si prieteni , sa faceti ce faceti fara sa urmariti numai avantaje...

alcatraz

Re: ClubC4.ro

Post by alcatraz »

@bogdan, dupa ce am vazut ce ati facut tu, tipitip...etc. cu C4, stau si ma intreb ca prostul ce v-a impiedicat sa faceti acelasi lucru si pentru club kia. pina acum, toate intilnirile au fost din banii nostri; sepci, tricouri... idem. sponsorizari :CANCI. de aici nu pot trage decit o singura concluzie. de felul meu nu sunt rautacios, (n-ai avut prilejul sa ma cunosti personal) dar unele chestii ma deranjeaza si ripostez macar verbal.

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by Bogdan »

Tu crezi ca la noi s-a facut ceva din sponsorizari in afara de ultimul eveniment, la care a avut loc un concurs??? Partenerii nostri ne-au oferit premiile, intreaga organizare fiind facuta de noi, din forte proprii. NU trai cu impresia ca vine cineva sa iti dea bani...
In afara de stickere, pentru absolut toate actiunile fiecare membru a platit, tricouri, deplasari, intalniri, etc etc etc..
Nu stiu de unde ideea asta, ca daca sunteti membru intr-un forum sa vi se dea totul moca!!! Total gresit!!! Si faptul ca porti un tricou cu ClubKia sau ai un sticker cu Clubkia o faci pentru ca iti face placere nu ca sa faci reclama cuiva!!!

Una e sa faci ce am facut noi pt 800 de oameni si alta e sa faci pt 2000...Ganditi-va si la asta, si cu putin noroc aici se vor realiza extraordinar de multe, totul este doar o chestiune de timp, si a mai ramas doar un pic pana la ceva ce poate fi si aici considerat un Eveniment al anului!!!!..

Mai ganditi-va si la altceva, criza asta are si partile ei bune, ca pana acum poate ca multi v-ar fi scuipat cand mergeati sa cereti ceva. Iti zic sincer, sunt multe aspecte pe care voi nu le stiti pentru ca nu aveti de unde si daca multe lucruri nu s-au facut nu a fost din rea vointa sau dezinteres, pur si simplu nu a fost ocazia sau oportunitate. Acum se pare ca lucrurile se vor schimba, si retineti asta nu datorita Asociatiei voastre, ci datorita conjucturii a tot ceea ce inseamna masini si piata masinilor in Romania!!!!!!!

PS: Tipitip nu a facut mare lucru pentru evenimentul ClubC4, doar a fost un observator intr-o masina si s-a plimbat 2 ore prin oras, asa ca nu-l mai acuzati aiurea ca face pentru altii si aici nu face!!!
Atacurile astea sunt penibile sincer!!

Eu zic sa se incheie aici cu offtopicul, si sa se discute in topicul de la cafenea daca pe cineva il mai framanta CluBC4 si ce se intampla acolo!!!

mihay
Posts: 291
Joined: 04 Jul 2008, 13:24
Auto:

Re: ClubC4.ro

Post by mihay »

orice sut in fund este un pas inainte...timpul va lamuri orice problema. ce mi-as dori eu ca din aceste mici rautati sa iasa ceva bun aici. adica...cei de aici sa fie putin invidiosi si sa zica : ma aia cum au putut si noi nu? pai sincer va zic eu tipitip poate sa fie superman..SINGUR este ff greu sau chiar imposibil . Daca va certati toata ziua si nu ganditi constructiv..e greu. Multa bafta pentru ceea ce se anunta a fi Evenimentul anului la Kia . :wink:

Misu
pensionar
Posts: 482
Joined: 01 Feb 2008, 11:22
Auto:
Location: Bucuresti

Re: ClubC4.ro

Post by Misu »

Club KIA wrote:EU, ClubKia Romania voi pregati surpriza anului!! A mai ramas doar foarte putin timp si vom afla cu totii ce ne asteapta!!
Cum zicea si Bogdan...STATI APROAPE !!
acum chiar sunt curios si nu mai pot astepta! sper sa fie foarte tare si sa apara in ziare :o
2008 HB Best Kompass Blue 1.4 109

mihay
Posts: 291
Joined: 04 Jul 2008, 13:24
Auto:

Re: ClubC4.ro

Post by mihay »

Nu stiam unde sa scriu...FELICITARI CLUB KIA , acum am vazut ce ati facut ( am fost plecat din tara) si ti se ridica parul pe mana . Extraordinar !!! Felicitari tuturor care au dat o mana de ajutor fiecare cum a putut si nu in ultimul rand JOS PALARIA tipitip pentru tot ce faci.

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by Ogy »

mihay tu faci reclama cumva la ProTV? :)
Multumim frumos pentru mesaj mihay.

mihay
Posts: 291
Joined: 04 Jul 2008, 13:24
Auto:

Re: ClubC4.ro

Post by mihay »

nu fac desi tipitip si restul care ati pus umarul la treaba ati merita sa apareti acolo =D>

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by Ogy »

Dap eu trebuia sa apar azi ...la stirile de la ora 5 ...de doua ori :)

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4.ro

Post by RLK »

Dar le-ai ratat, sa inteleg.... :lol:
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

Post Reply

Return to “Cluburi partenere”