Hyundai Club

Forum destinat promovării reciproce
tiny
Posts: 17
Joined: 07 Feb 2009, 11:37
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Hyundai Club

Post by tiny »

Salut, eu sunt TINY,am 20 de ani, conduc varul ceedului sunt student,lucrez in asiguari si pe aceasta cale vreau sa va salut si sa va invit si pe forumul nostru.
Eu fac parte dintr-un nucleu ce a inceput ceva, insa, pana sa ajungem unde sunteti voi acum va mai trece ceva timp (ceva mai mult)

Mi-e greu sa tin "prelegeri" de genul asta, imi place mult cum arata forumul vostru, imi place foarte mult ca ati trecut de mult de barierea unui monitor, si mai ales ca va iubiti masinile, cu bune cu rele.

Si noi organizam o iesire pe 20 februarie chiar la moeciu, eu sunt chiar in brasov acum, urmeaza sa ma duc sa vorbesc acolo cu proprietarii sa vad ce si cum, din pacate suntem cam 25 de oameni 12 masini (data trecuta am fost mai multi) vreau sa va intreb daca v-ar deranja prezenta noastra aici viewtopic.php?f=36&t=3726&start=600

Astept niste feedback, si va astept pe forumul nostru http://www.hyundaiclub.ro
@@@@@ peace with myself

BAU
Moderator General
Posts: 3291
Joined: 24 Jan 2008, 00:25
Auto:
Location: Bucuresti

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by BAU »

Esti binevenit in marea familie cu ochii oblici :KIA-HYUNDAI
1.6 GSL EX, MT, 122 CP, 225/45 R17W, 133.000 km

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by tipitip »

Bun venit!

În primul rînd, ca să fim parteneri, trebuie să avem şi noi un loc pe HyundaiClub la Cluburi Partenere (nu am sesizat să aveţi aşa ceva, te rog mult să negociezi tu cu adminul aspectul!)

În ceea ce priveşte participarea la Întîlnirea Naţională ClubKIA...vreţi să participaţi ca membri Club KIA sau facem în aşa fel încît să aibă loc două întîlniri în acelaşi loc, în acelaşi timp...în acelaşi şpiriţ :shock: ?

Vorbeşte şi tu cu lumea de pe acolo, vedem şi păreri de pe aici şi...să vedem!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Dannyboy
Posts: 974
Joined: 07 Feb 2009, 16:03
Auto: Hyundai i30 1,6 CRDI
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by Dannyboy »

Am onoarea să vă salut. Fac şi eu parte din HyundaiClub. Mi-am permis să postez pe forumul dumneavoastră deoarece vă urmăresc de ceva timp şi sunt încîntat de ceea ce am văzut că aţi realizat într-un timp atît de scurt. într-adevăr, nici un alt club nu se poate mîndri cu aceasta. Noi (HyundaiClub) doar visăm că într-o zi ne vom putea lăuda cu un asemenea număr de colegi de forum şi cu astfel de împliniri.
În ceea ce priveşte întîlnirea dumneavoastră, nu dorim să facem nici un fel de concurenţă. Este doar o întîmplare faptul că avem aceeaşi dată şi cam aceeaşi locaţie pentru întîlnirile noastre, numai că am dori pe această cale să vă cunoaştem şi să vedem şi noi cum arată cu adevărat o MARE întîlnire naţională. Åži probabil nimeni nu ne va împiedica să deschidem împreună o sticlă de şampanie pentru a sărbători succesul la care aveţi tot dreptul.
Sper ca postarea mea să nu deranjeze. Vă urez succes în tot ceea ce întreprindeţi!

P.S. În ceea ce priveşte reciprocitatea spaţiului pe forumuri aveţi perfectă dreptate. Voi discuta şi eu cu administratorii acest aspect.
Viața e ca un tren. Cel mai bine e la vagonul-restaurant.

tiny
Posts: 17
Joined: 07 Feb 2009, 11:37
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by tiny »

Am trimis un mesaj domnului admin, as va oferim spatiu dedicat pe forum
Am dori sa venim la actiunea pe care ati organizat-o sa vedem ce inseamna mobilizare, pasiune, si clubkia :) poate asa o sa-i motivam si pe cei de la noi de pe forum, nu vreau sa vorbesc aiurea, dar am impresia ca i-ati intrecut destul de mult si pe cei de pe vwforum.ro
@@@@@ peace with myself

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by alpinad »

noi i-am cam intrecut pe multi :unibrow: :smt041
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

Dannyboy
Posts: 974
Joined: 07 Feb 2009, 16:03
Auto: Hyundai i30 1,6 CRDI
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by Dannyboy »

asta e si motivul pentru care dorim o colaborare cu dumneavoastra. va doresc succes si distractie maxima la intalnirea nationala.
Viața e ca un tren. Cel mai bine e la vagonul-restaurant.

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by MihaiM »

Eu am cont si pe hyundaiclub dar recunosc ca nu prea am intrat desi am un Accent un familie. Poate ca odata cu initiativa asta ne vom aminti mai des unii de altii. BRAVO.

Dannyboy
Posts: 974
Joined: 07 Feb 2009, 16:03
Auto: Hyundai i30 1,6 CRDI
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by Dannyboy »

nici un BRAVO! este vorba de dorinta de a cunoaste OAMENI. Este vorba ca mi-a ajuns atata incrancenare cata exista in tara asta, unde toata lumea nu vede decat interesul propriu. Am ajuns la varsta cand interesul meu este sa ma simt bine, alaturi de OAMENI care doresc acelasi lucru ca si mine. E oare chiar ata de rau sa ne cunoastem, sa ne intelegem si sa petrecem niste momente placute impreuna? (ba chiar sa petrecem de-a binelea!)
Viața e ca un tren. Cel mai bine e la vagonul-restaurant.

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by MihaiM »

Dannyboy wrote:nici un BRAVO!
era pt tiny relax....ca tot vb de incrancenare.

tiny
Posts: 17
Joined: 07 Feb 2009, 11:37
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by tiny »

Faza e asa, pana o sa ne cunoastem, el e dannyboy :) nu prea e boy, totusi sper sa nu ne intelgeti gresit. Din cei care au cont pe forumul nostru, o parte posteaza, din cei care posteaza, unii vin la intalnirile de sambata (la care sunteti bineveniti!!!!), din cei care vin la intalniri unii mai se intalnesc si in timpul liber, ma rog, pe scurt, noi am devenit prieteni, si cea mai tare chestie e ca eu am 20 altii au 30 altii 40 altii 50;

N-am apucat inca sa studiez clubkia insa cred ca si voi mai aveti probleme la masini, mai mult sau mai putin, unii mai mult ca altii, dar cert e ca o buna parte a sarit din spatele monitorului direct la o strangere de mana sau o ciocnire de pahar!

Pt asta da, bravo
@@@@@ peace with myself

singlecrys
fidelu'
Posts: 649
Joined: 01 Sep 2008, 14:48
Auto: Kia Ceed 2018 si Sportage 2019
Location: Tulcea

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by singlecrys »

Pai...bine ati venit pe forum, intradevar un forum care a luat un avant impresionant in comparatie cu altele!Sunteti bineveti din moment ce masinile pe care le conducem fac parte din marea familie Hyundai-KIA!Cat despre spatiul dedicat noua sau voua in topicul Cluburi partenere Administratorii celor 2 forumuri cred ca trebuie sa vorbeasca!Numai bine si ...uite ati castigat inca o vizita pe clubul vostru :P
Dentist pasionat de mountainbike
JURNAL BORD:TL 08 SRS
*INSCRIE-TE AICI ...pentru Harta posesorilor de cee`d/ceed din Romania
,,La noi, dintii fac diferenta"

User avatar
Radoo
as himself
Posts: 271
Joined: 15 Sep 2008, 22:06
Auto:
Location: Baia Mare
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by Radoo »

Salutare si bun venit pe ClubKia. Sa va simtiti bine in clubul nostru!

shpid3r
The One
Posts: 569
Joined: 02 Aug 2008, 21:14
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by shpid3r »

baietii de pe hyundaiclub sunt bineveniti aici, in ceea ce ma priveste.

De asemenea, faptul ca vin la intalnire nu ridica nici o problema, o sa fie placut sa dam tonul intalnirilor de pe un club "inrudit" :P
:partyman:
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST - Kompass Blue. B - 04 - YEH (Oh Yeah!). || 20.000 km
---- [LINK - jurnal de bord]

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: www.hyundaiclub.ro

Post by scubli »

Vreau sa va urez si eu bun venit pe la noi si sa speram ca vom ajunge la un parteneriat frumos intre cele doua cluburi.
Numai bine.

Post Reply

Return to “Cluburi partenere”