Ce parere aveti despre vise si interpretarea lor?

De toate pentru toţi
andaluz
Posts: 11
Joined: 16 Dec 2013, 10:48
Auto: kia picanto 1.0

Ce parere aveti despre vise si interpretarea lor?

Post by andaluz »

De mai mult timp aveam in minte visul care se tot repeta o perioada, sunt aruncat peste un gard de cineva dar nu pot sa vad cine, si cad in gol. Se spune ca nu exista coincidente. Ce putem spune despre vise si semnificatiile lor? Sunt pe bune sau au legatura cu viata noastra reala? Exista expplicatii cu privire la visele din timpul noptii si de ce visam ceva anume? Sunt curioasa de parerile voastre.

BAU
Moderator General
Posts: 3291
Joined: 24 Jan 2008, 00:25
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Ce parere aveti despre vise si interpretarea lor?

Post by BAU »

Daca visul tau era despre Kia Picanto, iti raspundeam perfect. :shock:
1.6 GSL EX, MT, 122 CP, 225/45 R17W, 133.000 km

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ce parere aveti despre vise si interpretarea lor?

Post by eugenflorinmanea »

dar pana la urma ce esti tu - fata sau baiat? Ca vad ca esti "aruncat", iar apoi esti "curioasa".:)
SAAB 9-5

belghiru
Posts: 101
Joined: 22 Dec 2010, 21:35
Auto: 2008, C'eed SW
Location: Bucuresti

Re: Ce parere aveti despre vise si interpretarea lor?

Post by belghiru »

La naiba .... pai in vis era un baiat aruncat peste gard .......... iar in realitate este o fata curioasa sau cel putin asa crede. De fapt asta era dilema legata de vise: sunt fata sau baiat? Daca in vis e baiat de ce doare fundul la trezire? Exista vreo legatura cu realitatea??? Daca in vis sunt baiat inseamna ca in realitate trebuie sa raman baiat sau pot continua sa fiu femeie cu barba?

andaluz
Posts: 11
Joined: 16 Dec 2013, 10:48
Auto: kia picanto 1.0

Re: Ce parere aveti despre vise si interpretarea lor?

Post by andaluz »

:)))))) am gresit a-ul de la curioasa. In graba mai, oameni buni, ce sa-i faci! Ei bine, daca sunteti si voi curiosi ce am gasit mergeti aici la dreamgeek.ro si probabil ca ki-a ul vostru va salveaza de la multe cazaturi in gol.

bogdan-alin
F.B.I
Posts: 778
Joined: 12 Nov 2008, 22:08
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ce parere aveti despre vise si interpretarea lor?

Post by bogdan-alin »

andaluz wrote::)))))) am gresit a-ul de la curioasa. In graba mai, oameni buni, ce sa-i faci! Ei bine, daca sunteti si voi curiosi ce am gasit mergeti aici la dreamgeek.ro si probabil ca ki-a ul vostru va salveaza de la multe cazaturi in gol.
:?: :?: :?: :?: :?:

Post Reply

Return to “Cafenea”