Vreau sa cumpar anvelope...

De toate pentru toţi
izalescu
Posts: 2
Joined: 08 Oct 2015, 02:45
Auto: Kia

Vreau sa cumpar anvelope...

Post by izalescu »

Salutare, sunt cam nou pe aici... si am o intrebare ... stie cineva ceva de rau ... sau de bine de site-ul agobubu ??

Lumea am vazut ca nu prea a auzit de el.. mi-a explicat cineva ca ei vand prin intermediul a nu stiu cate magazine... vreua sa imi iau ulei si doua anvelope de la ei... se merita? Dau tzepe sau ceva? vreau pareri sincere...

User avatar
Caralumba
Posts: 725
Joined: 18 Aug 2012, 04:37
Auto: Cee'd 1,4 BEST GSL,Piston Grey
Location: Bucuresti

Re: Vreau sa cumpar anvelope...

Post by Caralumba »

Am intrat si eu acum pe link si......ma gandesc.....daca tot te trimite pentru orice produs pe pagina vanzatorului initial,
daca iti convine marfa si pretul, te duci direct pe site-ul respectiv si cumperi de acolo ( ca exemplu pentru niste jenti m-a trimis pe site la Evomag.......ei bine, daca as dori asa ceva as cumpara direct de la Evomag, tu nu? ). Este doar o parere.... #-o
Fair day, be well !
Image

User avatar
Nesta3
Moderator General
Posts: 5221
Joined: 17 Mar 2009, 05:31
Auto: Kia Sportage QL
Location: Bucharest

Re: Vreau sa cumpar anvelope...

Post by Nesta3 »

Sau e niste reclama la mijloc :D
EX : 2008 Kia Proceed 1.4MPI Best

EX : 2016 KIA SPORTAGE 1.6GDI STYLE

2021 Peugeot E-2008 GT LINE
2013 Nissan Qashqai+2 Techview Edition

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: Vreau sa cumpar anvelope...

Post by zaboss »

Chiar nu știu de ce mai există topicul acesta și nu a fost șters până acum, că e un spam atât de evident :D
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Re: Vreau sa cumpar anvelope...

Post by stenso »

Sau ceva de genul PROFITSHARE

izalescu
Posts: 2
Joined: 08 Oct 2015, 02:45
Auto: Kia

Re: Vreau sa cumpar anvelope...

Post by izalescu »

Deci inafara de reclama, ceea ce nu ma intereseaza ei sunt seriosi? Deci nu au fost probleme cu acest site?
Am mai intrebat pe cineva si mi-a spus ca nu e nici o problema doar e un site care e afiliat sau ceva de genul si ca pot cumpara fara frica. Va Multumesc enorm pentru raspuns, daca a avut cumva cineva vreo problema totusi astept un raspuns, comanda doresc sa o fac in urmatoarea saptamana.

User avatar
Nesta3
Moderator General
Posts: 5221
Joined: 17 Mar 2009, 05:31
Auto: Kia Sportage QL
Location: Bucharest

Re: Vreau sa cumpar anvelope...

Post by Nesta3 »

Da...nu ai inteles schema:))
Mare domn,baga un search pe emag,sau pe besttires.ro(partenerii forumului) si nu vei avea probleme.
Bafta
EX : 2008 Kia Proceed 1.4MPI Best

EX : 2016 KIA SPORTAGE 1.6GDI STYLE

2021 Peugeot E-2008 GT LINE
2013 Nissan Qashqai+2 Techview Edition

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Vreau sa cumpar anvelope...

Post by Ogy »

Hei fetele, sunt cam noua pe aici si nu am stiut pe unde sa intru sa intreb, mi-a recomandat o prietena un site de unde sa cumpar produse bio... dar nu prea am achizitionat asa ceva online pana acum si mie o oarecare teama.

Am citit pe un site cate ceva despre Mierea de Manuka si Uleiul de Cocos, momentan doar de acestea sunt interesata.
Aici am citit agobuba/cele-mai-bune-produse-bio-din-luna-septembr

Daca puteti sa-mi spuneti si mie va rog ce parere aveti voi despre Mierea de Manuka si Uleiul de Cocos... prietena mea mi-a gatit o omleta in ulei de cocos si vreau sa va spun ca am ramas impresionata de acel gust si mai vreau.
Pe langa asta daca a mai comandat cineva de pe acel site care l-am scris mai sus va rog sa imi spuneti daca este totul bine si in regula sau sa imi recomandati un site de unde stiti sigur ca nu a fost nici o problema!
Va Multumesc frumos fetele!
Acest mesaj a fost editat de către Oanazz21: 5 Oct 2015, 22:03

Locked

Return to “Cafenea”