"Sat fara caini"!!!

De toate pentru toţi
User avatar
Axe
Posts: 430
Joined: 07 Aug 2017, 19:28
Auto: Sportage 2007
Location: Bucuresti

"Sat fara caini"!!!

Post by Axe »

Dovada ca acest forum al unei marci de top, nu este pastorit de nimeni, este faptul ca oricine il umple de rahat si nu intervine nimeni! :( :( :(
Mare pacat, mareeee!
Image

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: "Sat fara caini"!!!

Post by Ogy »

Axe, forumul nu e al marcii este al utilizatorilor. Au si ei un blog ceva (kia). Daca era al lor, cu siguranta nu te deranjau reclamele. Acest forum este sustinut din banii nostri -nu de la kia sau sponsorizari/donatii. Cred ca puteai trece peste si sa postezi unde trebuie asa cum au facut altii. Mesajele respective chiar nu sunt de cacat (asta daca le citeai) contin doar text. Multumesc oricum ca ne-ai anuntat.

LE:daca dai o cautare dupa

Code: Select all

komtangi12
pe google, o sa observi ca este un bot/om activ de peste 1 luna. Pe alte site-uri/forumuri mesajele sale inca sunt active. La noi au rezistat cateva ore ca deh mai avem si noi treburi in perioada asta.

surfer
Moderator
Posts: 1364
Joined: 27 Oct 2008, 03:43
Auto: Ceed/Sportage
Location: Bucuresti

Re: "Sat fara caini"!!!

Post by surfer »

Axe, daca si asta ti se pare forum nepastorit, pai asta e pacat. Si inseamna ca nu frecventezi alte comunitati online.
Chiar si trecand peste faptul ca acele mesaje sunt evident spam si nu te impacteaza decat vizual, faptul ca ai unde si cui sa ridici aceasta problema spune multe despre acest forum.
Iar faptul ca baietii astia il tin asa curat folosindu-si timpul lor liber merita apreciat si respectat. Ca de aruncat cu pietre, e clar ca e usor.

Sarbatori fericite!
Kiutza - Cee'd City, 2008, 1.6 GSL, Kompass Blue - 200000KM+
Grasuna - Sportage GT Line (+), 2016, 2.0 DSL AWD AT HP, Canyon Silver - 125000KM+

User avatar
Axe
Posts: 430
Joined: 07 Aug 2017, 19:28
Auto: Sportage 2007
Location: Bucuresti

Re: "Sat fara caini"!!!

Post by Axe »

Daca era de trafic intens si plin de reclame, nu se mai plangea nimeni..., nici de timp, nici de bani!
M-a intrestat doar ca nu s-a intervenit mai repede!

surfer
Moderator
Posts: 1364
Joined: 27 Oct 2008, 03:43
Auto: Ceed/Sportage
Location: Bucuresti

Re: "Sat fara caini"!!!

Post by surfer »

Dar nu e, nici de trafic, nici plin de reclame. Eu unul zic merci ca exista baietii astia, si fac o treaba buna, chiar foarte buna.
Kiutza - Cee'd City, 2008, 1.6 GSL, Kompass Blue - 200000KM+
Grasuna - Sportage GT Line (+), 2016, 2.0 DSL AWD AT HP, Canyon Silver - 125000KM+

BAU
Moderator General
Posts: 3291
Joined: 24 Jan 2008, 00:25
Auto:
Location: Bucuresti

Re: "Sat fara caini"!!!

Post by BAU »

@ Axe : Nu am vrut sa raspund pana acum pentru ca am crezut ca discutia se inchide repede . Acelasi " bot " ne-a mai "incercat" de vre-o 2-3 ori . Poate tu nu ai fost pe faza si nu ai vazut . Pe faza am fost noi . Ideea este ca i-am sters postarile vechi bucata cu bucata deoarece doar Ogy are drepturi de Administrator si poate selecta tot .
Asa ca ne-a luat destul de mult timp . De data aceasta i-au aparut mesajele la o ora la care forumul este accesat de multa lume si de aceea a fost deranjant .
Pana am vazut despre ce este vorba a fost mai rapid Ogy .
Pe noi nu prea ne-a deranjat deoarece stiam ca o vom rezolva repede , cum de altfel s-a intamplat .
1.6 GSL EX, MT, 122 CP, 225/45 R17W, 133.000 km

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: "Sat fara caini"!!!

Post by Ogy »

M-a intrestat doar ca nu s-a intervenit mai repede!
Cam cat de repede? Treaba asta o facem din placere. E adevarat ca a sarit lumea si sper sa nu te deranjeze acest lucru. Te asigur ca vrem doar sa-ti explicam cum sta treaba si mai ales faptul ca aici nu dicteaza nici kia nici "echipa tehnica" nici administratorul. Aici sper sa fie cu adevarat democratie si sa avem o parere toti si sa tinem cont de ea.
In fine, ideea e sa ne simtim bine si sa obtinem informatiile " care ne doare". :lol:
Treci peste si data viitoare daca vrei sa ajuti, da-mi un mesaj prin intermediul paginii de contact a forumului sau mesaj privat.
Am ramas singuri pe toate planurile (si in afara forumului) si e bine sa ne ajutam intre noi.
Pe aceasta cale multumesc si celorlalti care se ocupa de forum, chiar nu stiam ca ati intampinat probleme anterior si cu ocazia sarbatorilor o sa vina mosul si la voi...dar sa-mi revin un pic. =D>
Sa fiti fericiti cu ocazia sarbatorilor!

Post Reply

Return to “Cafenea”