intrebare administratie financiara sector3

Norme legale care ne afectează, unde ne facem asigurările, de unde credit, radare, gropi...
Post Reply
eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

intrebare administratie financiara sector3

Post by eugenflorinmanea »

E cineva pe aici din Sectorul 3 care sa fi vandut o masina de curand?? Se pare ca am reusit sa vand Loganul si trebuie sa ma duc la Administratia Financiara sector 3 sa imi completeze fisa fiscala. Stiti cumva unde trebuie sa ma duc? (locatia).

Multumesc mult pentru ajutor.
SAAB 9-5

L P
Posts: 156
Joined: 22 Sep 2007, 19:05
Auto:
Location: Bucuresti

Re: intrebare administratie financiara sector3

Post by L P »

Cred ca linga liceul Nichita Stanescu (linga statia de metrou Costin Georgian )
1.6 GSL EX, MT, 122 CP, ESP, CLIMATRONIC, 225/45 R17W, Piston Gray, 15.000 km

malybe
alle
Posts: 290
Joined: 02 Dec 2007, 19:14
Auto:
Location: Bucuresti

Re: intrebare administratie financiara sector3

Post by malybe »

kia cee'd best black

andreistn01
Posts: 35
Joined: 13 Nov 2008, 20:04
Auto:

Re: intrebare administratie financiara sector3

Post by andreistn01 »

Salut.

Eu sunt din sectorul 3. Daca mergi cu metroul cobori la metrou la Costin Georgian (sau masina 102, 253 -pana la liceu la Nichita stanescu) si o iei inspre liceul Nichita Stanescu, treci de el si dai de Administrati Judetului Ilfov. O cladire mare care sare in evidenta. Are o parcare maricica in fata ei.

Tu dupa cladirea aia trebuie sa faci stanga si sa mergi pe langa ea ca sa ajungi in spate. O sa dai de o poarta in capatul strazii. Intri in curtea aceea si trebuie sa intri in cladirea din stanga (tre sa fiu un tigan care vinde timbre fiscale).

User avatar
AURELIAN DELIU
Posts: 16
Joined: 15 Oct 2008, 20:51
Auto:
Location: Bucuresti

Re: intrebare administratie financiara sector3

Post by AURELIAN DELIU »

Administratia financiara a sectorului 3 are doua sedii; Lucretiu Patrascanu, langa metrou Costin Georgian, in spatele Adm. Fin. a judetului Ilfov care este la strada si al doilea sediu, in str. Sf.Vineri.3-5, in spatele mag.Unirii, unde intorc acum tramvaiele si buz.385. Depinde unde ai domiciliul in sectorul 3. Intra pe net la C.L.Sect.3
Kia Ceed SW 1.6 DSL + rulota Beyerland
reludeliu@yahoo.com 0728.899.313

Post Reply

Return to “Legislaţie, asigurări, banci, info trafic”