Eliminare taxe de poluare

Norme legale care ne afectează, unde ne facem asigurările, de unde credit, radare, gropi...
Post Reply
Dony
Posts: 39
Joined: 03 Sep 2008, 09:44
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Eliminare taxe de poluare

Post by Dony »

In primul rand salutare tuturor si cat mai multi km fara incidente..Am postat acest topic pentru toti posesorii de autovehicule care au platit sau vor plati implicit aceasta blestemata taxa de poluare (ex taxa de prima inmatriculare).Astazi 04.09.2008 am citit un anunt intr-un ziar gratuit de la metrou cum ca TAXA DE POLUARE s-ar scoate cat de curand si ca se vor restitui si banii deja platiti de noii posesori de autovehicule.Ca sa nu mai lungesc vorba voi atasa linkul cu pricina care confirma si zvonul din ziar.http://www.taxapoluare.com/utile-articol37.htm.
Ca sa fiu sincer si eu sunt foarte interesat de acest aspect, nu de alta, dar miercuri 27.08.2008 am intrat in posesia unei bijuterii:Kia Cee'd 1.4 Best, Kompass Blue.Sunt fff incantat si abia astept sa o si inscriu.Doar ca nu ma mai grabesc deocamdata.Mai am ceva pana la expirarea numerelor provizorii :wink: .Asa ca sper ca aceasta informatie sa va dea de gandit pe viitor si sa faceti demersurile necesare pt a va recupera banii sau pt a economisi niste bani.
Cu respect pentru voi toti, cei mai adevarati forumisti auto !!!!!!!
kia Cee'd 1.4 GSL MT Best , Kompass Blue , 109 caluti, ODO=19000 km, folie geamuri pe spate

Post Reply

Return to “Legislaţie, asigurări, banci, info trafic”