White Queen - JAX - FULL OPTION

Totul despre al vostru Kia cee'd şi poze bineînţeles!
Post Reply

Ce parere aveti despre aceasta masina?

Poll ended at 21 Jan 2008, 15:08

E belea!
28
36%
Draguta
12
16%
Prea scumpa !
37
48%
 
Total votes: 77

Cristi_G
Posts: 130
Joined: 29 Sep 2007, 23:29
Auto:
Location: Navodari
Contact:

Post by Cristi_G »

am votat "prea scump" din punctul meu de vedere...insa masina arata chiar super. Felicitari si sa obtii ceea ce iti doresti de la masinuta.
Kia Cee'd 1.4 GSL LX, Black Pearl + GPL

jax
Posts: 75
Joined: 20 Dec 2007, 20:12
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by jax »

mixer wrote:In locul tau m-as gandi de doua ori daca vreau sa renunt la ceea ce eu cred a fi singura grila sport din tara si una dintre putinele din lume.
Fii antent, exista inca o masina ca a mea... sau ma rog (aproape) are pachetul asta sport adica... si trapa, geamuri, etc... culoare neagra, grila ca a mea tot. Proprietarul este un dealer de la Mit Motors :) Am vazut-o in curte, omul cica nu are permis... momentan este suspendat! :D

Asa ca exista 2 care la design cel putin, arata identic, culoare fiind diferita!

Marfa, black and white cee'd cars :lol:
FULL OPTIONS Cassa White KIA Cee'd 2.0 140HP DSL MT STYLE + Black sport concept interior, silver stitching, alloy pedals, black headlamp bezels, 17-inch x 7.0J alloy wheels Type 2 FOTOGRAFII: CLICK AICI!

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

poate ai vazut-o pe a mea :D
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

jax
Posts: 75
Joined: 20 Dec 2007, 20:12
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by jax »

nu nu, mi-a zis dealerul meu ca este a unui coleg aia :)
Ar fi fost tare sa fie a ta!
FULL OPTIONS Cassa White KIA Cee'd 2.0 140HP DSL MT STYLE + Black sport concept interior, silver stitching, alloy pedals, black headlamp bezels, 17-inch x 7.0J alloy wheels Type 2 FOTOGRAFII: CLICK AICI!

radu84
BACK IN BUSINESS
Posts: 668
Joined: 15 May 2007, 22:41
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by radu84 »

Asta este tapiseria de piele + stofa - amprenta de pneu. Arata demential ! Cap_PDT_01_02
Priveste si plangi : :P

Image
Kia Cee'd kompass blue 1,4 GSL - CT 22 BAU
Album foto
ODO : 22.500km+

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Post by scubli »

isjax wrote:Am avut golf-uri si passat-uri... nu mai vreau masina nemteasca in afara de mercedes ceea ce nu imi permit acum. Noua si cu optionale pe ea. Decat mercedes dezbracat mai bine Ceed full.
Nu vreau sa fiu rau, dar se poate sa nu ai dreptate.
Nu stiu ce parere ai de C Classe, modelul vechi, nu cel iesit acum.
Sunt destul de usor de gasit, peste tot sunt reclame.
C Classe-urile modelul vechi au fost scoase la vanzare la pret de nimic de acum 2 ani din cauza modelului nou.
Adica C200 si C220, ambele diesel, FULL OPTIONS, noi noute. Pretul cel mai mare fiind in jur de 26.000Euro.
Eu iti spun drept ca daca aveam banii pt. C220 FULL Options nici nu stateam pe ganduri, ce-i drept am salivat in fata lui in ceva magazin.

jax
Posts: 75
Joined: 20 Dec 2007, 20:12
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by jax »

anyway... nici macar nu m-am gandit sa ma interesez. Mi-as lua intr-adevar E sau S....
FULL OPTIONS Cassa White KIA Cee'd 2.0 140HP DSL MT STYLE + Black sport concept interior, silver stitching, alloy pedals, black headlamp bezels, 17-inch x 7.0J alloy wheels Type 2 FOTOGRAFII: CLICK AICI!

User avatar
moguai
Posts: 401
Joined: 04 Sep 2007, 21:40
Auto: Subaru WRX STI
Location: Bucuresti
Contact:

Post by moguai »

intrebare..
sistemul audio e la fel ca la noi ceilalti .. best-ari
nu tin minte de vreo optiune suplimentara pt sunet...
Ex: Ceed 1.4 Best, Kompass Blue
Ex: Subaru Impreza 2.0S, Pearl White
Now: Subaru Impreza WRX STI 2.5T, Rally Blue & Ceed 1.4 City

danx
Posts: 175
Joined: 24 Oct 2007, 13:50
Auto:
Location: Bucuresti, cimitir al tineretii mele
Contact:

Post by danx »

Felicitari de alegere, dar 24.000 pentru un Cee'd e prea mult pentru mine. In locul tau mergeam pe Civic, dar gusturile nu se discuta. Cat mai multi km fara probleme.
Don Rodrigo Diaz de Bivar aka El Cee'd! 1.4 GSL LX MT Start + optionale, mars red

jax
Posts: 75
Joined: 20 Dec 2007, 20:12
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by jax »

civic - mic si nespatios...
FULL OPTIONS Cassa White KIA Cee'd 2.0 140HP DSL MT STYLE + Black sport concept interior, silver stitching, alloy pedals, black headlamp bezels, 17-inch x 7.0J alloy wheels Type 2 FOTOGRAFII: CLICK AICI!

lus
din umbra...
Posts: 351
Joined: 11 Sep 2007, 12:29
Auto: cee'd
Location: Piatra Neamt

Post by lus »

super!
albul si jantele - excelente!

User avatar
moguai
Posts: 401
Joined: 04 Sep 2007, 21:40
Auto: Subaru WRX STI
Location: Bucuresti
Contact:

Post by moguai »

deci... cum e cu sunetul? tot 4 boxe +2 tweetere ?
Ex: Ceed 1.4 Best, Kompass Blue
Ex: Subaru Impreza 2.0S, Pearl White
Now: Subaru Impreza WRX STI 2.5T, Rally Blue & Ceed 1.4 City

jax
Posts: 75
Joined: 20 Dec 2007, 20:12
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by jax »

da, sunetul este identic, nu se modifica nimic... nu exista altceva... :)
FULL OPTIONS Cassa White KIA Cee'd 2.0 140HP DSL MT STYLE + Black sport concept interior, silver stitching, alloy pedals, black headlamp bezels, 17-inch x 7.0J alloy wheels Type 2 FOTOGRAFII: CLICK AICI!

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Post by scubli »

Sa fim seriosi, pt. un sistem audio standard nu trebuie nimic mai mult.
Eu recunosc ca sunt placut impresionat de el. Ce-i mai trebuie in plus ?

jax
Posts: 75
Joined: 20 Dec 2007, 20:12
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by jax »

Ei hai... :lol: ii mai trebuie ... iti spun eu cel in cauza... vin de la 1000 W cu downgrade la 400 W din cauza simplului fapt ca nu mai suportam sound-ul puternic... la 4 difuzoare + 2 tw :lol: e o caterinca incredibila! Pacane! :lol:

Anyway... este curat daca nu forjezi prea tare... in fata se aude binisor, in spate... sux.

JAX
FULL OPTIONS Cassa White KIA Cee'd 2.0 140HP DSL MT STYLE + Black sport concept interior, silver stitching, alloy pedals, black headlamp bezels, 17-inch x 7.0J alloy wheels Type 2 FOTOGRAFII: CLICK AICI!

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”