Proceed City Whitey 1.6.... a.k.a scraach

Totul despre al vostru Kia cee'd şi poze bineînţeles!
Post Reply
scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Proceed City Whitey 1.6.... a.k.a scraach

Post by scraachmyback »

hehe merci tuturor pentru toate cele...da intr-adevar...aseara a fost o reactie foarte tare din partea unora din trafic :D si cea mai tare .....
soferu a intors capu pt o fractiune de secunda si apoi inapoi sper tovarasii lui din masina...un BMW d-asta mai nou...nu am stat sa ma uit exact ...imediat si-a dat seama k e ceva diferit la jante p-acolo :P...si a intorc capu inapoi si le-a zis celor din masina sa se uite...nu am cum sa va descriu fatza :D...dar ma pufnit rasu... :smt044
alb chiar nu prea am mai vazut si e ceva diferit fata de rosu....pot sa-mi pun banda galbena pe jante si sa vopsesc etrierii galbeni :D acum k stiu ...si am avut un indrumator bun(pasarica :D) pot sa ii fac cand am eu chef ...sau k sa ma asortez cu vestimentatia :P....LOL...ce-mi mai debiteaza mintea....e ora 9 si am o mahmureala...nici nu vreau sa va povestesc :D

Multumesc Pasareyo pentru lectia de vopsire ....eu am cam fost "ocupat" tot weekendu ...karaoke...si ceva beutura, pentru k am sarbatorit aniversarea clubkia 3 zile :D....aseara ma acompaniat doar chubby :P

bafta every1....

rrich
Febra Rosie
Posts: 457
Joined: 16 Apr 2009, 09:23
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Proceed City Whitey 1.6.... a.k.a scraach

Post by rrich »

baietzi am gasit in cta numa foliatec la 130 ron si inca unu la 80 ron..ambele rosii special de vopsit etrierii. Nimic sub pretul asta.Duminica ma intorc si eu in bucale dar daca stie cineva prin cta unde mai pot gasi spray sa ma anuntze.
Pro'ceed 1,6 DSL 115cp, with STYLE
cateva poze: refereshing... Poze

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Proceed City Whitey 1.6.... a.k.a scraach

Post by scraachmyback »

salut :P....vineri am facut 10mii de km :D....masina se prezinta superbine...si inca sunt incantat de ea si se pare k nu ma plictisesc...tre sa o bag la o curatare in interior...again :D...dar sa vad pe unde ma duc...k vreau sa iasa gigea:D
cam greu gasesti un centru d-asta unde sa o faca bine
bafta nu va mai povestesc una alta ...k nu prea am avut ceva mai interesant :D...

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Proceed City Whitey 1.6.... a.k.a scraach

Post by ady85btz »

sa te duci cu bine si fara probleme spre 100k =D>
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”