Grupuri

valipopescu2000

Post by valipopescu2000 »

Ce faceti in grupurile astea ? va imbatati impreuna ? va imprumutati cu bani ? socializati ? team building ?
E bine ca aveti timp...
E vreun grup proceed ? Ailalti cu 4 usi...aveti sigur copii mici (sunteti pusti) ...nasol...

rexpopuli
Rege al poporului
Posts: 216
Joined: 10 May 2008, 16:48
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by rexpopuli »

valipopescu2000 wrote:Ce faceti in grupurile astea ? va imbatati impreuna ? va imprumutati cu bani ? socializati ? team building ?
E bine ca aveti timp...
E vreun grup proceed ? Ailalti cu 4 usi...aveti sigur copii mici (sunteti pusti) ...nasol...
haoleu..nasol cu copii astia...plus ca suntem pusti...si mai nasol...tataie, o sa constati ca in grupul proceed sunt majoritatea pusti...asa ca nu prea te vad integrat acolo...iar cu ceilalti, nu ai ce vorbi, ca deh, avem copii mici, galagie...iar mataluta la 45 de ani cum te consideri? ca nici pusti nu esti, nici copii nu ai... ciudate criterii de socializare mai ai... citeste primul post si poate o sa iti faci o idee despre ce se vrea cu grupurile astea... asta in cazul nu esti la bungee jumping, skydiving sau scubadiving... noi "ailalti" nu avem timp de astea...
Cee'd SW 1.4 GSL Classic cu ESP,senzori parcare,jante 16 tip A,cheie pliabila, climatronic, pachet piele,Rainbow Blush,geamuri fumurii,hidrofobic, antiUV,plasa bagaje,oglinzi pliabile,geamuri electrice spate...Dar cel mai important: PEWTER BEIGE! B 95 KOP
http://picasaweb.google.com/rexpopuli2008

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Post by alpinad »

rexpopuli wrote:
valipopescu2000 wrote:Ce faceti in grupurile astea ? va imbatati impreuna ? va imprumutati cu bani ? socializati ? team building ?
E bine ca aveti timp...
E vreun grup proceed ? Ailalti cu 4 usi...aveti sigur copii mici (sunteti pusti) ...nasol...
haoleu..nasol cu copii astia...plus ca suntem pusti...si mai nasol...tataie, o sa constati ca in grupul proceed sunt majoritatea pusti...asa ca nu prea te vad integrat acolo...iar cu ceilalti, nu ai ce vorbi, ca deh, avem copii mici, galagie...iar mataluta la 45 de ani cum te consideri? ca nici pusti nu esti, nici copii nu ai... ciudate criterii de socializare mai ai... citeste primul post si poate o sa iti faci o idee despre ce se vrea cu grupurile astea... asta in cazul nu esti la bungee jumping, skydiving sau scubadiving... noi "ailalti" nu avem timp de astea...

\:D/
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

DragosKIA

Post by DragosKIA »

valipopescu2000 wrote:Ce faceti in grupurile astea ? va imbatati impreuna ? va imprumutati cu bani ? socializati ? team building ?
E bine ca aveti timp...
E vreun grup proceed ? Ailalti cu 4 usi...aveti sigur copii mici (sunteti pusti) ...nasol...
D-le, de cand ati aparut pe forum nu faceti decat sa jigniti niste oameni pe care nu-i cunoasteti
Cei care au copii, ,,pustii'', nu ne ridicam la nivelul unui ,,nene'', ca sa va citez : ,, burlac, bagabont''
D-le, daca la 45 ani nu aveti nimic mai bun de facut decat sa faceti asa ceva pe net, iar la varsta dvs , respectabila de altfel, intrati in conflicte cu niste ,,infantili'', nu stiu ce sa cred : ori mintiti si nu aveti 45 de ani si deci sunteti un tip care vrea sa para altceva ori cei 45 de ani s-au adunat degeaba in contul dvs
Cred ca cine isi ia Proceed calatoreste in general :
a.singur
b.cu prietena
c. cu prieteni care nu sunt stresati de faptul ca daca se intampla ceva, doamne fereste, nu mai pot iesi din masina.
Din declaratia dvs, mai sus citata, mi-am dat seama din ce categorie faceti parte. Pacat ca pe alt topic, niste posesori de Proceed (mai bine zis posesor, razvan are, iar crbl cauta fonduri)v-au luat partea si nu au fost atenti la declaratiile dvs.
Va rog, ca prin acest post adresat public catre dvs, sa incercati sa va reveniti si sa faceti ceva constructiv pt membrii forumului. Poate chiar o sa va reuseasca si o sa aveti satisfactii mai mari decat jignirea membrilor forumului.
Cu respect, al dvs sot si tata de baiat, DragosKIA

User avatar
iulian2007
PFR
Posts: 1153
Joined: 29 Jan 2008, 23:59
Auto:
Location: Braila

Post by iulian2007 »

DragosKIA wrote:
valipopescu2000 wrote:Ce faceti in grupurile astea ? va imbatati impreuna ? va imprumutati cu bani ? socializati ? team building ?
E bine ca aveti timp...
E vreun grup proceed ? Ailalti cu 4 usi...aveti sigur copii mici (sunteti pusti) ...nasol...
D-le, de cand ati aparut pe forum nu faceti decat sa jigniti niste oameni pe care nu-i cunoasteti
Cei care au copii, ,,pustii'', nu ne ridicam la nivelul unui ,,nene'', ca sa va citez : ,, burlac, bagabont''
D-le, daca la 45 ani nu aveti nimic mai bun de facut decat sa faceti asa ceva pe net, iar la varsta dvs , respectabila de altfel, intrati in conflicte cu niste ,,infantili'', nu stiu ce sa cred : ori mintiti si nu aveti 45 de ani si deci sunteti un tip care vrea sa para altceva ori cei 45 de ani s-au adunat degeaba in contul dvs
Cred ca cine isi ia Proceed calatoreste in general :
a.singur
b.cu prietena
c. cu prieteni care nu sunt stresati de faptul ca daca se intampla ceva, doamne fereste, nu mai pot iesi din masina.
Din declaratia dvs, mai sus citata, mi-am dat seama din ce categorie faceti parte. Pacat ca pe alt topic, niste posesori de Proceed (mai bine zis posesor, razvan are, iar crbl cauta fonduri)v-au luat partea si nu au fost atenti la declaratiile dvs.
Va rog, ca prin acest post adresat public catre dvs, sa incercati sa va reveniti si sa faceti ceva constructiv pt membrii forumului. Poate chiar o sa va reuseasca si o sa aveti satisfactii mai mari decat jignirea membrilor forumului.
Cu respect, al dvs sot si tata de baiat, DragosKIA
:supz: PDT_Armataz_02_44
forumul pasionatilor de detailing click AICI si AICI

facebook - Polish Braila & PolishFaruri Braila

http://polishbraila.blogspot.com/

stef
Preafericitul
Posts: 73
Joined: 26 Mar 2008, 16:40
Auto:
Location: Bucuresti

Post by stef »

Daca mai exista grupurile, vreau si eu in cel de Bucuresti.
Multzam.
Kia Cee`d 1.4 Best Griu`ca Pistonu`

alcatraz

Post by alcatraz »

cu toate ca s-a marit nr. de KIA pe aici, vad ca inca nu exista grup craiova. se poate infiinta unul?????

GeBo
Posts: 11
Joined: 14 Apr 2008, 16:03
Auto:

Post by GeBo »

Ceva pe la Iasi nu?
:cry:

raducindrea
Phantom Touch
Posts: 58
Joined: 25 May 2008, 18:43
Auto:
Location: Bistrita, RO
Contact:

Re: Grupuri

Post by raducindrea »

Si un Bistrita n-ar fi rau, ca deja se cam aduna Cee'd-urile si pe aici :)

alexxxhash
Posts: 16
Joined: 12 Oct 2008, 00:09
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Grupuri

Post by alexxxhash »

salut,sun nou pe aici(abia am comandat un por ceed).O intrebare:cum ma inscriu in grupul bucuresti?merci si sper ca nu am deranjat:)

shatena20
Posts: 138
Joined: 03 Sep 2008, 18:36
Auto:
Location: Sibiu
Contact:

Re: Grupuri

Post by shatena20 »

Buna ... pentru Sibiu ... Multumesc anticipat ...!!!:)

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grupuri

Post by crispisu »

Te duci in User Control Panel, usergroups si iti alegi de acolo...

Kiko
Posts: 33
Joined: 16 Jun 2009, 16:31
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grupuri

Post by Kiko »

Salut,

si eu doresc sa fiu anuntat pentru o eventuala intalnire, alte preocupari (Bucuresti).

Senchiu :)

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Grupuri

Post by crispisu »

kiok, trebuie sa te inscrii in grupul Bucuresti...vezi postul meu de mai sus

shatena20
Posts: 138
Joined: 03 Sep 2008, 18:36
Auto:
Location: Sibiu
Contact:

Re: Grupuri

Post by shatena20 »

sibiu nu este ...!!???!!!

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”