Aşteptări de la ClubKIA.ro

Post Reply
tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

A?tept?ri de la ClubKIA.ro

Post by tipitip »

Mul?umesc mult de tot pentru sus?inere ?i m? gr?besc s? dau c?t de repede o fa?? ?ntr-adev?r...postabil? :shock: forumului. Am l?sat promovarea pentru momentul ?n care va avea forma pe care (zic eu) o merit? forumul unui club KIA, dar v? c? m-a?i prins cu...structura goal? :lol: ! Ar fi trebuit s? m? simt ru?inat...dar totu?i... V? mul?umesc!
Pentru ca la data lans?rii, forumul s? corespund? dorin?elor utilizatorilor/posesorilor/pasiona?ilor de KIA, am rug?mintea s? spune?i cam ce a?i a?tepta de la el. Altfel spus...sugestii!
V? mul?umesc ?nc? o dat
Last edited by tipitip on 20 May 2007, 22:53, edited 3 times in total.
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

masterblaster
VOOM.RO
Posts: 1161
Joined: 15 May 2007, 20:34
Auto:
Location: Bucuresti

Post by masterblaster »

Bine v-am gasit! Era nevoie de un forum kia ;)
Sugestii: discutii structurate pe modele (generale, probleme, costuri), discutii generale despre kia (noutati, planuri de viitor, istorie, etc), o zona de offtopic si evident una de administrare (pareri & sugestii, eventualele pedepse).
Cam atat imi vine in minte acum! Mult succes in continuare! Astept varianta finala :)
www.voom.ro / Kinderu
He who wants too much from life ends up losing everything! But he who wants too little ends up not having anything at all!

Sfinxul
Posts: 617
Joined: 15 May 2007, 10:00
Auto:
Location: Galati
Contact:

Post by Sfinxul »

In primul rand, felicitari pentru initiativa. Era nevoie de un astfel de forum. Se discuta mult despre KIA dar fiecare pe unde mai gaseste cate un interlocutor. Sa speram ca de acum se vor reuni cu totii in paginile acestui club.
Inca o data felicitari si sa auzim doar de bine !

User avatar
Gerula
taraboste
Posts: 979
Joined: 09 May 2007, 09:21
Auto: KIA Ceed 1,4 GSL 2007
Location: Bucuresti

Post by Gerula »

Mai bine BAU, ca sa ramanem in tema.

Usor-usor se va ajunge la varianta optima.

Important este sa se stie de existenta lui asa ca daca mai intalniti discutii despre Kia pe alte forumuri-cluburi nu va jenati sa indreptati atentia celor implicati incoace.

SUCCES!!! :P
Mos Gerula

Cee'd 1.4 "Ltd Edition" Dakar

geodad
Posts: 53
Joined: 15 May 2007, 14:25
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by geodad »

Diseara as vrea sa pun un banner pe www.promovare-site.ro

Dati-mi un banner de latime 120 si inaltime pana in 300 pe mail la georgedadulescu@gmail.com
Ai un site ? Promoveaza-l gratuit: http://www.promovare-site.ro

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Cand e totul gata zici sa punem si pe clubC4 un logo, nu doar topic la Cluburi partenere ;)

Catrina
Posts: 14
Joined: 18 May 2007, 21:33
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Post by Catrina »

Hello!

Posesoare de KIA Cerato, 1.5 CRDI.

Nu ai putea schimba culoarea gri? Mie mi se pare un pic cam obositoare. Asta pentru ca intrebi de ce parere avem.

In rest, e super! Sint pe Hyundaiclub de ceva timp (aproape un an), de acolo am si aflat ca ati aparut! Super!

Sa vedeti ce am sa va asasinez cu intrebari si probleme! :twisted: Sotul meu imi spune tot timpul ca masina este ok, dar eu vin mereu cu intrebari noi!

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

La cerere o facem ?i pe asta cu culoarea, dar din profil/stilul interfe?ei se poate alege alt? tem? de culori! Momentan sunt doar 5 :P !
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Pasha
Posts: 181
Joined: 18 May 2007, 23:11
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Pasha »

Salutari shi de la mine shi felicitari pentru initziativa.
Ma numar printre cei care au pierdut "startul" la ceed shi invinuiesc dealerul pentru asta, dar... mi-a trecut, ashtept cu nerabdare sfirshitul lui iulie. Am comandat o benzinara, varianta base cu ceva optziuni. Judecind dupa cum se mishca lucrurile la dealer contez deja pe a 3-a luna de ashteptare, am avut senzatzia ca lansarea asta i-a prins cu temele nefacute, dar nefacute rau de tot. Sper sa nu apara probleme noi ca cedez nervos :lol:
In alta ordine de idei imi plac mashinile kia (in general), m-am indragostit de-a dreptul de ceed shi imi doresc din tot sufletul sa nu ajung in service decit pentru revizii, experientzele colegilor mei fiind dezastruoase.
Inca o data felicitari shi multzumiri pentru forumul asta, am obosit sa tot "alerg" pe net in ultima luna :)
La cit mai multzi useri !

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

...ufff :oops: mul?umim!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Catrina
Posts: 14
Joined: 18 May 2007, 21:33
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Post by Catrina »

tipitip wrote:La cerere o facem ?i pe asta cu culoarea, dar din profil/stilul interfe?ei se poate alege alt? tem? de culori! Momentan sunt doar 5 :P !
Multumesc :)

geodad
Posts: 53
Joined: 15 May 2007, 14:25
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by geodad »

Eu mi-as dori cel mai mult ca Ceed sa isi intreaca suratele in fiabilitate si sa ma duc cu ea la service decat pentru revizii. Degeaba are ea 7 ani garantie daca doamne fereste, daca va trebui sa mergem cu ea pentru nu stiu ce chestii minore dar enervante. Asa ca eu imi doresc cel mai mult sa dea dovada de fiabilitate ca restul (pret + dotari) este excelent.
Ai un site ? Promoveaza-l gratuit: http://www.promovare-site.ro

radu84
BACK IN BUSINESS
Posts: 668
Joined: 15 May 2007, 22:41
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by radu84 »

Propun sa se faca o rubrica "jurnal de bord" in care se pot deschide topicuri despre comportarea masinii si problemele care apar in timp. mi s'ar parea foarte utila aceasta rubrica.

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Se va face...Mai e un pic pana la 1 iunie, dar se va face! :lol:

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Facem partyy pe 1 iunie 8)

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”