Aşteptări de la ClubKIA.ro

Post Reply
User avatar
Gerula
taraboste
Posts: 979
Joined: 09 May 2007, 09:21
Auto: KIA Ceed 1,4 GSL 2007
Location: Bucuresti

Post by Gerula »

Schimbarile in genere costa, asa ca atunci cand se va impune se vor cere si contributii. (maybe)
Mos Gerula

Cee'd 1.4 "Ltd Edition" Dakar

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

Gata scandalul...schimb?m, schimb?m!!!
Bannerul este un gif ?ncorporat ?n interfa??, o s?-l postez spre editare, c? nu merge ?nlocuit ?i gata!
O s? deschid topic cu propuneri de stiluri ?i dac? nu reu?esc s? introduc mai multe, o s? vot?m! Dar asta un pic mai ?ncolo!

Emblema KIA - no way! Avem ?i noi o emblem? care poate fi folosit?!
RSS ?i VBulletin...mai u?or!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

kokolino
Procuroru'
Posts: 551
Joined: 19 Jun 2007, 10:45
Auto:

Post by kokolino »

@tipitip - daca vrei sa-ti dau bannerul facut de mine, eventual cu modificari, sa-mi spui dimensiunile si formatul.

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

Momentan trebuie s? caut (hard bu?it, date pierdute...mai dutreaz?!) giful care ?ede acolo sus, pt. fi modificat!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

pfffffff...parca a-tzi fi FECIOARE ! :P hai bre...e ok acum...doar datzii drumu' odat ! ...mai vedem after...eventual !

PS:stima kokolino :D
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

kokolino
Procuroru'
Posts: 551
Joined: 19 Jun 2007, 10:45
Auto:

Post by kokolino »

cu totii ne-am dori sa vedem ceva schimbari la site. cei drept si eu as vrea la fel de mult sa-mi spal vederea cu alte culori decat gri. dar aceste modificari presupun o suma de bani data celui care le face. si nu cred ca le face tipitip. nu neaparat un moderator sau un adm de site face si grafica. asa ca ori mai asteptam ori ne intalnim si strangem niste banunti sa-i dam celui care face modificarile la site. daca punem cate 10-20 ron fiecare cred ca reusim sa facem o treaba klumea. ce ziceti?

Zeppyk
Developer
Posts: 99
Joined: 25 Oct 2007, 23:53
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Zeppyk »

1. Nu ar fi ok sa isi poata edita fiecare utilizator posturile proprii ? ca idee , poate cineva uita sa scrie ceva, sa nu posteze de 2 ori, sau poate a scris un link gresit , etc ... sa poate fi rectificate.

2. Daca ai spatiu destul + viteza metro, se poate face script de upload pentru imagini direct pe forum, din post + afisarea imaginilor in post , in mod thumb.
Site-urile de hosting pentru poze, sunt gazduite in afara RO, si nu toti dispun de banda destula de extern pentru a incarca unele imagini ( pozele de calitate buna sunt in general de +1MB).



PS. in legatura cu modificare imagini / butoane , programare, scripturi noi pentru forum, sau pentru spatiu de hosting de imagini pe metropolitan (php/mysql/javascript/upload/ftp/etc) pot ajuta.
Kia Cee'd LX BEST - 1.4 - Pewter Beige
Comandã: 28.08.2007 - Livrare: 14.11.2007
B 30 KRO

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

1. Fiecare ??i poate edita propriul post timp de 10 minute! Suficient, nu?
2. Spa?iu destul nu e!
P.S. =D>
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Cel mai corect e cu timpul de editare limitat, altfel ne'am putea trezi cu useri care afirma una si dup'aia, dupa ce le raspund alti useri, sa'si modifice afirmatiile ... si pica ceilalti de prosti. Stiu ca in mod normal n'ar trebui sa exista asa ceva, dar am mai vazut cazuri ... si nu bun ;)
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

gogu
Moderator General
Posts: 439
Joined: 02 Jun 2007, 01:47
Auto:
Location: New York

Post by gogu »

eu as vrea sa imi plateasca altcineva leasingul...

ufff... ce vis frumos.... trebuie sa ma scol :D
LX 1.4 GSL OilBlue/Rainbow Blue cu varii optiuni
>>Poze cu masina mea<<
Image

Zeppyk
Developer
Posts: 99
Joined: 25 Oct 2007, 23:53
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Zeppyk »

Corect, dar m-am uitat dupa un buton de edit imediat dupa ce am postat si nu am vazut :oops:

Rectific :D l-am gasit :) ( probabil trecusera cele 10 minute pana m-am uitat eu
Kia Cee'd LX BEST - 1.4 - Pewter Beige
Comandã: 28.08.2007 - Livrare: 14.11.2007
B 30 KRO

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

ce doresc eu....
1. LINK spre home pe logo din topul paginii (de multe ori dau click pe logo dar nimic.... - din obisnuinta).
2. o tema omeneasca pentru interfata grafica :) - se gasesc peste tot free :) - daca e nevoie de ajutor, ajutam :D

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Problema cu tema e mai complicata..Forumul a suferit destul de multe modificari, imbunatatiri, add-onuri, updateuri cum vreti sa le ziceti si toate acestea au fost facute utilizand aceasta tema...
Daca se schimba tema(templateul denumirea corecta) atunci va necesita alte si alte modificari...

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

imi dau seama....dar...aceasta tema ocupa mult spatiu cu grafica (imagini), iar textul are mai putin spatiu. plus ca....tema de culori nu e placuta vederii, butoanele sunt greu de gasit.

eh...poate cu timpul veti (vom) rezolva aceasta problema. :)

catalin eftime
born on 13th
Posts: 96
Joined: 19 Nov 2007, 13:27
Auto:
Location: bucuresti, chitila

Post by catalin eftime »

avem prea multe topicuri pe cee'd. S-ar putea compacta topicurile cu teme identice sau apropiate (nu stiu, intreb). Avem de exemplu topicuri cu tema "problema scut" - "scut" - " ... scut ..." rezultatul e ca avem 3 topicuri cu aceeasi tema. Mai curatam putin site-ul?
cee'd best 1.4 dakar yellow
B 73 WXX
consum mediu 6,7 % - 12.000 km

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”