Incarcare/urcare/upload imagini pe forum

Post Reply
User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Incarcare/urcare/upload imagini pe forum

Post by Ogy »

Sa presupunem ca stiti deja de unde se adauga un atasament dar exista posibilitatea sa primiti o eroare de genul "Error http" sau "Error too large.....". Aceasta problema o intampinati pe un browser prezent pe un terminal (android/ios/win etc) care nu are java. Pe android am testat cu Uc browser si merge fara probleme. Chrome si Opera sunt doar frumoase. :) Pe computere nu cred sa intampinati probleme.
Va astept mai jos cu intrebari doleante etc.
Am facut acest pas (l-am mai facut o data dar l-am retras din cauza acelei erori pe care o primea un utilizator) deoarece pozele urcate mai au putin si depasesc 10Gb spatiu. Spatiu pe care il puteam umple in urmatorii 10-100 ani cu aceasta implementare.

User avatar
Nesta3
Moderator General
Posts: 5221
Joined: 17 Mar 2009, 05:31
Auto: Kia Sportage QL
Location: Bucharest

Re: Incarcare/urcare/upload imagini pe forum

Post by Nesta3 »

Da, pe telefon(android) am avut probleme de genul ca nu reuseam sa postez nimic, ca imi dadea fatal error, brutal error, crucial error :D sau ori de cate ori incercam sa atasez o poza, se deloga.A fost problema de browser(chrome si/sau google).Pe firefox merge fara probleme, desi e cam retardat browserul asta din adancul radacinilor lui:)).
EX : 2008 Kia Proceed 1.4MPI Best

EX : 2016 KIA SPORTAGE 1.6GDI STYLE

2021 Peugeot E-2008 GT LINE
2013 Nissan Qashqai+2 Techview Edition

User avatar
b76bgaarh
Posts: 1316
Joined: 02 Dec 2008, 14:40
Auto:

Re: Incarcare/urcare/upload imagini pe forum

Post by b76bgaarh »

Ogy, eu am avut problema pe comp cu chrome.

ciudat e ca iti apare eroarea si daca nu ai nimic atasat, cateodata. plus ca tie iti da eroare dar de fapt se posteaza si ajungi sa faci dubla postare.
masina familie Kia SPORTAGE 2.0 DSL 4wd CITY

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Incarcare/urcare/upload imagini pe forum

Post by Ogy »

Daca e fara atasament nu e vb de acelasi lucru. aia era legata de mail care dupa update s-a bagat pe ssl....

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”