Problema colosala la kia ;)

Post Reply
ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

..na ca s-a terminat timpu'...propun Admin infiintarea topicului "NEBUNI & GRATARAGII" !!
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

Malte
Posts: 495
Joined: 22 May 2007, 14:03
Auto:
Location: Constanta

Post by Malte »

Vedeti ca altii au probleme si mai mari:lui mariannistorfinete i s-a blocat capsa lock (tot din cauza cee'd-ului) :lol:
Bai fratilor,sunteti tari de tot,aveti mai mult umor decat toate emisiunile de umor de la TV =D> .Am si eu o problema:borseta mea pe unde-o fi :?:
Kia ceed 1,4 gsl,machine silver,comanda 20.06,seria la "shashiu" 05.09,ridicata pe 03.10.07.

Johnny27

Post by Johnny27 »

@Malte, ultima data cand am fost la IMG, aveau o borseta adusa de cineva. A spus ca lui nu ii foloseste si o duce in service, poate are cineva nevoie. Vezi sa nu fie borseta ta. Aveai CNP pe ea, sau numai numar si serie? :P :lol:

mariannistorfinete
Posts: 44
Joined: 02 Jul 2008, 18:51
Auto:
Location: BUZAU

Post by mariannistorfinete »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: bai baieti lasa capsa ca eu vreau masina aia .....hai sa-mi ziceti de unde sa iau si eu una ....serios vb ma
[/b]

Akbhar
Posts: 1356
Joined: 27 May 2007, 18:09
Auto:
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Post by Akbhar »

Incearca de la dealer. :D

Du-te la un dealer, fa un drive-test, daca iti place ia-o. Daca merita banii pe care ii dai pe ea, numai tu poti spune asta.
Kia Cee'd 1.4 LX Best, Kompass Blue ODO: 135.000km+
Assumption is the mother of all fuckups

mariannistorfinete
Posts: 44
Joined: 02 Jul 2008, 18:51
Auto:
Location: BUZAU

Post by mariannistorfinete »

MS MULT DAR AS FI DORIT SA AFLU O PARERE DE LA VOI CARE AVETI ASA CEVA CA EU NU SANT HOTARAT INTRE SKADA OCTAVIA ,HUNDAY TUCSON SI KIA CEE"D WAGON..VREAU SA STIU DACA E STRICACIOASA...MATERIALELE DE LA INTERIOR DACA PROVOACA GREIERASI ETC .........
KIA CEE"D SPORT WAGON 1.6 CRDI 115 CP BASE CULOARE PEWTER BEIGE METAL 25.07.2008 IN RODAJ

ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

mda...e klar ! venim la tine sa deblocam tasta aia...io am cheia de roti pregatita !!
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

Akbhar
Posts: 1356
Joined: 27 May 2007, 18:09
Auto:
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Post by Akbhar »

mariannistorfinete wrote:SKADA OCTAVIA ,HUNDAY TUCSON SI KIA CEE"D WAGON..
Iti dai seama ca ai pus 3 masini din clase diferite, fara legaturi aparente intre ele? Pe partea de probleme ai o sectiune dedicata in care acestea sunt discutate. Exista chiar si un topic dedicat in care utilizatorii si-au spus parerea despre masina. Totul e sa ai putina bunavointa sa cauti.

Ca sa te ajut putin o sa-ti spun ca majoritatea au zis ca si-ar lua si a doua oara acceasi masina. Mai departe esti pe cont propriu. Mult succes! Sa faci alegerea cea mai potrivita pentru tine.
Kia Cee'd 1.4 LX Best, Kompass Blue ODO: 135.000km+
Assumption is the mother of all fuckups

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Alea sunt Skoda si Hyundai, ca tot veni vorba ...

La pretul unui Cee'd 1.6 HP full iei un Tucson fara tractiune integrala si mai slab dotat, insa cu motor de 2.0 pe benzina. Deci, numai dezavantaje, din punctul meu de vedere
La Skoda banuiesc ca lucrurile stau cam la fel ...

"Stricacioasa" nu e, materialele sunt in regula, iar de greierashi nu s'a plans lumea.

Pentru mai multe detalii, incearca sa citesti pe forum sau macar intreaba pe un topic separat ... si de preferat CU LITERE MICI ;)
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

cmg_george

Post by cmg_george »

pune cineva o poza cu problema cu capsa?? :))
Eu nu am primit borseta :((

razvan2002
Ministru'
Posts: 157
Joined: 02 Jul 2007, 22:07
Auto:
Location: Bucuresti

Post by razvan2002 »

Imi pare rau ca ti s-a rupt capsa. Eu am prevazut aceasta problema cand am comandat masina si mi s-a pus capsa sa cer borseta cu sistemul de prindere in 3 capse pretensionate si reglaj dinamic automat in lateral ...si totul numai pt 9.99 E ... taxe incluse si posibilitatea returnarii manualului daca nu imi plac capsele.

Numai bine!

stef
Preafericitul
Posts: 73
Joined: 26 Mar 2008, 16:40
Auto:
Location: Bucuresti

Post by stef »

Cedez leasing la capsa cu inscriptie xR + Magneti de rezerva!
Mai sunt de platit 60 de rate.
Unic propietar!
Kia Cee`d 1.4 Best Griu`ca Pistonu`

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

A fost tinuta in garaj?
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

stef
Preafericitul
Posts: 73
Joined: 26 Mar 2008, 16:40
Auto:
Location: Bucuresti

Post by stef »

Stare ireprosabila. Tzipla.
Tinuta in vitrina... la dealer. Nici nu am ridicat-o.
Rog seriozitate!
Kia Cee`d 1.4 Best Griu`ca Pistonu`

cmg_george

Post by cmg_george »

stef wrote:Stare ireprosabila. Tzipla.
Tinuta in vitrina... la dealer. Nici nu am ridicat-o.
Rog seriozitate!
Negociabil? :D

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”