Problema colosala la kia ;)

Post Reply
User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Post by misuspita »

Vand Procee'd rosu Best, vechi de o luna si un pic, pret negociabil.

Motiv: brelocul si-a pierdut luciul argintiu si i s-au departat inelele cand am bagat cheia si alarma pe el.

Masina e in stare buna, bate un pic amortizorul spate, stergatoarele lasa o serie de dungi pe parbriz cand sterg, se aude un mic zgomot la directie, are un mic greier suportabil in bord si unul mic in usa si cateodata scoate niste apa pe teava de esapament, dar in rest masina e exceptionala.

Rog seriozitate.
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

smotocel
Magic Blue
Posts: 217
Joined: 24 Apr 2008, 16:41
Auto:
Location: Deva
Contact:

Post by smotocel »

misuspita wrote:Vand Procee'd rosu Best, vechi de o luna si un pic, pret negociabil.

Motiv: brelocul si-a pierdut luciul argintiu si i s-au departat inelele cand am bagat cheia si alarma pe el.

Masina e in stare buna, bate un pic amortizorul spate, stergatoarele lasa o serie de dungi pe parbriz cand sterg, se aude un mic zgomot la directie, are un mic greier suportabil in bord si unul mic in usa si cateodata scoate niste apa pe teava de esapament, dar in rest masina e exceptionala.

Rog seriozitate.
Daca nu schimba piesele cind dau flashuri si daca nu se sting luminile cind suna telefonul... nu sunt interesat. :roll:

duzv
Posts: 58
Joined: 28 Jul 2008, 18:57
Auto:
Location: Tulcea
Contact:

Post by duzv »

Domnilooor ! ... sunte?i BESTIALI !!! :D... Ca ?i mainu?a asta care ne-a luat parc? min?ile ... (Oare ne mai facem bine ??!!)
Eu sper ca ?ntr-o lun? s? m? ?ns?n?to?esc !!!...
Scuze ! Am uitat s? m? prezint : sunt nou pe forumul ?sta, dar cu peste 30 de ani de conducere ... s-ar putea s? fiu decan !!
Am onoarea s? v? salut pe to?i/toate ! =;
Cee'd 1,4 GSL Best SW Machine Silver din sept. a.c.
Voi, cei care mă iubiţi, aveţi grijă să nu mă omorâţi cu dragostea voastră !

caam sd
Posts: 97
Joined: 08 Jan 2008, 21:08
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Post by caam sd »

eu merg la ING la service si ii rog pe baieti sa-mi puna un nasture sau fermoar in loc de capsa la borseta...
tin tot felul de hartii acolo, si se desface tot timpul... :roll:
kia 1.4 best / pewter beige - poze aici: http://picasaweb.google.com/catalinmarica
mercedes benz w203 2.2 elegance / Gri

User avatar
Gerula
taraboste
Posts: 978
Joined: 09 May 2007, 09:21
Auto: KIA Ceed 1,4 GSL 2007
Location: Bucuresti

Post by Gerula »

Mos Gerula

Cee'd 1.4 "Ltd Edition" Dakar

User avatar
Gerula
taraboste
Posts: 978
Joined: 09 May 2007, 09:21
Auto: KIA Ceed 1,4 GSL 2007
Location: Bucuresti

Post by Gerula »

Mos Gerula

Cee'd 1.4 "Ltd Edition" Dakar

alcatraz

Post by alcatraz »

duzv wrote:Scuze ! Am uitat s? m? prezint : sunt nou pe forumul ?sta, dar cu peste 30 de ani de conducere ... s-ar putea s? fiu decan !!
Am onoarea s? v? salut pe to?i/toate ! =;
la treaba cu ...decanatul trebuie sa ne mai gindim. conduc din mai 1976 deci de peste 32 de ani.
toate cele bune!

Best
Posts: 10
Joined: 02 Jul 2008, 13:37
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Best »

Astazi am intrat in posesia certificatului de inmatriculare din care am aflat, cu stupoare, ca cee'd-ul meu nu are ...locuri in picioare! :shock:
Am impresia ca dealerul mi-a ascuns cu buna stiinta aceasta problema pentru ca nu cumva sa solicit discount! :lol:
SILVER STORM (Cee'd 1,4 GSL LX Best - Machine Silver)

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”