Kia Sportage IV de vanzare

Post Reply
Vladdd
Posts: 2
Joined: 02 Apr 2023, 20:02
Auto: Kia Sportage 2019
Location: Mures

Kia Sportage IV de vanzare

Post by Vladdd »

Salutare, Tatal meu (are 64 de ani) vinde o Kia Sportage IV 1.6 T-GDI , pentru ca si-a luat un Hyundai Ionic Hybrid (e tare mandru ca, are consum de 3.5 l). Masina este foarte ingirija, inca are mirosul speicific de masina noua, (in ciuda anilor care au trecut) . Eu sunt fiul lui, Vlad, si vreau sa il ajut sa o vanda. El nu se prea descurca cu on-line-ul , si cu internetul, asa ca am zis sa postez si aici anuntul. Pe el nu il intereseaza schimb-ul cu alte masini.
In anunt este trecut numarul lui de telefon. Cine este interesat, poate lua legatura cu el.
Are doua set-uri de jenti, ambele cu senzori de presiune. 1 Set cu cauciuri de vara, 1 Set cu cauciucuri de iarna. Carte service la zi, etc etc etc.
Pentru mai multe detalii, va rog sa accesati link-ul de mai jos.

https://www.autovit.ro/anunt/kia-sportage-ID7H8fIz.html

Multumesc,
Vlad

alexcrist
Posts: 803
Joined: 08 Feb 2014, 21:25
Auto: Kia XCeed 1,4 T-GDI, 2020
Location: Brașov

Re: Kia Sportage IV de vanzare

Post by alexcrist »

Salut! Spor la vânzare!

Dar ai bifat în specificații dotări pe care mașina nu le are. Doar la prima vedere:
- scaun sofer nu e reglabil electric (în afară de lombar, care e trecut separat)
- airbag central șofer/pasager e airbag între scaune. Din ce știu pe generația aia nu există
- airbag lateral spate e airbag de torace, care nu există în spate pe Sportage. Există doar cortina (airbag pentru cap)
- și cred că nici parbriz încălzit electric nu are

Vladdd
Posts: 2
Joined: 02 Apr 2023, 20:02
Auto: Kia Sportage 2019
Location: Mures

Re: Kia Sportage IV de vanzare

Post by Vladdd »

Salut,
Multumesc pentru observatie. O sa verific aceste detalii cand o sa ajung acasa. Stiu ca masina e GT-line, dar nu stiu exact dotari are.
LE: Tata mi-a enumerat dotarile, eu nu le-am verificat :D

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”