Nu mai primesc e-mailuri.

Post Reply
smotocel
Magic Blue
Posts: 217
Joined: 24 Apr 2008, 16:41
Auto:
Location: Deva
Contact:

Nu mai primesc e-mailuri.

Post by smotocel »

Pe vechea varianta de forum, cind se adauga vreun mesaj la topicurile in care scriam sau in cele marcate spre urmarire, primeam pe e-mail notificare. Acum m-am uitat prin profil (adresa de email e buna), am bifat la fiecare topic (anunta-ma cind se posteaza ceva nou) si.... degeaba. Nu primesc niciun mail. Gresesc eu undeva sau este o problema (nedetectata inca) de forum?

Multumesc anticipat.

florin-adrian
Posts: 305
Joined: 16 Jul 2008, 16:04
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Nu mai primesc e-mailuri.

Post by florin-adrian »

Eu unul pot confirma ca primesc anunturile pentru topicurile care le urmaresc. Vezi sa nu ai setat ca spam, adresa forumului si sa vina acolo, uita-te pe la setarile contului de mail, daca la din astea din afara. Succes
Kia Ceed varianta BEST, 1.4 109cp, Black Pearl -

smotocel
Magic Blue
Posts: 217
Joined: 24 Apr 2008, 16:41
Auto:
Location: Deva
Contact:

Re: Nu mai primesc e-mailuri.

Post by smotocel »

nu am setat spam. filtrul pe care il folosesc este setat manual. am verificat in filtru si nu era nimic. acum am pus in filtru ca atunci cind primesc mail de la clubkia@clubkia.ro sa il mute intr-un folder separat intitulat clubKIA. asta ca sa vad daca cumva este prin trash sau spam. o sa revin cu detalii.

cmg_george

Re: Nu mai primesc e-mailuri.

Post by cmg_george »

smotocel wrote:nu am setat spam. filtrul pe care il folosesc este setat manual. am verificat in filtru si nu era nimic. acum am pus in filtru ca atunci cind primesc mail de la clubkia@clubkia.ro sa il mute intr-un folder separat intitulat clubKIA. asta ca sa vad daca cumva este prin trash sau spam. o sa revin cu detalii.
exact asa am si eu setat mail-ul si nu aia este problema. O vreme nu au mai venit mail-uri dar, dupa ce am facut subscribe din nou la threaduri au inceput sa vina :)

smotocel
Magic Blue
Posts: 217
Joined: 24 Apr 2008, 16:41
Auto:
Location: Deva
Contact:

Re: Nu mai primesc e-mailuri.

Post by smotocel »

se pare ca la acest topic am primit anunt. acum o sa urmaresc si la alte topicuri daca primesc email. desi ca de 4 zile scriu la topicul cu Intilnirea de la Petrosani si tot au fost reply-uri....dar eu nu primeam nimic. urmarim in continuare.

smotocel
Magic Blue
Posts: 217
Joined: 24 Apr 2008, 16:41
Auto:
Location: Deva
Contact:

Re: Nu mai primesc e-mailuri.

Post by smotocel »

acum e ok.... se pare ca trebuia un nou subcribe la posturi.... :evil:

thx cmg_george.

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”