Finantare pentru ClubKIA

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Finantare pentru ClubKIA

Post by andrei0241 »

Nu as vrea sa fiu Gica Contra, insa m'as mira ca aceasta idee sa poata avea vreo finalitate cu folos.
Nu pot zice ca frecventez prea multe forumuri auto, insa pana acum nu am auzit ca vreun forum monomarca sa beneficieze de vreun sprijin din partea importatorului/reprezentantului marcii respective. Si ma gandesc ca daca nu au reusit nimic cei de la Vag, sau BMW sau Opel (marci mult mai prezente pe strazile noastre si cu forumuri mai stufoase), noi cu atat mai putine sanse am avea
Poate cel mult ar putea oferi, printr'un reprezentant, informatii/puncte de vedere oficiale sau, cel mult, consultanta. Insa financiar m'as mira sa contribuie cu ceva ... ce interes ar avea? Acces la informatia de aici oricum au, daca'i intereseaza ...
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Finantare pentru ClubKIA

Post by tipitip »

Nimic mai exact...laud intenţia dar adevărul ăsta e!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Finantare pentru ClubKIA

Post by Ogy »

Peste tot aud domne sa-i ajutam pe cei saraci, sa aducem finantatori, donati in scopuri caritabile etc.
De regula cei care fac astfel de campanii sunt tot oameni cu bani care strang banii respectivi de la alti oameni doritori sa ajute (de obicei din aceiasi categorie -tot saraci) si tot ei sunt vazuti ca emisarul pe pamant...
Frate baga un cont si toti utilizatorii sa doneze-vrei rang preferential, vrei sa ai acces la anumite informatii -platesti
Eu am niste servere de cs (counter-strike) o sa radeti ....dar eu folosesc pentru forum vbulletin (cunoscatorii stiu despre ce vorbesc) serverele si toate programele sunt cu licenta si cumparate majoritatea din banii celor care le frecventeaza -nu cer, doar cei care vor sa doneze din inima ma intreaba unde si eu ii sfatuiesc daca sa doneze sau nu (cand ii aud ca doneaza din alocatii ma ia cu friguri si nu accept, la cei mari contabili, patroni, manageri etc accept) .
Este simplu!
Aici oricum nu se pune problema ca daca vine x o sa aiba un anumit cuvant de spus pentru ca este sponsor pentru ca din discutiile avute cu administratorul acestui forum bag mana in foc pentru faptul ca este un om cu capul pe umeri -puteti sa catalogati treaba gen pupincurism (scuze limbajul doresc un avertisment sa stiu ca sunt si eu pe aici)dar asa este.
Toata treaba sa vina de la noi, nu mai asteptati la altii ca nu sunt vremurile de natura asta.

AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Finantare pentru ClubKIA

Post by AlinC. »

@tiptip: Daca ai sti de cate ori am auzit chestiunea cu visatul...

Eu maine plec din tara o saptamana. Daca am acces pe net vorbim, daca nu ramane pe saptamana viitoare.
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”