reguli bursa

Post Reply
sik81
sleepy beast
Posts: 190
Joined: 21 Feb 2008, 12:16
Auto:

reguli bursa

Post by sik81 »

mai nou s-au inventat pe acest forum reguli sa sectiunea bursa, iar una dintre ele suna asa:

Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe Club KIA Romînia, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului. Este valabil şi pentru cei care se înscriu pe forum doar pentru a pune un anunţ.

domnule administrator de ce nu scrieti negru pe alb ca dumneavoastra doriti comision din tranzactiile facute pe acest site, eu ca persoana fizica autorizata pot da factura pe produsele/serviciile pe care le ofer, platesc dari la stat, etc
dumneavoastra puteti oferii factura pentru comisionul cerut? vreti sa va rotunjiti veniturile de pe urma utilizatorilor acestei comunitati (pe care ce-i drept dvstra ati infiintat-o si suntem recunoscatori) deoarece in pretul final se regaseste si acel comision despre care eu vorbesc si unii dintre noi chiar au auzit.
sunt cluburi mult mai numeroase ca noi si in care nimeni nu se preteaza la asa ceva

am scris acest topic atat ca sugestie cat si ca reclamatie
acum e de vazut cat timp imi voi lua ban, sau cat de repede acest topic va fi sters

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: reguli bursa

Post by tipitip »

sik81 wrote:mai nou s-au inventat pe acest forum reguli sa sectiunea bursa
Mai nou eşti înscris mătăluţă decît chestia asta viewtopic.php?f=52&t=79 Muuuuuult mai nou! De ce nu te documentezi înainte de a mă face inventator al unei reguli "default" să zicem pe orice forum, aceea de a face publicitate doar cu acordul adminilor? Întrebare retorică, nu te complica...
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

weeezer
Posts: 234
Joined: 02 Feb 2008, 01:05
Auto:
Location: Bucuresti

Re: reguli bursa

Post by weeezer »

Si de ce avem nevoie de acceptul adminilor pentru un topic in aria de Publicitate?
Si de ce ne trezim dupa enshpe mii de ani ca sunt sterse topicuri cu duiumul din acea arie?

Mi se pare aberant, si este doar o parere fara a dori sa jignesc pe cineva.
"Regula default pe orice forum, aceea de a face publicitate doar cu acordul adminilor"?? tiptip, de ce nu te uiti pe ComputerGames si Softpedia, care sunt cele mai mari forumuri cu sectiuni de Publicitate generala??
Kia Cee'd 1.4 LX BEST, 2008, ODO 60.000 km

Skoda Octavia 3 1.0 TSI 2016, ODO 70.000 km

Waiting: Sportage PHEV GT Line

sik81
sleepy beast
Posts: 190
Joined: 21 Feb 2008, 12:16
Auto:

Re: reguli bursa

Post by sik81 »

am scris mai nou deoarece topicul cu reguli la bursa a fost pus pe 16 noiembrie A.C.
sunt muuuult mai vechi decat acest post, si deja este offtopic
ne puteti spune direct ce procent se doreste pentru a pune acele mesaje la acea sectiune, macar pe okazii sti ca vanzatorului i se percepe un comision de X% si acolo este o valoare fixa.

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”