Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post Reply
bobbo1981
Posts: 350
Joined: 16 Jun 2007, 08:19
Auto:
Location: Galati

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by bobbo1981 »

tipitip wrote:Se mişcă, se mişcă. Dar mai durează ceva, layout, confecţionare, proceduri de înscriere...suntem 3 disperaţi care facem asta. Åži mai e şi concursul de sîmbătă! Pe ultimul plan, avem şi familii, servicii!
N-ai tu nici o vină, dar nici nu ştiu cum să facem, să vă ţinem la curent cu toate realizările Club KIA, pas cu pas (aşa mi s-ar părea corect, să fim apropape, să fim ajutaţi cu sfaturi, idei), sau să le servim cînd sunt gata (nu'ş care propusese asta, că vezi'Doamne amăgim oamenii).
Deci, anunţăm în ce stadiu suntem, sau, cînd o fi gata totul, dăm drumul la înscrieri? Vreţi poll?
Dupa cum am mai zis multe valuri degeaba. S-ar parea ca nu se mai intampla nimic aici. Probabil criza e de vina si in cazul asta.

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by Bogdan »

@bobbo1981, rabdarea e un mare lucru in ziua de azi!

@ady4is, se lucreaza la hartogaraie! Daca tot se va face o treaba se va face asa cum trebuie si pana la capat. Este doar o chestiune de timp, dar il las pe tipitip sau pe clubkia sa dea vestile bune!

O mare rugaminte, va rog sa postati ontopic(nu ma refer la ultimele posturi), si sa evitati posturile instigatoare la flame, pentru ca le veti scrie degeaba!! La cate flameuri au fost in ultima vreme aici, orice topic acid sau instigator va fi sters, indiferent cine il scrie!

bobbo1981
Posts: 350
Joined: 16 Jun 2007, 08:19
Auto:
Location: Galati

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by bobbo1981 »

Bogdan wrote:@bobbo1981, rabdarea e un mare lucru in ziua de azi!

O mare rugaminte, va rog sa postati ontopic(nu ma refer la ultimele posturi), si sa evitati posturile instigatoare la flame, pentru ca le veti scrie degeaba!! La cate flameuri au fost in ultima vreme aici, orice topic acid sau instigator va fi sters, indiferent cine il scrie!
Pai o fi rabdarea un lucru mare in ziua de azi dar acelasi lucru puteati sa il faceti si voi, adica sa asteptati si sa aratati userilor un lucru concret.
Ceea ce ati facut nu este tot un fel de instigare?
Eu stiu ca exista si concurenta si dupa cum am mai zis o sa castige cel mai bun dar vad ca o dati intr-un fel de politicianism. Adica faceti promisiuni pe care daca cumva le respectati trebuie sa treaca o buna perioada de timp pana sa se intample.
Eu nu am vrut altceva decat sa spuneti concret ce se intampla si eventual din cand in cand sa spuneti si care este starea demersurilor, daca exista intradevar.

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by crispisu »

Pai o fi rabdarea un lucru mare in ziua de azi dar acelasi lucru puteati sa il faceti si voi, adica sa asteptati si sa aratati userilor un lucru concret.
Ceea ce ati facut nu este tot un fel de instigare?
Eu stiu ca exista si concurenta si dupa cum am mai zis o sa castige cel mai bun dar vad ca o dati intr-un fel de politicianism. Adica faceti promisiuni pe care daca cumva le respectati trebuie sa treaca o buna perioada de timp pana sa se intample.
Eu nu am vrut altceva decat sa spuneti concret ce se intampla si eventual din cand in cand sa spuneti si care este starea demersurilor, daca exista intradevar.
In primul rand, as dori sa iti spun ca daca ai chef de scandal, nu este locul potrivit
In al doilea rand lucrurile stau asa:
1. Nu am instigat pe nimeni la nimic. Pur si simplu am anuntat un eveniment care a avut loc! EXISTA un parteneriat DEJA intre ClubKia si Kia Romauto. Avantajele unui parteneriat nu apar in secunda doi...exista niste timpi tehnici! Deci repet, nu am facut decat sa ANUNTAM incheierea unui parteneriat
2. Te rog frumos sa incetezi cu faza cu concurenta pt ca nu are nicio legatura! Daca nu ai observat, acest subiect nu mai intereseaza pe nimeni (decat pe anumite persoane care nu vor decat sa creeze flamuri)
3. Daca ai o curiozitate atat de MAAAREEE legata de demersurile care se fac, te rog sa trimiti un mail la probleme@clubkia.ro si vei primi raspuns!

Acum am sa te rog sa incerci sa nu mai faci flamuri din nimic, deoarece cred ca userii s-au saturat sa citeasca numai topicuri poluate de cateva persoane rau intentionate. Multumesc

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by Bogdan »

Ok, acum chiar ca se face curatenie!! pentru voi cei care va stiti, nu va mai obositi cu diverse ...

adimot
Posts: 233
Joined: 18 May 2007, 13:47
Auto:
Location: Satu Mare

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by adimot »

Club KIA wrote:În urma discuţiilor purtate la sediul Kia Romauto cu oficialii acestei instituţii, ieri 11 decembrie 2008 s-a încheiat un parteneriat între importator şi Club KIA, în urma căruia membrii noştri vor beneficia în mod exclusiv de oferte şi reduceri din partea Kia Romauto.
Pentru acest lucru, Club KIA s-a obligat ca în termenul cel mai scurt să legitimeze toţi membrii săi fără nici un fel de implicaţie financiară din partea acestora!
Întrucît Kia Romauto a cerut materializarea parteneriatului pînă în sărbători, vă rugăm să ne acordaţi concursul pentru colectarea datelor necesare eliberării cardurilor de membru Club KIA!
Nu va suparati de intrebare, se mai misca ceva? As fi profund recunoscator daca raspunsul nu ar fi unul sec de genul " Da, se lucreaza".Multumesc anticipat.
Cee'd 1.4 GSL Kompass Blue SM-28-MOT
ODO -->34.000
Image

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by tipitip »

Primul lot de carduri de membru Club KIA se va distribui cu această ocazie, participanţilor la Intîlnirea Naţională de pe 20-22 februarie! În acest sens, îi rugăm pe participanţi să trimită: nume, prenume, cnp, vin, nr de tel. o dată cu notificarea plăţii.
Cei care au notificat deja plata, sunt rugaţi să revină cu datele în cauză.

Celor are vor participa doar la coloană li se vor centraliza cererile live!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by marinero »

Am inteles si restu care din anumite motive nu se pot deplasa sau etc. cind vor ajunge in posesia acelui card?
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by crispisu »

Dupa cum ai vazut, sunt gata primele 100 de carduri. Acestea se vor imparti la intalnire. Pentru restul, vom afla cand vor fi gata, cum veti intra in posesia lor. :wink:

onix
Posts: 671
Joined: 01 Jun 2008, 16:48
Auto:
Location: bucuresti

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by onix »

Cel mai bine ar fi sa li se dea carduri celor din tara sper sa vina cat mai multi la intalnire
Cu respect ONIX
Image

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by Bogdan »

Hai ca s-au dat si cardurile mult asteptate, rabdare sa fie in continuare ca de facut sunt destule =D> =D> =D>

frantic
Posts: 522
Joined: 27 Jul 2008, 12:10
Auto:
Location: Campia Turzii
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by frantic »

Felicitari pt. realizarea acestui obiectiv. =D> Multi carcotasi cred ca sperau ca totul sa fie doar niste vorbe in vant. Ma bucur ca nu a fost asa si
asteptam si noi, cei care nu am putut ajunge la intalnire, sa primim cardurile.
Pro_cee'd 1.4 GSL (Piston Grey): CJ-77-EGO
Galerie foto
Jurnal de bord

LeCCa
Posts: 713
Joined: 23 Oct 2008, 17:10
Auto:
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by LeCCa »

si cei care au fost doar la coloana? 8)
KIA ProCeed 1.6 Black PH 22 LEK

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by crispisu »

@Lecca: la coloana au fost stranse datele pt carduri. Banuiesc ca le-ai dat si tu. in curand va incepe tiparirea lor, iar cand vor fi gata vom discuta cum veti intra in posesia lor.

shpid3r
The One
Posts: 569
Joined: 02 Aug 2008, 21:14
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by shpid3r »

intrebare de badea gheorghe: ce discount se obtine pe baza lui (si la ce anume) ?
Acum pls nu ma puneti sa rasfoiesc 9 pagini :P. Am vazut ca se spunea de reduceri exclusive, dar detalii mai exacte nu am gasit.
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST - Kompass Blue. B - 04 - YEH (Oh Yeah!). || 20.000 km
---- [LINK - jurnal de bord]

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”