Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post Reply
gnvalentin
Posts: 25
Joined: 28 Sep 2008, 00:00
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by gnvalentin »

sa crăp daca am inteles, dar ... membru cu card m-as vrea!
... posesor multumit de KIA Cee'd SW 1.4 Mars Red

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by alpinad »

la intalniri ....mai subtire.....cand apare ceva k lumea si moca...toata lumea da navala! :wink:
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by Ogy »

florin-adrian wrote:Felicitari si din partea mea. In sfarsit cineva oficial se apleaca si la clubul kia. Ca propunere, urmatoarea intalnire sa fie in curtea celor de la kia romauto, in baneasa :)) sa vada cum le multumim.
Foarte buna aceasta idee poate daca lumea este de acord o si punem in aplicare!

Akbhar
Posts: 1356
Joined: 27 May 2007, 18:09
Auto:
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by Akbhar »

Voi sunteti masochisti si va place atat de mult sa va inghesuiti in intersectia aia infecta?
Kia Cee'd 1.4 LX Best, Kompass Blue ODO: 135.000km+
Assumption is the mother of all fuckups

floryn
Posts: 20
Joined: 08 Jul 2008, 13:38
Auto:
Location: CONSTANTA

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by floryn »

=D> =D> =D> Felicitari si la mai mare "Club Kia" chiar si cu toate carcotelile de pe topic. =D> =D> =D>
Cum spunea cineva e o realizare care are si un sambure de adevar ce avantajeaza imaginea kia romauto dar club kia nu cred ca va dispare atunci cand nu se va mai vedea interesul importatorului.
Hai sa privim optimisti poate acesta e doar inceputul.
O legitimatie si la baiatu` :mrgreen:
KAR means what? :( #-o (desi o sa primesc suturi [-o< , intreb si eu? 8) )
Floryn
-------------
KIA Cee`d Compas Blue
CONSTANTA 19 PFV -- ODO 28500 km --

-Nicu-
Posts: 73
Joined: 15 Nov 2008, 17:20
Auto:
Location: Bucuresti/Constanta
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by -Nicu- »

Kia Asistenta Rutiera, parca :P
A friend with weed is a friend indeed! :smt033

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by Bogdan »

floryn wrote:=D> =D> =D> Felicitari si la mai mare "Club Kia" chiar si cu toate carcotelile de pe topic. =D> =D> =D>
Cum spunea cineva e o realizare care are si un sambure de adevar ce avantajeaza imaginea kia romauto dar club kia nu cred ca va dispare atunci cand nu se va mai vedea interesul importatorului.
Hai sa privim optimisti poate acesta e doar inceputul.
O legitimatie si la baiatu` :mrgreen:
KAR means what? :( #-o (desi o sa primesc suturi [-o< , intreb si eu? 8) )

Nici n-ar fi aparut Clubkia.ro daca cineva s-ar fi bazat pe sprijinul sau interesul importatorului. Asa ca pe mine unul chiar ma bucura toata implicarea actuala si mai ales cea de pe viitor!!!

User avatar
andrei976
Posts: 147
Joined: 29 Apr 2008, 17:52
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by andrei976 »

Felicitari!
KIA Cee'd 1.4 BEST Machine Silver
Album Foto : http://picasaweb.google.com/andreibalas ... neSilver02
Jurnal de bord : viewtopic.php?t=2129

GeorgeC
Posts: 408
Joined: 08 Aug 2007, 11:23
Auto: Kia Ceed 1.4 LX 2007
Location: Timisoara

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by GeorgeC »

deci? ce trebuie sa facem pana la urma sa devenim membrii oficiali cu tot cu card?
ODO : 40100 km
1.4 LX + scaune incalzite, jante 16, scaune inaltime si lombar, parasolar, proiectoare, volan in piele + maciulie cromata, presuri originale... Pewter beige + rainbow blush ; comandata in 25.08.2007 primita pe 18.11.2007

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by marinero »

Incep sa cred ca de fapt "in urma discuţiilor purtate la sediul Kia Romauto cu oficialii acestei instituţii, ieri 11 decembrie 2008 s-a încheiat un parteneriat între importator şi Club KIA, în urma căruia membrii noştri vor beneficia în mod exclusiv de oferte şi reduceri din partea Kia Romauto.
Pentru acest lucru, Club KIA s-a obligat ca în termenul cel mai scurt să legitimeze toţi membrii săi fără nici un fel de implicaţie financiară din partea acestora!
Întrucît Kia Romauto a cerut materializarea parteneriatului pînă în sărbători, vă rugăm să ne acordaţi concursul pentru colectarea datelor necesare eliberării cardurilor de membru Club KIA!",este oare o reclama ca din Joined: Thu Nov 27, 2008 2:07 pm,nu am mai primit nici informatie in legatura cu cardurile sau cit sa mai asteptam ca romanii din pacate de dupa revolutie au fost prostiti prin orice mijloace sau prin orice imprejurari.Mereu se fac numai promisiuni de la politica,pana la marirea nivelului de trai,dar tot acolo suntem.
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by MihaiM »

marinero wrote:... ca romanii din pacate de dupa revolutie au fost prostiti prin orice mijloace sau prin orice imprejurari.
Si d-aia acum romanul sufera de paranoia si mania persecutiei :D Ai rabdare sa vezi ce se intampla. Caci si daca nu se intampla nu pierzi nimic. Hai sa ne gandim si la faptul ca pote cei care se ocupa acum de treaba asta n-au o vasta experienta in obtinerea de recunoasteri pentru cluburi online si ca totul presupune si o oarecare logistica. Trebuie sa mai si gandeasca cum si in ce fel vor face treaba, plus ca cel mai probabil totul se intampla avand in program si un job un copil de crescut si cine stie mai cate probleme are fiecare. Rabdare si tutun.

Si mai cred ca nu trebuie sa ne asteptam la cresterea nivelului de trai ci doar, poate, la ceva mai multa atentie cand calcam pragul service-urilor, ceva gologani scutiti pe cate-o piesa cand se fac promotii si cateva liniute in plus pe scala ego-metrului, pentru ca suntem bagati in seama. Mi-e imi suna bine.

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by marinero »

MihaiM wrote:
marinero wrote:... ca romanii din pacate de dupa revolutie au fost prostiti prin orice mijloace sau prin orice imprejurari.
Si d-aia acum romanul sufera de paranoia si mania persecutiei :D Ai rabdare sa vezi ce se intampla. Caci si daca nu se intampla nu pierzi nimic. Hai sa ne gandim si la faptul ca pote cei care se ocupa acum de treaba asta n-au o vasta experienta in obtinerea de recunoasteri pentru cluburi online si ca totul presupune si o oarecare logistica. Trebuie sa mai si gandeasca cum si in ce fel vor face treaba, plus ca cel mai probabil totul se intampla avand in program si un job un copil de crescut si cine stie mai cate probleme are fiecare. Rabdare si tutun.

Si mai cred ca nu trebuie sa ne asteptam la cresterea nivelului de trai ci doar, poate, la ceva mai multa atentie cand calcam pragul service-urilor, ceva gologani scutiti pe cate-o piesa cand se fac promotii si cateva liniute in plus pe scala ego-metrului, pentru ca suntem bagati in seama. Mi-e imi suna bine.
Din pacate nu este vorba de paranoia da astepatarea asta te omoara precum si indivizii cu limba lunga" .
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by MihaiM »

Eh, stii tu: cu cat asteptarea mai lunga cu atat satisfactia mai mare. :D

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by tipitip »

Nu mi-am dorit să intervin, dar nu mă pot obişnui cu ideea de a fi făcuţi mincinoşi! Domnule Bota, postul Club KIA a apărut vineri puţin înaintea orei 4 DIMINEAÅ¢A, chiar vă aşteptaţi să aveţi cardul la uşa în 8 ore lucrătoare (atîtea sunt din acel moment pînă la mesajele Domniei Voastre pînă acum)? Sau doar aţi vrut să-l jigniţi pe cel care în dimineaţa de joi, după 24 de ore de serviciu şi 2 în traficul pînă la importator, făcea CEVA pentru Club KIA!
Åži iar mi se par în plus cîrcotelie legat de acest parteneriat! Vă rog, apelînd la decenţa Dumneavostră, să încercaţi să evitaţi afirmaţiile răutăcioase şi defăimătoare atît timp cît acet parteneriat nu vă obligă la nimic şi nu vă produce nici un fel de pierderi! Nu încercaţi să demonstraţi că acest parteneriat vă va afecta negativ cîtuşi de puţin, efectiv n-aveţi cum!
În acest moment marea majoritate a membrilor dorm, iar după 16 ore de muncă zilnică Moderatorul nostru General, tcapote lucrează la layoutul cardului, care va trebui să fie gata luni dimineaţa pentru a intra în producţie. A, n-am precizat, în acest răstimp (de 8 ore lucrătoare) s-a găsit (cu ajutorul ştim noi cui!) oferta optimă pentru confecţionarea cardurilor.
Åžtiu, nu se văd aceste lucruri, dar apelez la decenţa celor cărora nu le convine (dintr-un motiv sau altul, nu insist!) această realizare pentru Club KIA în sensul a se abţine de la afirmaţii răutăcioase, nu de alta, dar e vorba de peste 2500 de membri, de care nu ne putem bate joc, pentru că ei aşteaptă de la Club KIA altceva decît certuri şi flameuri puerile, sau determinate de interese comerciale (acum pe bune, ionuţ, mihai, vali etc., la vîrsta asta v-aţi imaginat că 2500 de membri vor pune botul la promisiunile voastre utopice şi se vor muta pe clubkia.ro şi vă vor da 10 ron pe lună - nu negaţi, am un printscreen, că postul probabil a fost modificat! 2500x10=25000 ron lunar, bună afacere!).
Închei prin a apela din nou la decenţa Dumneavoastă de a nu rezolva probleme personale în detrimentul interesor membrilor Club KIA!

Acesta este ultimul post al userului tipitip, ca admin al acestui club voi continua să acţionez conform intereselor MAJORITÄ‚Å¢II membrilor acestei comunităţi, deschis fiind la orice propunere şi solicitare!

Cu deosebit respect,
Mihai "tipitip" Anton, Admin Club KIA
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Re: Kia Romauto a încheiat parteneriatul cu ClubKIA.ro

Post by marinero »

tipitip wrote:Nu mi-am dorit să intervin, dar nu mă pot obişnui cu ideea de a fi făcuţi mincinoşi! Domnule Bota, postul Club KIA a apărut vineri puţin înaintea orei 4 DIMINEAÅ¢A, chiar vă aşteptaţi să aveţi cardul la uşa în 8 ore lucrătoare (atîtea sunt din acel moment pînă la mesajele Domniei Voastre pînă acum)? Sau doar aţi vrut să-l jigniţi pe cel care în dimineaţa de joi, după 24 de ore de serviciu şi 2 în traficul pînă la importator, făcea CEVA pentru Club KIA!
Åži iar mi se par în plus cîrcotelie legat de acest parteneriat! Vă rog, apelînd la decenţa Dumneavostră, să încercaţi să evitaţi afirmaţiile răutăcioase şi defăimătoare atît timp cît acet parteneriat nu vă obligă la nimic şi nu vă produce nici un fel de pierderi! Nu încercaţi să demonstraţi că acest parteneriat vă va afecta negativ cîtuşi de puţin, efectiv n-aveţi cum!
În acest moment marea majoritate a membrilor dorm, iar după 16 ore de muncă zilnică Moderatorul nostru General, tcapote lucrează la layoutul cardului, care va trebui să fie gata luni dimineaţa pentru a intra în producţie. A, n-am precizat, în acest răstimp (de 8 ore lucrătoare) s-a găsit (cu ajutorul ştim noi cui!) oferta optimă pentru confecţionarea cardurilor.
Åžtiu, nu se văd aceste lucruri, dar apelez la decenţa celor cărora nu le convine (dintr-un motiv sau altul, nu insist!) această realizare pentru Club KIA în sensul a se abţine de la afirmaţii răutăcioase, nu de alta, dar e vorba de peste 2500 de membri, de care nu ne putem bate joc, pentru că ei aşteaptă de la Club KIA altceva decît certuri şi flameuri puerile, sau determinate de interese comerciale (acum pe bune, ionuţ, mihai, vali etc., la vîrsta asta v-aţi imaginat că 2500 de membri vor pune botul la promisiunile voastre utopice şi se vor muta pe clubkia.ro şi vă vor da 10 ron pe lună - nu negaţi, am un printscreen, că postul probabil a fost modificat! 2500x10=25000 ron lunar, bună afacere!).
Închei prin a apela din nou la decenţa Dumneavoastă de a nu rezolva probleme personale în detrimentul interesor membrilor Club KIA!

Acesta este ultimul post al userului tipitip, ca admin al acestui club voi continua să acţionez conform intereselor MAJORITÄ‚Å¢II membrilor acestei comunităţi, deschis fiind la orice propunere şi solicitare!

Cu deosebit respect,
Mihai "tipitip" Anton, Admin Club KIA
Este ok, daca acest mesaj aparea mai repede nu faceam comentariile de mai sus asa ca nu ramine decit sa-mi retrag cuvintele . Si postat a fost intradevar primul mesaj in "Posted: Fri Dec 12, 2008 2:41 am" nu in "Joined: Thu Nov 27, 2008 2:07 pm" aici cred ca am gesit, de fapt am crezut ca se asteapta de doua saptamini acel card . :D Asta e, mai greseste lumea :P .
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

Post Reply

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”