Club KIA pe 4tuning

Locked
User avatar
JohnnyX
Posts: 11
Joined: 21 Nov 2008, 16:01
Auto:
Location: Oradea
Contact:

Club KIA pe 4tuning

Post by JohnnyX »

Nu stiu cati dintre voi au cont pe 4tuning.ro dar sunt sigur ca majoritatea ati auzit atat de site cat si de forum. Eu mi`am facut cont cu mult timp in urma, inainte sa am Cee`d. In momentul cand masina a venit am decis sa o prezint si eu pe forum. Aveam o singura problema: nu prea aveam unde. La rubrica "MASINA MEA" erau foarte multe marci,dar din pacate KIA nu se numara printre ele. Am cautat in continuare si pana la urma am dat de un topic cu numele "Kia" intr`o categorie total nepotrivita: "Masini Japoneze". Am facut alt topic intr`o categorie mai potrivita si pana la urma moderatorii au decis sa schimbe numele categoriei "Japoneze" in "Asiatice". Au unit cele 2 topicuri si in prezent suntem o mana de oameni care incearca sa aduca, KIA prin randul celorlalte marci pe 4tuning.
Sugestia mea ar fi sa ne facem cunoscut clubul si pe acest forum. Astfel am avea mai multa activitate si am putea aduce KIA acolo unde ii e locul.
]
Image

LeCCa
Posts: 713
Joined: 23 Oct 2008, 17:10
Auto:
Contact:

Re: Club KIA pe 4tuning

Post by LeCCa »

yup, chiar avem nevoie de ajutor. eu am primit aseara warning pt ca am indraznit sa pomenesc de masina mea kia intr-un topic unde avea relevanta experienta mea personala, dar pentru cativa inapoiati, kia nu are dreptul la promovare iar numele a inceput sa-i streseze. nu mai spun de cate "atitudini superioare" am avut parte... let's stress them a little bit more! :mrgreen:
KIA ProCeed 1.6 Black PH 22 LEK

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Club KIA pe 4tuning

Post by tipitip »

N-are sens, am întreprins şi eu demersuri, nu suntem doriţi si nu vom face reclama site-urilor care pe noi nu ne accepta.
Topic închis!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Locked

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”