Nu mai pot sa dau PM

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Nu mai pot sa dau PM

Post by alpinad »

moderatorii nu pot rezolva problemele tehnice!.singurii care pot face asta sunt adminii!
asteapta pana intra un admin pe forum si problemele voastre se vor rezolva!


AMIN!
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

LeCCa
Posts: 713
Joined: 23 Oct 2008, 17:10
Auto:
Contact:

Re: Nu mai pot sa dau PM

Post by LeCCa »

come on man, cu siguranta e vorba de vreo problema tehnica. vreun bug al forumului , legat de faptul ca tu sau altii cu vechime de pe acest forum au ajuns la un numar mare de pm'uri si probabil se blocheaza sau genereaza un protocol gresit cu serverul. ai incercat sa stergi din pm'uri?
KIA ProCeed 1.6 Black PH 22 LEK

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Nu mai pot sa dau PM

Post by scraachmyback »

am incercat toate variantele posibile care le cunosc eu k un simplu user multumesc...alpinad...foarte usor...intr-un final cineva imi zice ceva kre sa-mi placa "urechiilor"...

N-am de unde sa stiu k nu pot rezolva problema moderatorii...nu ma pricep la partile tehnice ale unui forum...
era foarte simplu sa mi se raspunda asa de la inceput
Acum o sa astept raspunsul unu ADMIN ...makar unu din 2
si odata cu mine il asteapta(raspunsul/rezolvarea/explicatia) si LZR + DMC

Pasareyo
Custom Made
Posts: 219
Joined: 10 Oct 2008, 17:34
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Nu mai pot sa dau PM

Post by Pasareyo »

@danny86 & RLK

vad ca voi de la o vreme cam luati pe toata lumea peste picior fara motiv...
ar fi cazul sa va LOL-iţi acolo unde va este ceruta prezenta si mai ales sfaturile, pe bune acum la misto se poate sa fiti si voi luati foarte usor.
mergeti la un fazan daca vreti sa adunati posturi...aici avand in vedere problema intampinata off topicul nu-si are rost, mai ales ironiile rautacioase.

am observat ca un simplu utilizator ce sunt asa cum sunteti si voi ca ca va cam avantati in sfaturi si rezolvari de probleme acolo unde este treaba unui mod sau admin... cu alte cuvinte va cam dati aere de mod/admin.
nu e cazul... sunt altii mai in masura si cu mult mai multa vechime care nu fac afirmatii asemanatoare cu ale voastre.
daca aveti ceva personal cu cineva d aici nu vreau sa-mi poluati vederea mie sau altor colegi cu rautati aruncate pe forum.
pastrati buna dispozitie, ca dureri de cap avem cam toti de pe la serviciu...
15% reducere la http://www.wartuning.ro pentru orice produs doar pentru membrii clubkia.ro
Pentru comenzi ma puteti contacta pe YM: pasareyo sau 0727040877


Kia pro_ceed City 1.6 DSL 115HP - Black pearl
B 95 SXO
http://picasaweb.google.com/pasareyo

ODO: 10000

Image

Anka_83
Posts: 305
Joined: 17 Feb 2009, 12:03
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Nu mai pot sa dau PM

Post by Anka_83 »

Deci ..nu pot sa cred ..
Am lipsit o perioada buna de pe forum si nu pot sa cred ceea ce vad..
Din orice prostioara ...din orice afirmatie cineva este deranjat , suparat si alte cele ..
Nu pot sa va inteleg ..
Tot vad diverse intalniri facute in bucuresti ..credeam ca ati ajuns la stadiul de prieteni deja ..iar ceea ce postati aici e de-a dreptul formal si jignitor la adresa voastra reciproc ..
Cu toate ca sunt off topic ..si imi cer scuze ca intervin , desi nu este treaba mea in discutiile astea ..nu stiu ce aveti de impartit , dar totusi ..fiti si voi mai buni!! Nu va mai simtiti ofensati de la orice replica , orice "lol" sau alte cuvinte ..spuse poate din gluma ..sau chiar din amuzament vazand unde se ajunge ..inutil..

Sper sa reflectati asupra unor lucruri si sa nu mai luati totul atat de dramatic .. PLS!! Toate se rezolva ..la timpul lor ...

Noapte buna...
Pro_cee'dutz 1.4 GSL MT Best - Cassa White.. B 69 APP

Un zambet este o modalitate necostisitoare de a-ti schimba înfatisarea!Charles Gordy

Pasareyo
Custom Made
Posts: 219
Joined: 10 Oct 2008, 17:34
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Nu mai pot sa dau PM

Post by Pasareyo »

tin sa amintesc ca nu am scris cele de mai sus cu intentia de a jigni intrucat nu este niciun cuvand jignitor si nicio remarca rautacioasa.
am scris doar c aveam pe suflet si ce observasem de ceva vreme.
nu m-a imbarligat NIMENI asa cum considera unii probabil. ii consider pe toti prieteni si sunt scarbit de unele ironii care se fac prin intermediul unui forum. daca are cineva ceva de impartit cu altcineva ii sfatuiesc sa se razboiasca altundeva...
15% reducere la http://www.wartuning.ro pentru orice produs doar pentru membrii clubkia.ro
Pentru comenzi ma puteti contacta pe YM: pasareyo sau 0727040877


Kia pro_ceed City 1.6 DSL 115HP - Black pearl
B 95 SXO
http://picasaweb.google.com/pasareyo

ODO: 10000

Image

Club KIA
Posts: 79
Joined: 27 Nov 2008, 15:07
Auto:

Re: Nu mai pot sa dau PM

Post by Club KIA »

Se inchide pana se va lamuri situatia!
Echipa tehnica Club KIA
--------------------------
Pentru carduri de membru click aici
Pentru oferte pentru membri click aici
Pentru orice informatie legata de forum clubkia@clubkia.ro!

Locked

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”