Neintelegeri

sender78
Posts: 908
Joined: 10 Dec 2008, 12:39
Auto: Kia Ceed
Location: Cluj

Re: Demersuri pt. acceptarea propriilor consumabile la revizii

Post by sender78 »

@crispisu haide sa o lasam putin mai moale si sa nu coboram militaria din pod, ca nu dauneaza cu nimic forumului sa existe schimburi de opinii. suntem oameni si suntem aici pentru a ne prezenta unul altuia punctele de vedere, contrare sau nu.

oricum eu nu am inteles ce inseamna, "te asiguram de sprijinul nostru, in masura in care ceea ce ne ceri ......nu afecteaza bunul mers al forumului."

am rugamintea sa ne orientam spre ceva construnctiv, in masura in care se doreste sa ne adresam inportatorului in mod oficial, astfel incat, voi realiza o petitie online, din motive de siguranta, iar in cadrul acestei petitii vom trece VIN-ul masinii si numarul de inmatriculare.

in urmatorul post voi mentiona link-ul catre aceasta petitie.

de asemenea, am rugamintea sa lasam deoparte orgoliile personale, pro sau contra acestei idei, si sa facem ceva ce poate fi benefic utilizatorilor Kia, in general, nu doar celor ce detin un Ceed.(@crispisu asta ar trebui sa fie treaba voastra, indiferent de opinia referitoare la subiect, doar de aceea un moderator(administrator) trebuie sa fie impartial, nu?)
Kia Cee'd 1.4 GSL
Piston Grey


Image

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Demersuri pt. acceptarea propriilor consumabile la revizii

Post by crispisu »

Da sender78, exact din acest motiv am si mutat topicul acolo unde il poate vedea toata lumea, nu doar detinatorii de cee'd si l-am facut si sticky. Deci, consider ca ai aportul nostru. Daca mai ai nevoie de altceva, asa cum ti-am spus si mai devreme, te rog sa ne spui. Eventual, ca sa nu mai poluam acest topic, pe pm.

edddie_m
Posts: 250
Joined: 17 Dec 2008, 20:02
Auto:

Re: Demersuri pt. acceptarea propriilor consumabile la revizii

Post by edddie_m »

crispisu poate am gresit si eu poate ai gresit si tu. Uite imi cer scuze daca consideri ca te-am jignit. :)

Sterge totusi posturile offtopic de pe topicul asta ca sunt multe...

Locked

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”