AM PRIMIT AVERTISMENT IAR LUMEA VREA SA MUSAMALIZEZE ASTA!!!

Locked
User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

AM PRIMIT AVERTISMENT IAR LUMEA VREA SA MUSAMALIZEZE ASTA!!!

Post by danny86 »

Draga crispisu......daca pentru tine asta inseaman democratie....iar noi nu avem voie sa ne expunem puncrul de vedere doar pentru ca tie nu iti convin anumite lucruri si ca atare dai avertisment sa sti ca nu este ok

Te rog frumos nu mai musamaliza totul.....daca nu retragi avertismentul o sa public toate PM-urile primite de la tine pentru a vedea lumea pentru ce am primit avertisment


SA VEDEM O SA STERGI IARA sau ai demintatea sa lasi
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: AM PRIMIT AVERTISMENT IAR LUMEA VREA SA MUSAMALIZEZE ASTA!!!

Post by crispisu »

:lol:
Nu musamalizeaza nimeni nimic! Ai primit avertisment, pentru ca desi ti s-a spus frumos ca esti off-topic si ca jignesti, ai continuat sa postezi jignind.

LE: daca postezi PM-uri primesti direct BAN! Pm-urile sunt private, nu publice!

User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: AM PRIMIT AVERTISMENT IAR LUMEA VREA SA MUSAMALIZEZE ASTA!!!

Post by danny86 »

auzi sti ce.....tu crezi ca CLUBKIA a inceput si se va termina cu astfel de gesturi din partea ta.....tu crezi ca daca ma ameninti ca primesc BAN rezolvi ceva....

Acu o sa traim toti cu spaima ca daca nu ne adresam corespunzator o sa primim toti BAN ca asa vrei tu.....sti ce crispisu.....frica apara bostanii.....PM-urile alea din respect pentru anumite persoane nu o sa le arat public.......pentru ca iti este frica de ele.....iar omului cand ii este frica nu face decat sa ameninte......exact ceea ce faci tu acuma


Nu ma ameninta pentru ca iti spun....nu o sa ma faci sa ies de pe forum cand vrei tu si sa ma comport cum vrei tu doar ca asa vrei tu


Crezi ca daca esti in spatele unor butoane deti si controlul....te inseli......
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: AM PRIMIT AVERTISMENT IAR LUMEA VREA SA MUSAMALIZEZE ASTA!!!

Post by crispisu »

Doamne fereste!!! Nu te amenint, Dane, iti explicam doar o procedura! nu inteleg de ce trebuie sa interpretezi asa orice spun. Eu incercam sa iti explic ca pm-urile sunt si vor ramane pm-uri. Daca vrei sa afle lumea ce s-a intamplat, ptoti povesti, nu este nevoie sa postezi pm-uri! Mai mult, data trecuta cand ti-am raspuns pe public te-ai suparay pe mine ca nu trebuia sa iti rasp public ci pe pm. Acum, ca ti-am rasp pe pm ma ameninti ca le publici! Nu mai pricep nimic...

User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: AM PRIMIT AVERTISMENT IAR LUMEA VREA SA MUSAMALIZEZE ASTA!!!

Post by danny86 »

Topicul se poate inchide deoarece nu mai doresc sa intru cu nimeni in polemica....si nu doresc sa produc discutii contradictorii din cauza unor pareri personale care mai apoi au fost tratate cu AVERTISMENT....si cine stie poate cu BAN......impropriu spus cu nimeni deoarece era decat crispisu


Prietenii de pe CLUBKIA nu ii indeparteaza nimeni de langa mine chiar daca am AVERTISMET.....poate BAN......si CLUBKIA cu sau fara mine merge mai departe......insa trebuie sa invatam ca o functie nu este mai presus de o demnitate....si trebuie sa invatam sa calculam de 10 ori pana sa luam o decizie si sa ne aparam prin modalitati uneori nefiresti cum ar fi AVERTISMET



Topicul se poate inchide.....vin sarbatorile de iarna si ar fi pacat sa producem valva pentru nimic
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Locked

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”