Problema C4

Locked
marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Post by marinero »

Fara sa supar pe nimeni problema cred ca incepe de aici
http://img230.imageshack.us/img230/8197/c4gk6.jpg
nu are ce cauta pe acest forum, este un forum pentru Kia nu ?
http://img219.imageshack.us/img219/3048/kiauk1.jpg
Si cine administreaza forumul respectiv din nou cu scuzele de rigoare C4, asa ca nu va mirati ca apar anumite discutii in corcondanta .
Este de fapt ca si bancul cu Hitler cind ii anunta pe detinuti ca au meci de polo inainte de eliberare din lagarul de concentrare si echipa adversa este formata din crocodili .
Nu am nimic cu C4 dar atita timp cit am un Cee'd in ghilimele normal ca nu sunt curios de C4 si de performantele lui .
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

?i se pare o problem? un link ?n semn?tur?? Nu este singurul link, de ce tocmai ?sta e o problem??
De ce nu are ce c?uta pe forumul Kia? Sunt membri care au (?i) ?n semn?tur? alte ma?ini dec?t Kia! De asemenea, n-au ce c?uta?
Dac? nu e?ti curios de performan?ele C4, ce cau?i la Versus? Este adev?rat c? forumul Versus creeaz? discu?ii luuuuungi, dar asta depinde doar de membri s? nu devin? neprincipiale, s? nu degenereze ?n flame-uri ?i de echipa tehnic?, s? modereze discu?iile (moment ?n care o tab?r? se simte nedrept??it? ?i acuz? c?...crocodilul ?ine cu...ursul!) s.a.m.d.
Versusul, ca sec?iune, exist? pe toate forumurile (?i nu se ?nt?mpl? ca la noi), tu ce propui, s? nu se vorbeasc? pe ClubKIA dec?t de Kia ?i eventual, numai pozitiv! ?i membrii s? fie posesori exclusiv de Kia?
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

arka
Posts: 555
Joined: 01 Jun 2007, 12:21
Auto:
Location: BACAU
Contact:

Post by arka »

ma bag si eu "ca musca in lapte" atat timp cat logo-ul club kia apare si aici: http://www.clubc4.ro/viewtopic.php?t=757 nu vad motive de "flame-uri" este promovare reciproca.
cee'd 1.4 base, oil blue, proiectoare, cotiera, cheie 2 butoane
golf 4, benzina 1.4
www.instructiunissm.com

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Oare de ce s-a ajuns la ideea asta de concurenta intre ClubC4 si ClubKia? Sunt cluburi partenere si atat, formate in primul rand din oameni si apoi din niste fiare ieftine(masini).

sorinh
Posts: 769
Joined: 29 Jun 2007, 13:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by sorinh »

pai din cauza versus-ului... fara citate ca iar dam foc :lol: :lol:
1.6 DSL LP Base Pewter Beige + optionale
vrrrrroooooommm !!!!!! vrrrrroooooommm !!!!!!
www.erepublik.com

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Pai versusul se refera la masini....
Aici e vorba de ClubC4 si ClubKia care nu inseamna masini, inseamna comunitati(cel putin multora dintre noi asa ne place sa credem).

sorinh
Posts: 769
Joined: 29 Jun 2007, 13:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by sorinh »

mie nu mi se pare diferita situatia fata de sa spunem galeriile si comentariile sportive dintre bulgaria si romania. asta asa ca analogie.... aia ne fac mamaligari, noi ii facem gradinari de castraveti, ei ne fac tigani si ne bat, noi mergem la euro, un bulgar mergea cu mercedes cand romanii mergeau cu bicicleta, un roman ii prefera pe olandezi ca-s mai civilizati. declaratii referitoare la echipa de fotbal, care au jignit poporul celalalt per ansamblu ce mai conteaza care fier se rostogoleste mai rotund? :lol: :lol: :lol:
1.6 DSL LP Base Pewter Beige + optionale
vrrrrroooooommm !!!!!! vrrrrroooooommm !!!!!!
www.erepublik.com

ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

Bogdan wrote:Oare de ce s-a ajuns la ideea asta de concurenta intre ClubC4 si ClubKia? Sunt cluburi partenere si atat, formate in primul rand din oameni si apoi din niste fiare ieftine(masini).
...si totusi chiar nu inteleg de unde atata patima de a apara niste "fiare ieftine" !! nu stiu pe ce va bateti, si mai ales care este miza, nici voi nici cei de la C4 !! :evil:

daca totusi vrem sa vorbim despre asta - desi eu cred ca inutil - ar trebui sa vorbim civilizat . pentru ca se pot compara niste parametrii, performatze , etc. fara jigniri de mahala !!

sa aveti bafta !

PS: in ce ma priveste, C4 este o masina care imi place si a fost una din posibilele optiuni atunci cand am decis sa imi schimb masina. criteriile de alegere pot diferi de la om la om ..

:P
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

mihaizzz
Posts: 85
Joined: 23 May 2007, 18:48
Auto:

Post by mihaizzz »

marinero wrote:Fara sa supar pe nimeni problema cred ca incepe de aici
http://img230.imageshack.us/img230/8197/c4gk6.jpg
nu are ce cauta pe acest forum, este un forum pentru Kia nu ?
O idee gresita din start. Nu trebuie sa fie nici un forum de acest gen, cu atat mai putin al nostru, exclusivist din punct de vedere al membrilor. orice user, care detine orice masina, se poate inscrie, poate comenta, poate face ce vrea el atat timp cat nu incalca regulile.

Apoi, de ce n-ar fi userii respectivi si admini aici? Cat timp sunt impartiali, corecti, samd, fata de ceilalti useri, e perfect.
KIA Cee'd, 1.4 BASE + optionale, Piston Grey
PH-09-SKU
KM: ~40000

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

sorinh wrote:mie nu mi se pare diferita situatia fata de sa spunem galeriile si comentariile sportive dintre bulgaria si romania. asta asa ca analogie.... aia ne fac mamaligari, noi ii facem gradinari de castraveti, ei ne fac tigani si ne bat, noi mergem la euro, un bulgar mergea cu mercedes cand romanii mergeau cu bicicleta, un roman ii prefera pe olandezi ca-s mai civilizati. declaratii referitoare la echipa de fotbal, care au jignit poporul celalalt per ansamblu ce mai conteaza care fier se rostogoleste mai rotund? :lol: :lol: :lol:
Tu stii ce-ai zis acolo.. :lol: :lol:

sorinh
Posts: 769
Joined: 29 Jun 2007, 13:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by sorinh »

eu sunt fan echipa de RUGBY a romaniei, declaratiile de la fotbal le-am auzit in timp ce cautam meteo dupa stiri :lol:
OT: stii care e diferenta intre rugby si fotbal? rugby e un joc de golani jucat de gentleman-i. fotbalul este un sport de genleman-i jucat de golani

PS
eu stiu ce-am zis acolo :?: :lol: :lol:
1.6 DSL LP Base Pewter Beige + optionale
vrrrrroooooommm !!!!!! vrrrrroooooommm !!!!!!
www.erepublik.com

ceednila
Posts: 62
Joined: 24 Sep 2007, 22:59
Auto:
Location: BUCURESTI

Post by ceednila »

pai eu zic asa pe sa apara si sigla cu c4 si cea cu kia alaturat si pe forumul kia si pe cel de la c 4 asta in stilul mioritic sa impacam si capra si varza.
si cei ce se ocupa de acest forum sa fie seriosi si aici si acolo.
succes in continuare.
CEE`D MACHINE SILVER GSL 1.4 MT CLASIC

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Deja discutia deviaza in alte sensuri.
1. Nu exista sigla ClubC4 pe forumul kia sau sigla ClubKia pe forumul C4
2. Totul a inceput de la nemultumirea lui Marinero cum ca, exista cativa useri(adminii din ce am vazut eu) care au in semnatura sigla care puncteaza catre clubc4.

Toti avem dreptul la opinie si fiecare e liber sa isi exprime nemultumirile. Si cum este imposibil ca toata lumea sa fie multumita inchid topicul.

Locked

Return to “Anunţuri, sugestii şi reclamaţii”