www.club_ceed.ro

Subiecte care nu ţin de un numit model

Doriti sa ne inscriem pe clubul cee'd?

Da
17
25%
Nu
50
75%
 
Total votes: 67

bloggerX
Posts: 134
Joined: 27 Aug 2007, 16:46
Auto:
Location: Bucuresti

Post by bloggerX »

eu cred ca se ingroapa singur avand in vedere ca este 0 activitate pe acel forum. :wink:

sorinh
Posts: 769
Joined: 29 Jun 2007, 13:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by sorinh »

am intrat si eu intr-o vizita pe acolo..... cam dezolant si mai ales, de ce sunt dealeri de masini/piese de opel pe banere, si nu de kia? cred ca treaba cu acreditarea de catre kia este o flatulatie...
1.6 DSL LP Base Pewter Beige + optionale
vrrrrroooooommm !!!!!! vrrrrroooooommm !!!!!!
www.erepublik.com

marius_gl
Posts: 269
Joined: 15 May 2007, 15:21
Auto:
Location: Galati
Contact:

Post by marius_gl »

Eu nu am Cee'd asa ca nu ma voi inscrie! 8) Nu stiu care e treaba cu acest site, insa nu e prima data cand se incearca atragerea de useri de pe alte forumuri in scopuri comerciale...Mai stiu ca de pe unele forumuri care s-au transformat in unele puternic comerciale, niste useri cu obrazul fin s-au separat tocmai din acest motiv - pentru ca se saturasera de avalansa de reclame care nu aveau nimic in comun cu ce se discuta pe acolo! Nu ma grabesc sa judec...inca!

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

"
sa lamurim toate chestiile .

clubceedadmin - este detinatorul acestui site - ma numesc Valentin Neagu

Vreau intelegeti ca nu am nici o legatura cu kia romania si cu nici un alt forum. Am incercat sa creez aceasta comunitate doar din persoane care detin kia ceed. Asa cum exista clubopel.ro si astraclub.ro asa pot sa existe si 2 forumuri pentru kia: unul general altul specific. Bun...dan.craciun este cu totul o alta persoana, intradevar este cel care a facut mare agitatie pe clubkia.ro . Si ca tot am amintit de clubopel.ro si clubkia.ro o sa va spun si de ce am actionat asa.

prietenul meu nu are o kia ceed.... insa la un moment dat pe clubopel dan.craciun s-a exprimat ca ar vrea sa isi cumpere una. Si hop ne trezim cu un anume Gruia ca ma invita ( in particular ) pe clubkia.ro. Aveti atasata imaginea mai jos.


http://www.clubceed.ro/ceed.jpg

nici mie nu mi s-a parut normal acest lucru si am vrut ca cei care se ocupa de clubkia.ro sa vada ce inseamna lucrul pe la spate.

asa ca dartex te rog frumos nu mai acuza aiurea. puteti sa spuneti ce vreti posturile nu vor fi sterse si retineti ... acest forum este neutru fata de Kia Romania.

Va multumesc.
"

Bai domnul admin, cum pusca mea compari tu un mesaj privat de invitatie catre clubkia cand persoana care l-a primit chiar vroia o masina KIA, cu spammerul de 2 lei Dan Craciun, care a postat aproape in fiecare topic, a dat massuri la useri, si mai si vine cu un ton de superioritate prin care a dat de inteles ca el are timp de postat destul si sa vada cat timp avem noi de sters..
Inca vreo 2,3 spamuri de la voi, si cu siguranta o putem da si pe alte cai, ca stii si tu cum e cu Ip-urile, si daca nu stii o sa iti povestim noi intr-o zi.

Nu asa se face treaba, mai aveti multe de invatat...miscarile astea de 2 lei, tin la copiii de 16 ani care se joaca Counter Strike,stau pe Mirc si au un forum al lor unde se lauda pe cine au mai babardit seara trecuta..



N-am nimic cu tine, doar ca ma(ne) deranjeaza ca vreti sa va ridicati(asta facand-o miseleste fara sa purtati disctutii inainte) pe munca celor care au pus bazele acestui forum, si au reusit in ~1 luna de zile sa aduca siteul in primele 100 siteuri de profil, conform trafic.ro

PS: Iti raspund aici, pentru ca pe club_ceed ala al tau nu prea pot sa ma inregistrez, sa nu mai zic de validarea contului.

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Mdeah ... deci "Marca Inregistrata" ala e pus la misto.

E ciudata insa exprimarea. Foloseste mai intai persoana a III'a sg, apoi persoana I pl si termina cu persoana I sg : "prietenul meu nu are o kia ceed [...] Si hop ne trezim [...] ca ma invita "
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

DaDiRo
Moderator General
Posts: 435
Joined: 13 Jun 2007, 17:27
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by DaDiRo »

Este un neica-Nimeni si foarte nesimtit, ca sa nu zic ca neuronii lui sunt in vacanta continua. Asta scoate nume din burta (dan craciun, valentin neagu, marius buica) si vrea credibilitate dupa ce a schimbat numele userilor care i(s)i ureaza succes "adminului".

Sper sa nu ne mai lovim de el, fiindca etica in conceptia lui nu cred ca exista, dar variante exista si sunt multe!!
Cee'd 1.6 GSL EX Classic+, KB/ RB - B 73 SXM
Album
Carduri de membru

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Post by Teddy »

Si eu am votat cu NU.Mie nu mi se pare corect ca unii sunt cu munca si alti ...
Eu va urmaresc de prin iulie si luna asta am sa dau si eu comanda(daca nu era nevasta cu sedanurile ei acum aveam si eu masinuta)
Daca stiti de existenta unor intalniri in jud.HD sau GJ datimi si mie de veste.
Acum nu am masina dar prietenii au :)

kokolino
Procuroru'
Posts: 551
Joined: 19 Jun 2007, 10:45
Auto:

Post by kokolino »

sunt curios...mai exista acest site club_ceed? ca eu nu pot sa intru....

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Post by marinero »

Din pacate am votat DA ,problema este ca numai dupa aceea am citit ce contine topic-ul respectiv, cum se poate schimba votul meu din DA in NU . Intrebarea dupa parerea mea nu este adresata corect se putea si altfel pune incit sa-ti dai sema despre ce este vorba .Doriti sa va inscrieti pe alt forum ...
Doriti sa ne inscriem pe clubul cee'd?
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

sorinh
Posts: 769
Joined: 29 Jun 2007, 13:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by sorinh »

de ce s-a redeschis topicul? chiar am epuizat toate celelalte subiecte? :lol: :lol: :lol: :lol:
1.6 DSL LP Base Pewter Beige + optionale
vrrrrroooooommm !!!!!! vrrrrroooooommm !!!!!!
www.erepublik.com

bodyaron
Posts: 507
Joined: 09 Aug 2007, 19:47
Auto:
Location: BUCURESTI

Post by bodyaron »

arka wrote:eu votez Nu, ma simt bine aici. :D
me2
KIA CEED 2.0 GSL-143CP- ESP,Clima,Jante17'',Senzori parcare,etc
http://www.youtube.com/watch?v=SlBAVJjTwVk

+++ASTRA GTC 1.6T-180CP-ROSU

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Nu a fost redeschis topicul, pentru ca nic nu fusese inchis. Oricum, nu mai e cazul acestei discutii, pentru ca, amintindu'mi de el, am incercat sa intru sa vad daca mai e careva in viata p'acolo ... si nici macar nu mai fct forumul respectiv. Cum a aparut, asa a si disparut ... fara a'i simti nimeni lipsa :D
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Post by marinero »

@andrei0241 propun sa inchizi topicul asta .
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

Arnold12
Posts: 2774
Joined: 02 Jun 2007, 18:23
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Arnold12 »

@marinero - vezi ca bogdan e cu inchisul topicului

tipitip: Avertisment!
?i dac? nu modifici semn?tura, ?n 24h ai ban!
Cee'd SW 2.0 CRDi 140CP~170CP 6MT TX pregatit sa frustreze...a different ONE
Kia Ceed SW 200Km/h - http://www.youtube.com/watch?v=tsQNcrqPImk
MAX 221km/h pe GPS/Autobahn Austria

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Post by marinero »

Ok, atunci sa-l inchida bogdan .
"Black Thunder cu R U G I N A" ODO--> 76000km
CEE'D 1.4 GSL Lx MT BEST 'Black Pearl' SM 89 LVN

Locked

Return to “...despre maşini în general”