Fericitii olteni posesori de Ceed

Craiova
D4OTzu
Posts: 99
Joined: 06 Jul 2007, 21:19
Auto:
Location: Targu Jiu
Contact:

Fericitii olteni posesori de Ceed

Post by D4OTzu »

"Verilor" care ati primit seria, sau masina prin Oz Maraton Craiova, ziceti si voi ceva! Cum sta treaba?
Zice lumea ca vorbim mult noi oltenii, dar nu se adevereste si pe acest forum(club)! Treziti-vaaaaaaaaaa!
----------------------------------------------------------------
CEED 1.4 GSL LX MT - BASE/(BEST) Machine Silver pe care inca o mai astept.

User avatar
Vietnam
Skywalker
Posts: 653
Joined: 23 May 2007, 21:23
Auto: Sportage 2.0 DSL AT AWD HP
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vietnam »

Pai daca nu exista obiectul, despre ce naiba sa vorbim ... despre achizitiile lui Mititelu?
CEE'd 1.4 Base GSL LX MT Abyss Blue 2007-2014
Sportage 2.0 DSL AT AWD HP ( 184 CP) SAND TRACK 2014 -

sonty
incercator
Posts: 734
Joined: 02 Jun 2007, 14:25
Auto:
Location: craiova

Post by sonty »

din cate vad sunt 5 useri din craiova momentan, dintre care unul a zis clar ca si-a luat astra. io-s pe hold. mai raman 3 care inca nu si-au anuntat comenzile in lista de asteptare.
oltCEE'D 1.4 BEST, machine silver. cu roti si volan.
comanda 26.06. serie 4.09. achitat 7.09. livrare 20.09. toate in 2007.
DJ 50NTY
oltcit special, 0.652. de-o varsta cu mine.

sonty
incercator
Posts: 734
Joined: 02 Jun 2007, 14:25
Auto:
Location: craiova

Post by sonty »

un mic update. tocmai vin de la dealer. cica sunt 6 ceed-uri livrate in craiova, dintre care una e chiar a fetei de la dealer. saptamana trecuta au mai livrat doua. mai au 50-60 de comenzi date. in plus inteleg ca importatorul incearca momentan sa-si construiasca un stoc, ceea ce presupun ca inseamna ca fac ei comenzi inainte, iar din cand in cand mai trimit cate una-doua masini catre dealeri.
ah, si nu s-a definitivat lista de accesorii...
oltCEE'D 1.4 BEST, machine silver. cu roti si volan.
comanda 26.06. serie 4.09. achitat 7.09. livrare 20.09. toate in 2007.
DJ 50NTY
oltcit special, 0.652. de-o varsta cu mine.

D4OTzu
Posts: 99
Joined: 06 Jul 2007, 21:19
Auto:
Location: Targu Jiu
Contact:

Post by D4OTzu »

sonty wrote:un mic update. tocmai vin de la dealer. cica sunt 6 ceed-uri livrate in craiova, dintre care una e chiar a fetei de la dealer. saptamana trecuta au mai livrat doua. mai au 50-60 de comenzi date. in plus inteleg ca importatorul incearca momentan sa-si construiasca un stoc, ceea ce presupun ca inseamna ca fac ei comenzi inainte, iar din cand in cand mai trimit cate una-doua masini catre dealeri.
ah, si nu s-a definitivat lista de accesorii...
Cand ai dat comanda Sonty ? Eu am platit avansul pe 5 iunie, ei mi-au facut factura pe 6 iunie si mi-au zis ca in august pe la jumatate, o sa primesc masina. In cazul asta ar cam trebui sa vina seria. La noi in Tg.Jiu tot Oz Maraton este dealer Kia. Ce zici, sunt de cuvant? Ce ai auzit de ei, ca esti mai aproape? Cand mai aflii ceva mai trimite cate un mesaj ca cel precedent.
Merci si asteptare usoara/adica scurta !
Ovidiu :)
ImageCEE'D 1.4 GSL LX MT-Best machine silver, din 26.sept.2007

sonty
incercator
Posts: 734
Joined: 02 Jun 2007, 14:25
Auto:
Location: craiova

Post by sonty »

eu am dat comanda pe 26. mai dureaza la mine.
in locul tau ori as suna ori as face o vizita la dealer.

in legatura cu credibilitatea delaerului nu stiu ce sa zic ca n-am mai avut de-a face cu ei in trecut. de la seful lor poti sa scoti informatii destul de utile, pe care agentii mai tineri se pare ca nu le stiu sau nu vor sa le dea. par un pic deranjati de intrebari, dar nu excesiv, ceea ce presupun ca e normal fiindca intreband dai un pic senzatia ca n-ai incredere in ei ca ti-ar spune tot. sper sa angajeze oameni rezonabili si-n service. de asta mi-e frica.
oltCEE'D 1.4 BEST, machine silver. cu roti si volan.
comanda 26.06. serie 4.09. achitat 7.09. livrare 20.09. toate in 2007.
DJ 50NTY
oltcit special, 0.652. de-o varsta cu mine.

Locked

Return to “Oz Maraton”