Noua Kia Sportage 2DSL 4x4 alba

Totul despre al vostru Kia Sportage şi poze bineînţeles!
User avatar
Puffy
Posts: 80
Joined: 27 May 2011, 15:25
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Noua Kia Sportage 2DSL 4x4 alba

Post by Puffy »

Andrei86 wrote:Doresc sa imi achizitionez un Sportage, doar cel de 1.6 benzina cu trapa, scauna incalzite, bluetoth, camera pt marsarier si tempomat, pt ca banutzi nu ma ajuta pt un 1.7 diesel si am vazut ca si motorul de 1.6 benzina misca bine masina fara un consum enorm, am acuma un cee'd 1.4 benzina best din 2008 cu 120000 de km si sunt foarte multumit de masinutza si de asta vreau tot o kia pt garantzie enorma!
Intrebarea si rugamintea mea este: cum ai reusit un discount de 800 de euro pt plata cash?ca si eu sunt dispus sa o platesc cash (cu tot cu tichete remat - app de repat la ce anume trebuie sa fiu atent daca le cumpar eu de la particulari?ca la ei is cam...piperate la 1300-1500 euro...), mai ales ca livrarea acuma dureaza doar 60 de zile lucratoare...poate ma ajuti cu un saft!
Mersi anticipat
scz ca am rasp tarziu dar nu am mai intrat de mult pt ca nu am avut timp si am fost si plecat.
1. de discount nujt ce sa-ti zic depinde de dealer, eu i-am spus ca sunt hotarat si ca am banii cash si el mi-a spus de discount plus multe alte chestii care le-am primit in plus gratis.....dupa cum ti-am mai zis depinde de dealer....daca vezi ca nu zice nimik...propunei tu :wink: .
2. la vouchere tre sa fii atent la datele care sunt trecute pe acte si vouchere, sa fie la fel....adik pe acte un nume si pe voucher alt nume, datele trecute corect....adevaru ca sunt mai ieftine la particular, dar sunt si aici multi bisnitari cum se spune, care fac bani din chestia asta....trebuie sa ai mare grija :!:
[color=#000000]KIA SPORTAGE 2.0 CRdi 4x4 2011 Casa White[/color]

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”