SERVICE CEE'D

Inclusiv campaniile de rechemări
andrei bn
Posts: 30
Joined: 18 Jun 2008, 07:28
Auto:

Re: SERVICE CEE'D

Post by andrei bn »

Salutare ceedistilor. Service-ul din Tg. Mures sau din Cluj? Mi-au busit gunoierii chivuta si vreau sa stiu si eu unde lucreaza mai bine baietii. Daca cineva poate sa spuna, va rog ...Varza portierele stanga.
kia cee`d sw black pearl, 1,4 best....BN 07 CRS...chivuta negruta...

andrei bn
Posts: 30
Joined: 18 Jun 2008, 07:28
Auto:

Re: SERVICE CEE'D

Post by andrei bn »

pfffff...acum ca stau si ma dau pe aici incep sa ma enervez pe astia cu gunoiera lor...Mda...exista doua tipuri de masini: cela care au fost si cele care urmeaza sa fie lovite. Hai..va respect si astept un raspuns la intrebarea cu Clujul sau Muresul. Multam fain.
kia cee`d sw black pearl, 1,4 best....BN 07 CRS...chivuta negruta...

mihanca
Posts: 7
Joined: 18 Nov 2008, 22:30
Auto:

Re: SERVICE CEE'D

Post by mihanca »

Salut andrei bn

Si eu sunt tot din bistrita, te rog frumos da-mi de stire unde ti-ai rezolvat problema si cum s-au comportat cu tine si cu masina.
In curand trebuie sa merg cu ea la service si tere mult as dori o opinie de la cineva care a mai vizitat service-ul.
Kia Cee'd 1,4 GSL, LX Best, Compass Blue

andrei bn
Posts: 30
Joined: 18 Jun 2008, 07:28
Auto:

Re: SERVICE CEE'D

Post by andrei bn »

@ mihanca. Salutare. Am fost la Autodox (service KIA) la Baia Mare. S-au comportat excelent cu mine, lucrarea de tinichigerie a iesit excelent. Daca vrei nr. de tel. al cuiva de acolo, intra pe id-ul meu de mess, andrei_anl@yahoo.com.
Atitudinea celor de acolo a fost, cel putin asa am perceput-o eu, profesionala si inspre client.
kia cee`d sw black pearl, 1,4 best....BN 07 CRS...chivuta negruta...

User avatar
serdimi
MADDAD
Posts: 202
Joined: 03 Oct 2008, 11:10
Auto:
Location: Dej-Ardeal-Romania
Contact:

Re: SERVICE CEE'D

Post by serdimi »

Sa inteleg ca intre Cluj si Tg Mures,cel mai bun service pt Kia este la Baia Mare! :idea:
KIA pro_cee'd 1,4 best machine silver CJ-11-UFV
automotor DESIRO (sageata albastra)

andrei bn
Posts: 30
Joined: 18 Jun 2008, 07:28
Auto:

Re: SERVICE CEE'D

Post by andrei bn »

initial nu stiam de service-ul din BM, de aceea am intebat de Cluj si Tg. Mures. Mi-a fost recomandat Autodox din BM, am fost acolo si sunt multumit de serviciile oferite si lucrarea facuta.
kia cee`d sw black pearl, 1,4 best....BN 07 CRS...chivuta negruta...

Post Reply

Return to “Garanţie, revizii”