Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Inclusiv campaniile de rechemări
igorr
Posts: 98
Joined: 19 Mar 2008, 11:23
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by igorr »

AmaruL wrote:Recomand Aldo Service este pe fizicienilor in incinta la bega utilaje, uite si o poza mai jos:

Image
Confirm si eu o experienta fericita aici. Programare in aceeasi zi, 90 lei, rapid si profesionist.
Kia Cee'd 1,4 Best, Oil Blue, B88GPK

bvlady
Posts: 6
Joined: 20 Nov 2011, 13:36
Auto:

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by bvlady »

Statie itp langa targul vitan foarte buni baieti www.itp-itp.ro gasiti pe site tot ce doriti inclusiv preturi afisate eu am fost si m-au ajutat :D

User avatar
bosca
Posts: 53
Joined: 11 Apr 2008, 18:49
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by bosca »

igorr wrote:
AmaruL wrote:Recomand Aldo Service este pe fizicienilor in incinta la bega utilaje, uite si o poza mai jos:

Image
Confirm si eu o experienta fericita aici. Programare in aceeasi zi, 90 lei, rapid si profesionist.
Confirm si eu acelasi lucru. :wink:
KIA Cee'd 1,4 GSL Best Plus, Piston Grey

User avatar
bosca
Posts: 53
Joined: 11 Apr 2008, 18:49
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by bosca »

bosca wrote:
AmaruL wrote:Recomand Aldo Service este pe fizicienilor in incinta la bega utilaje, uite si o poza mai jos:
Confirm si eu o experienta fericita aici. Programare in aceeasi zi, 90 lei, rapid si profesionist.
Confirm si eu acelasi lucru. :wink:
Din pacate, nu imi mai mentin aceeasi afirmatie de mai sus.
Am trimis pe un prieten la ei azi dimineata si nu s-au comporat exemplar (urlete, tipete, dat cu ranga pe sub masina). Deoarece prietenul meu avea xenoane pe masina, au inceput cu texte de genul: "Domnule, sa stiti ca instalatia dvs. de iluminat nu este omologata si nu avem dreptul sa va trecem ITP. Totusi vom face o exceptie pt dvs...", cu teorii de genul ca "ii da RAR amenda 10 sau 20 de milioane" (se contraziceau asupra amenzii), in conditiile in care masina era impecabila. Pana la urma, i-a gasit ca becul de la numar era ars si l-a schimbat. Dupa 1/2h de certuri, prietenul meu i-a zis ca degeaba se ia de lumini, cand 90% din masini au probleme la frane si la directie, sunt busite etc. si MERG PE STRADA". Pe scurt: frate, daca vrei o spaga, poti sa vorbesti si frumos.
Ah si era sa uit, nu mai costa 90 de lei, ci 100 lei + 50 lei spaga.

Concluzia o trageti voi.
KIA Cee'd 1,4 GSL Best Plus, Piston Grey

quelloo
Posts: 4407
Joined: 22 Oct 2008, 21:51
Auto: Kia Proceed 2.0 DSL
Location: Bucuresti - Dristor si ocazional Titan

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by quelloo »

pai spaga o dadea oriunde pentru xenoane (doar ca aici mi se pare cam mare)
Proceed Cassa White 2.0 DSL Style... + pachet sport (the works...)
http://picasaweb.google.com/quelloo69/Q ... directlink

User avatar
bosca
Posts: 53
Joined: 11 Apr 2008, 18:49
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by bosca »

quelloo wrote:pai spaga o dadea oriunde pentru xenoane (doar ca aici mi se pare cam mare)
Ai dreptate, dar puteau macar sa o ¨ceara¨ mai frumos...
KIA Cee'd 1,4 GSL Best Plus, Piston Grey

Aimar
Posts: 341
Joined: 22 Feb 2008, 23:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by Aimar »

Recomand in sectorul 3 o statie ITP vizavi de noul magazin Auchan cum te duci spre targul Vitan pe stanga : www.itp-itp.ro . Baietii sunt foarte ok.

gruj
Posts: 151
Joined: 10 Nov 2009, 17:18
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by gruj »

Pentru cei care stau pe langa IOR, Georgian, Trapezului - recomand statia ITP din cadrul parcului IOR2 (este vis-a-vis de reprezentanta Opel de pe Pallady), la 2 statii de tramvai de 1 decembrie.
Am fost de 2 ori la ei si oamenii sunt foarte okay - doi baieti tineri care lucreaza cu grija. numarul se gaseste si la intrare - puteti suna sa faceti programare si fata de alte locatii, ei chiar pastreaza randul. Ultima oara a fost 80 RON cu totul.

P.S. Mi-au dat si 'reminder' pe SMS cu 1 saptamana inainte sa expire primul ITP-ul facut la ei.
KIA cee'd FL 1.6 DSL 6MT EX HP, Machine Silver

doio77
Posts: 772
Joined: 25 Nov 2007, 17:14
Auto: 1.6 CRDI 128hp City 2014
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare statie ITP in sectorul 3 sau pe langa?

Post by doio77 »

Ms mihaita (aimar) ai avut dreptate, de treaba baietii si rapid. Un mare plus ca lucreaza si in weekend!
1.6 CRDI 128hp City 2014 Planet Blue + optionale

Post Reply

Return to “Garanţie, revizii”