Novice

Totul despre al vostru Kia Sportage şi poze bineînţeles!
User avatar
MoshPuiu
Posts: 45
Joined: 15 Dec 2011, 22:11
Auto: Sportage GenII + GenIV GDI
Location: Calarasi

Novice

Post by MoshPuiu »

Am implinit 9 ore de cand am un Sportage... este adevarat... este din 2007, dar...
Cred ca sunt cel mai fericit om...

User avatar
vally
Posts: 101
Joined: 14 Jul 2008, 21:48
Auto:
Location: Londra
Contact:

Re: Novice

Post by vally »

Bine ai venit printre noi... poate ne prezinti si masinuta ta.... :)
sorry...s-a vandut... :(

User avatar
BUNU
Posts: 596
Joined: 12 Nov 2009, 22:19
Auto: Ceed 1,6 GSL
Location: Galati

Re: Novice

Post by BUNU »

Felicitari,ai grija de ea ca si ea va avea grija de tine. =D>
ImageImageImageImageImageImageImage
http://picasaweb.google.com/BUNULE
Ești prost și vrei să te remarci? Aprinde proiectoarele! Ești cel mai prost? Aprinde și stopul de ceață!

User avatar
MoshPuiu
Posts: 45
Joined: 15 Dec 2011, 22:11
Auto: Sportage GenII + GenIV GDI
Location: Calarasi

Re: Novice

Post by MoshPuiu »

Scuze pentru raspunsul intarziat dar curatenia/pregatirile de Craciun suprapuse cu inmatricularea + altele m-au facut sa intru abia acum pe forum...

Prea multe nu cred ca am ce sa va spun! Motor pe benzina (preferinta mea si a sotiei), culoarea ou de rata metalizat, 4WD doar TCS.

Sunt cateva chestii, nimicuri cu care nu m-am obisnuit inca (eu mai am un megane si probabil m-am obisnuit cu stilul european) radioul fara rds, incuierea usilor care nu se face automat de la o anumita viteza ci doar la buton, luminile interioare pe pozitia 'ON' raman aprinse mereu, radioul merge doar cu cheia in contact pe pozitia 'ACC'...

Per ansamblu sunt f. multumit de comportamentul masinii, atat cat am mers pana acum. Nu regret nici o clipa ca am luat-o.

Multumesc pentru felicitari si promit ca voi avea grija de ea chiar daca primul service kia este la mai bine de 150km.

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”