Sigurantele de placutele de frana

Cum se rezolvă diverse probleme
Post Reply
kris7y
Posts: 3
Joined: 29 Aug 2012, 19:31
Auto:
Location: Alexandria

Sigurantele de placutele de frana

Post by kris7y »

salut! am o kia sportage din '97,2.0 DOHC si de ceva timp nu mai am sigurantele de la placutele de frana.am cumparat pana acum doua modele si nici unul nu se potriveste.as fi foarte recunoscator daca ar putea vre-un posesor de kia sa posteze o poza cu acele sigurante.multumesc!
[b]Kia sportage 1997 2.0i DOHC 16v 4WD[/b]

User avatar
FURNICA
Posts: 108
Joined: 07 Mar 2012, 12:24
Auto: International Motors Group
Location: Bucuresti ;w.imotors.ro
Contact:

Re: Sigurantele de placutele de frana

Post by FURNICA »

Buna dimineata ,

Banuiesc ca este vorba de pozitia 24 din plansa atasata , pret 1.91e+tva bucata .

Daca sunteti din Bucuresti , va asteptam la service , veti avea surprize placute (reduceri la piese, manopera , revizii etc ) .

O zi buna !
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

kris7y
Posts: 3
Joined: 29 Aug 2012, 19:31
Auto:
Location: Alexandria

Re: Sigurantele de placutele de frana

Post by kris7y »

le am cumparat pe acestea, si cand am mers la service, dupa ce au incercat sa le puna in toate pozitiile,mi s-a spus ca nu se potrivesc si probabil sunt pentru alt model.
[b]Kia sportage 1997 2.0i DOHC 16v 4WD[/b]

Dannyboy
Posts: 974
Joined: 07 Feb 2009, 16:03
Auto: Hyundai i30 1,6 CRDI
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Sigurantele de placutele de frana

Post by Dannyboy »

Citez din Regulament, Art.1 pct. G,

g) Va rugam sa va completati corect locatia (Location) cat si datele despre automobilul detinut, Marca, Modelul, Anul si Versiunea. Acest lucru va duce la o mai buna intelegere intre membrii.

Constat ca este ignorat constant si cu eleganta maxima, insa pretentia de a primi un raspuns exista.
Viața e ca un tren. Cel mai bine e la vagonul-restaurant.

Post Reply

Return to “Tips & Tricks”