Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Forum rules
1. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
2. Offtopicul este interzis

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică
Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

osuletz - Iti multumesc ca ai cumparat de la noi si iti multumesc si pentru ca ai asteptat pana a venit Cerato!
Ma bucur ca iti plac tavitele. Sper sa ne mai auzim!

Multumesc,
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

Noi reduceri pentru forum si promotie impreuna cu COBI Romania www.cobiromania.ro (o alta divizie a noastra) – jucarii de construit COBI, pentru cei care doresc un cadou pentru copii!
Pe scurt, pana cum aveati curierat gratuit sau reduceri. Acum puteti alege sa primiti jucarii de valoare mult mai mare decat discounturile sau avantajele de pana acum. Rezolvati si niste cadouri...

-la tavite sau bandouri– 10% reducere sau curierat gratuit sau primiti o jucarie Cobi de 100-115 piese, in valoare de aprox.32–33 ron !

-la covorase (cauciuc si mocheta)– suportam noi o parte din curierat si mai aveti de plata doar 15 ron, sau primiti la fiecare set de covorase o jucarie de construit Cobi de 60 de piese, in valoare de 20 ron.

-la covorase + tavita sau bandouri (pereche sa fie, chiar daca nu-s pentru aceeasi masina) – aveti 10 ron reducere la covorase si curierat gratuit sau alegeti jucarii Cobi in valoare de 54 ron !

-la mai multe tavite/bandouri pe livrare – reduceri intre 8 ron/buc si 15 ron/buc sau, la 5 tavite sau bandouri /livrare, aveti al 6-lea produs gratuit ; alternativa Cobi, in oricare varianta, puteti alege jucarii Cobi de valoare semnificativ mai mare decat suma discount + transport.
-la cotiere - la fel ca la covorase

Daca alegeti varianta cu jucariile Cobi, costurile de curierat ce va raman sunt intre 20-24 ron (tot un partial, desigur... )
Daca doriti o alta jucarie, mai scumpa decat discountul respectiv, platiti doar diferenta, evident.

Weekend placut!
Mircea

PS: Tipitip - daca mai faceti tombola si anul acesta, sa faci un "capitol" separat pentru cei care au copii sau fratiori mai mici. Evident cu cadourile date de noi!

Ceau!
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

O mica erata la postul de mai sus: la tavita+covorase, jucaria pe care o puteti alege este in valoare de 50 ron, nu 54. Scuze! Am tastat aiurea...

Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

lus
din umbra...
Posts: 351
Joined: 11 Sep 2007, 12:29
Auto: cee'd
Location: Piatra Neamt

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by lus »

salut, Mircea!
am presuri de mocheta originale KIA si de cauciuc luate de la tine; cele spate sunt fara sistem de prindere, pentru ca masina nu are acel sistem.
intrebari:
1 poti sa-mi furnizezi doar acel sistem separat?
2 surubul se infileteaza in mocheta originala a masinii?

multumesc!

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

lus -
1. da, dar ar trebui sa le punem in coletul vreunui coleg de forum din localitatea ta, pentru ca altfel te costa curieratul de 3 ori cat sistemele de prindere.
2. da.

Weekend placut!
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

Kia4me
Posts: 19
Joined: 11 Jul 2008, 13:30
Auto:
Location: BV

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Kia4me »

Servus Mircea!
As dori si eu sa comand o tavita pentru Ceed SW. Spune-mi, te rog, cum trebuie sa procedez?

Multumesc mult!

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

Kia4me - Te rog, telefon, fax, mail, PM, SMS cu nick-name-ul de forum si urmatoarele date si maine pleaca spre tine.

• date de facturare: persoana fizica (CNP si CI – aici puteti si “gresi” cate o cifra pe ici-colo, ca nu are importanta...), firma (toate datele, inclusiv IBAN –aici trebuie corecte ca e vorba despre contabilitate)
• date de livrare: la serviciu sau acasa, unde poate gasi curierul mai usor pe cineva in timpul zilei
• neaparat un numar de telefon valabil

Pretul l-ai vazut deja: 151 minus 10% sau curierat gratuit.

Multumesc,
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

lus
din umbra...
Posts: 351
Joined: 11 Sep 2007, 12:29
Auto: cee'd
Location: Piatra Neamt

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by lus »

themircea wrote:Salut!

lus -
1. da, dar ar trebui sa le punem in coletul vreunui coleg de forum din localitatea ta, pentru ca altfel te costa curieratul de 3 ori cat sistemele de prindere.
2. da.

Weekend placut!
Mircea

Mircea, ma intereseaza 6 bucati din modelul care are nu are nevoie de surubelnita pentru infiletare, sa-mi spui cat costa cu transport cu tot.

multumesc!

scdvv
Posts: 250
Joined: 17 Aug 2009, 21:58
Auto:
Location: Brasov

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by scdvv »

Va propun un business: Eu cam o data la 2 saptamani am drum de la BV la Arad si pot face un "mic" ocol prin Timisoara.
Ptr o bere pot sa fac pe curierul ptr voi, cei care locuiti pe drumurile: Bucuresti-Ploiesti-Pitesti-Targoviste-Brasov-Sibiu-Deva-Arad-Oradea-Cluj-Mures-Sighisoara

Din pacate azi deja sunt in Arad, dar daca va ganditi, in 5 Oct pot face prima "ridicare" cu livrari incepand cu 9.Oct Oradea-Cluj-Bv si din 12 Buc-Pit

Ideea mi-a venit cand am vazut comanda colegului din BV kia4me
Kia cee`d Best SW 1,4 -109 CP - So Red 2009
&
Ford Focus HB 1,6 - 115 CP - Black 2008
&
Skoda Octavia 1,6 TDI - 105 CP - Bej cappuccino 2010

Jurnal de bord
Poze
Avatar marit

User avatar
doringvd
Moderator
Posts: 1355
Joined: 07 Jun 2007, 11:15
Auto:
Location: BRASOV
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by doringvd »

Buna idee ...meriti o bere oricum.

Sambata avem o intalnire la Brasov, putem centraliza comenzile catre Mircea, aici...pana Joi ..iar sambata la intalnire aveti produsele!
Astfel se va imparti costul transportului (si asa mic) revenindu-i fiecaruia o suma imfima...corect?
Oricum, va trebui sa-mi iau si eu presuri de cauciuc pentru anotimpul ploios si sistemele de prindere despre care povestiti...


Sigur, Daca nu va grabiti...in 5 Octombrie scdvvv le ridica de la Oradea iar pana pe 9 le avem !
Cee'd 1.4 GSL LX MT Machine Silver ."Ltd. Edition"

Jurnal de bord: http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=316

ODO 75000km Image

--------------------------
FOLOSESTE "SEARCH" INAINTE SA POSTEZI
POSTEAZA IN SECTIUNEA CORECTA
RESPECTA MEMBRII ACESTUI FORUM
--------------------------

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

lus - Nu-i vorba de surubelnita... :D Crestaturile alea in cruce sunt mai mult pentru design...
Se insurubeaza cu mana - nu-ti trebuie surubelnita ca sa le infiletezi in mocheta de pe podea...

La covorasele de Ceed gaurile pentru sisteme de fixare sunt rotunde. Crezi ca vei putea folosi sistemele ovale cu excentric? Nu cred ca intra in gauri...

Cat despre pret: sistem complet (sistemul din podea si saibele de pe covoras) - 6 ron ; doar sistemele de pe podea - 4 ron.
La covorasele de cauciuc nu ai ce face cu saibele pentru ca au ele intaritura de cauciuc in jurul gaurilor, iar acea intaritura preia rolul saibelor de la covorasele de mocheta.

Costul curieratului (partial suportat de noi, totusi... :D ) ar fi 20 ron.
Tu decizi...

scdvv - Elegant si generos din partea ta! Asta inseamna forum! Felicitari!
Colegii de forum vor decide daca prefera sa le trimitem prin curierat cu livrare in 24 de ore, sau ceva mai ieftin, prin tine.
In oricare dintre cazuri, noi va stam la dispozitie.

doringvd - de ce sa le ridice de la Oradea? :lol: :wink:

Multumesc,
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

Kia4me
Posts: 19
Joined: 11 Jul 2008, 13:30
Auto:
Location: BV

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Kia4me »

Servus!
Mircea, ti-am trimis PM cu datele solicitate. Daca astazi trimiti coletul, maine ajunge la Brasov? (Sa stiu sa astept curierul :) ).

Multumesc!
KIA Cee'd SW 1.4 GSL Best, Pewter Beige

User avatar
doringvd
Moderator
Posts: 1355
Joined: 07 Jun 2007, 11:15
Auto:
Location: BRASOV
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by doringvd »

themircea wrote: doringvd - de ce sa le ridice de la Oradea? :lol: :wink:
de ce nu mi-a iesit TIMISOARA ?? :lol:
Cee'd 1.4 GSL LX MT Machine Silver ."Ltd. Edition"

Jurnal de bord: http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=316

ODO 75000km Image

--------------------------
FOLOSESTE "SEARCH" INAINTE SA POSTEZI
POSTEAZA IN SECTIUNEA CORECTA
RESPECTA MEMBRII ACESTUI FORUM
--------------------------

Kia4me
Posts: 19
Joined: 11 Jul 2008, 13:30
Auto:
Location: BV

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Kia4me »

A sosit tavita :). De-abia astept sa vad cum vine la masina!

Multumesc!
KIA Cee'd SW 1.4 GSL Best, Pewter Beige

ardei07
Posts: 1
Joined: 05 May 2009, 12:28
Auto:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by ardei07 »

As dori si eu o tavita de portbagaj pentru Kia Ceed, dar poate fi livrata in Bucuresti pana la sfarsitul saptamanii???

Post Reply

Return to “Oferte speciale pentru membri”