VAND KIA CEED Facelift URGENT !!! 8200 Euro negociabil

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Juss
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2009, 11:16
Auto:
Contact:

VAND KIA CEED Facelift URGENT !!! 8200 Euro negociabil

Post by Juss »

Tinuta in garaj. Prim proprietar, Model Facelift, pe cartea masinii scrie fabricatie 2010. Impecabila din punct de vedere tehnic si optic, nu a suferit nici un accident.10airbaguri,varianta BEST,2chei briceag,carte service,volan reglabil,scaune fata cu reglaj pe inaltime si lombar, alarma PIRANIA, senzori de parcare, presuri cauciuc originale Kia. pozele sunt facute cand masina era echipata cu cauciucuri de iarna. am si cauciucuri de vara si capace.se accepta orice verificare in orice service! masina mai are garantie transferabila 5 ani jumatate. Pret negociabil. URGENT, am nevoie de bani!! accept si unele variante diesel mai ieftine. Masina se poate vedea si in Bucuresti si in Dambovita. Mai multe relatii la telefon: 0766724810 si 0731423541

User avatar
psystem
Geologu'
Posts: 1776
Joined: 16 May 2007, 13:53
Auto:
Location: Focsani

Re: VAND KIA CEED Facelift URGENT !!! 8200 Euro negociabil

Post by psystem »

poze?
KIA Cee'd 1,4 GLS, 07/07/07, Mars Red, Base + Cateva optionale ODO: 121.000+ Km///album\\\///JB\\\
DACIA Logan 1,4 MPI+GPL, 01/06/10, Bej Laureate ODO: 76.000+ Km
DACIA Duster 1,5 dCi 4X4, 11/12/13, Laureate, Gris Comete ODO: 0.050+ Km

Juss
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2009, 11:16
Auto:
Contact:

Re: VAND KIA CEED Facelift URGENT !!! 8200 Euro negociabil

Post by Juss »

pozele sunt facute cand avea cauciucurile de iarna...acum are cauciucurile de vara si capacele.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Juss
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2009, 11:16
Auto:
Contact:

Re: VAND KIA CEED Facelift URGENT !!! 8200 Euro negociabil

Post by Juss »

vandut...:(

wraith99
Posts: 2
Joined: 09 Oct 2010, 23:08
Auto:

Re: VAND KIA CEED Facelift URGENT !!! 8200 Euro negociabil

Post by wraith99 »

Frumoasa masina. Imi pare rau ca te-ai despartit de ea, e culoarea perfecta pt kia. Bine,poate si gri-ul acela. Oricum, cine a luat-o, a luat-o la un pret prea bun, sper ca ti'a multumit. :D

Post Reply

Return to “Bazar”