Huse

Eleroane, kituri de caroserie, folie, geamuri fumurii, xenoane, roţi / cauciucuri, huse...
Post Reply
1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Hai ca mai fac azi sile pun deseara...

tukyy84
Posts: 105
Joined: 24 Aug 2007, 17:05
Auto:
Location: Romania
Contact:

Post by tukyy84 »

Ateptam pozele,am cautat in jurnal dar nam gasit ,am sa caut mai atent

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

cred ca am dat un rateu atunci cu pusul pozelor daca imi aduc aminte.

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Stiam eu ca ai pus niste poze ... pagina 9, insa nu se observa ezac cum ai decupat si unde
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

da n-am decupat eu ... asa e modelul ...

tukyy84
Posts: 105
Joined: 24 Aug 2007, 17:05
Auto:
Location: Romania
Contact:

Post by tukyy84 »

hai ca asteptam poze :D

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Da ... acum mi'am amintit ca de fapt ce mi se parea mie ca trebuie decupat nu e de fapt de la centura, ci pentru deblocarea banchetei sa o poti rabata ... deci nu trebuie decupare speciala, ci doar pentru tetiere
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

marinero
Posts: 251
Joined: 10 Oct 2007, 21:42
Auto:
Location: Satu Mare

Post by marinero »

Dorim niste poze cu husele .

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

usurel, usurel. Munca, cumparaturi, baie eu, baie copii ... etc. Yotele aici viewtopic.php?p=21133#21133

cosmin_m3
Posts: 162
Joined: 22 Sep 2007, 08:24
Auto:
Location: Pitesti

Post by cosmin_m3 »

pt mine problema huselor a inceput inca de cand am ridicat masina... la toate magazinele de specialitate la care am fost...ori nu veneau bine ori nu imi placea materialu ... asa ca am fost oarecum nevoit sa aleg varianta huselor pe comanda. iata ce a iesit:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Cee'd 1.4 GSL Machine Silver AG-81-MCI
Image
ODO 190k

Sa nu te certi niciodata cu un prost! Ceilalti au toate sansele sa nu observe diferenta!

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Cat te-au ajuns si unde le-ai facut ? sunt super

cosmin_m3
Posts: 162
Joined: 22 Sep 2007, 08:24
Auto:
Location: Pitesti

Post by cosmin_m3 »

pretul a fost de 300 lei ( + 20 lei din partea mea pt seriozitate si promptitudine - in 2 ore au fost gata)
autorul este un tip care a lucrat la uzina dacia. in prezent este angajatul unei tapiterii dintr-o comuna de langa pitesti.
Cee'd 1.4 GSL Machine Silver AG-81-MCI
Image
ODO 190k

Sa nu te certi niciodata cu un prost! Ceilalti au toate sansele sa nu observe diferenta!

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

merita din plin. nu intrebi, nu neparat acum, nu e o urgenta, si nici bani, dar daca ar putea sa faca dupa masuratorile tale? si pe alte nuante?

cosmin_m3
Posts: 162
Joined: 22 Sep 2007, 08:24
Auto:
Location: Pitesti

Post by cosmin_m3 »

este in drumul meu zilnic spre serviciu... asa ca pot oprii oricand sa-l intreb. la mine a fost nevoit sa-mi demonteze scaunele din spate pt a lua masurile pe care bineinteles nu si le-a notat pe nimic, dar cred ca daca vede masina, cu un metru liniar, le-ar putea lua f usor fara sa mai necesite demontarea scaunelor.
cat despre materiale , mai avea vreo 8-9 modele dar nu mi s-au parut atat de frumoase precum acesta.
Cee'd 1.4 GSL Machine Silver AG-81-MCI
Image
ODO 190k

Sa nu te certi niciodata cu un prost! Ceilalti au toate sansele sa nu observe diferenta!

guzelnico
Posts: 4
Joined: 09 Nov 2007, 18:23
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by guzelnico »

cosmin_m3 wrote:este in drumul meu zilnic spre serviciu... asa ca pot oprii oricand sa-l intreb. la mine a fost nevoit sa-mi demonteze scaunele din spate pt a lua masurile pe care bineinteles nu si le-a notat pe nimic, dar cred ca daca vede masina, cu un metru liniar, le-ar putea lua f usor fara sa mai necesite demontarea scaunelor.
cat despre materiale , mai avea vreo 8-9 modele dar nu mi s-au parut atat de frumoase precum acesta.
Vreau si eu huse! [-o< .Avand in vedere ca voi veni din Bucuresti, poti obtine un nr. de telefon de la meseriasul care ti-a executat husele, sa-mi fac o programare, sa ne punem de acord asupra orei, timpului de executie etc.?Multumesc mult, fac cinste cu un suc/ cafea (alcool nu se poate, ca-i pacat sa ne traga pe dreapta 3 luni, cu asa masini dragute) :)

KIA cee`d 1.4 GSL LX BEST OIL BLUE

Post Reply

Return to “Styling, exterior şi interior”