Impresii after Intalnire Nat DEMO Bran-aprilie2008

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
laurentiu_proto2000
Posts: 173
Joined: 24 May 2007, 11:27
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by laurentiu_proto2000 »

i-as da si eu 200km/h, dar o mai menajez. inca e in rodaj. abia am depasit 12000 azi :D
KIa Ceed 1.4 GSL Best Machine Silver B-88-CLP >21000km

Piticu21
Posts: 268
Joined: 14 Dec 2007, 00:18
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Post by Piticu21 »

alpinad wrote:
Dennis wrote:Ati ajuns toti cu bine? A luat cineva vreun radar? :P

toti am fost ok pe drum!am fost dotati cu detectoare+gps-uri[referitor la camere]
pe un prost cu un logan l-a luat radaru ca s-a pus cu kia :))

io chiar sunt curios unde era radarul ala ca mie nu mi-a piuit.

Hm ... sau e jucaria mea prostuta?
The one, The Only ONE

Kia Cee'd 1.6 CRDI - EX - low power + climatronic | Piston Gray
www.piticu.ro
www.blog-auto.ro

Johnny27

Post by Johnny27 »

Cred ca jucaria ta a ramas fara curent, asa cum se intampla mai recent pe la Pitesti :P :lol:

laurentiu_proto2000
Posts: 173
Joined: 24 May 2007, 11:27
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by laurentiu_proto2000 »

da, deci deschid lista. am de adus cricuri, pompa de picior, imbus de 10 (am pus ochii pe 2 faruri cu xenon). lista ramane deschisa. poate ar trebui sa deschid un topic nou? :D
KIa Ceed 1.4 GSL Best Machine Silver B-88-CLP >21000km

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

@ piticu Eu uplodez acuma .... in new folder ;)
totul a decurs ok ... daca pot spune ok .. pt ca am avut ceva mici incidente .... cand am venit ... (Noi cei din pitesti ) am fost 4 masini ... am mai oprit ... ca ii era rau baietelului lui Ionutz75 ... mai o pauza de tigara ... una de "dat un telefon" dupa un tufis .. etc .. si la ultima oprire undeva in apropiere de Bran ... un tir aproape ca s-a urcat pe Andrei(Bond)..... i-a infundat si zgariat aripa stanga.... Nu a fost mare lucru .. dar pacat de masinuta.... ca inca are nr rosii .... si mai tare a fost ca asta cu tirul .... a fugit ... si nu a mai oprit la politie(ceilalti spun ca ar fi fost un pic baut si daia a fugit) iar saracu Bond ... o face pe casco ... in fine .. am fost la politie .. la politie era inchis :) si scria pe usa : "In caz de evenimente sunati la nr de tel :074 .......... " dupa 5 min apare si politaiu .. era la fotbal ... i-a dat dovada ... si gata .. c`e la vie` .. Iar la intoarcere a fost ok ... eu cu ionut am mai oprit si am mai facut un gratarel ... si pe seara am ajuns cu bine acasa :D
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

User avatar
ionutcc
Posts: 279
Joined: 31 Oct 2007, 15:39
Auto:

Post by ionutcc »

super intalnire, imi pare rau ca nu am putut sa urmez coloana pe ruta bran-rasnov-poiana brasov ... asta e ... data viitoare
4. Kia Sorento 2.2 D, 7 locuri (2021...)
3. Kia Carens 1.7 D, 7 locuri (2017-2021)
2. Kia cee'd 2 1.6 GDI City+ (2013-2016)
1. Kia cee'd 1.4 LX Best (2008-2012)

laurentiu_proto2000
Posts: 173
Joined: 24 May 2007, 11:27
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by laurentiu_proto2000 »

draga petry, noi 2 vrem sa iti multumim ca te-ai ocupat de organizarea acestei intalniri. a iesit supar si sincer, asteptam urmatoarea intalnire. felicitari si sa-ti traiasca pisica(i-am pus pozele deja :D )
KIa Ceed 1.4 GSL Best Machine Silver B-88-CLP >21000km

Dennis
Ghost
Posts: 690
Joined: 30 May 2007, 11:51
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Dennis »

@aktymel, nu erati satui fratilor de gratar? :D
LX Best 1.4 + GPL, machine silver, IF-07-SBI

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

am mai bagat o portie ... ca sa fim siguri ca ne ajunge ... ca cine stie cand mai facem ... e grav ... vine Pastele .. post .... alea alea ... ce e acum in burtica nu strica :P
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

andreea
Posts: 284
Joined: 07 Feb 2008, 13:02
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by andreea »

Super intalnire, mi-a placut, mai vreau :P :P :P ... Noi (eu si stuff-ul tehnic) am plecat pe ruta ocolitoare Bran-Rucar-Pitesti-Bucuresti. Drumul a fot OK, vin si eu maine cu poze. A fost prea frumos, abia astept urmatoarea intalnire... cu sau fara "franceji" .... Quelle Horror! :P
http://picasaweb.google.co.uk/bandreea/Kiutza
Cee'd 1.4 GSL LX MT Machine Silver ."Ltd. Edition"

manucu01
Posts: 722
Joined: 02 Aug 2007, 20:33
Auto:
Location: Iasi

Post by manucu01 »

am ajuns cu bine si noi. din fericire nu am mai dat 2 milioane niciunui politist pe nume "gogu" la intoarcere. eu poze multe nu am, insa m-am straduit sa va fac una de pe vila C.
intalnirea "CHILOT" a fost foarte reusita, de-acum ..sa vina si celelalte! felicitari tuturor.
Image
Image
Cee'd 1,4 LX BEST black pearl IS-&9-MFM - 250000km
Opel Mokka 4x4, 1.4l 140CP
jurnal de bord: viewtopic.php?t=1126

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Post by alpinad »

laurentiu_proto2000 wrote:da, deci deschid lista. am de adus cricuri, pompa de picior, imbus de 10 (am pus ochii pe 2 faruri cu xenon). lista ramane deschisa. poate ar trebui sa deschid un topic nou? :D
da topic nou...si apropos la xenoane facem juma'juma'...tu unu'eu unu'...fratzeste!
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

malybe
alle
Posts: 290
Joined: 02 Dec 2007, 19:14
Auto:
Location: Bucuresti

Post by malybe »

Dennis wrote:Ati ajuns toti cu bine? A luat cineva vreun radar? :P
era sa ne-o luam langa targoviste...a deschis aparatul exact cand treceam pe acolo dar am franat brusc si am scapat pana la urma.

by the way ...a fost frumos, am sclipit cu toti in multe culori, sper ca data viitoare sa fim si mai multi si mai beti :P
kia cee'd best black

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Post by alpinad »

manucu01 wrote:am ajuns cu bine si noi. din fericire nu am mai dat 2 milioane niciunui politist pe nume "gogu" la intoarcere. eu poze multe nu am, insa m-am straduit sa va fac una de pe vila C.
intalnirea "CHILOT" a fost foarte reusita, de-acum ..sa vina si celelalte! felicitari tuturor.
Image
Image

'ai baiete,ghini ca n'ai mai dat bani la militzai....si asa-i cum zici tu "chilotul" aista o iesit super fain!!!
sper sa fim mai multi data viitoare!!!
asteptam si celelalte zone ale tzarii!
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

Johnny27

Post by Johnny27 »

Bai Dane, lasati glumele astea cu Laur ca speriatii oamenii :P :lol: Parca vad la urmatoarea intalnire o sa venim doar 6-7 si toti cu aceleasi truse. :lol: Si o sa schimbam xenoane si jenti auto intre noi. :P

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”