Am fost copilotul lui Dan Ungur

De toate pentru toţi
Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Am fost copilotul lui Dan Ungur

Post by Skyppy »

Azi, m/am dat cu Evo 9 in calitate ce copilot al lui Dan Ungur, pilotul de raliuri. Onoarea am avut/o in cadrul unui eveniment organizat de rompetrol, in parcare la city park. M/a invartit de mi/a scos G/urile pe gat si am vazut cum e sa te dai cu adevarat cu frana de mana...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Am fost copilotul lui Dan Ungur

Post by Skyppy »

si inca
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

spdblue
danezul
Posts: 4480
Joined: 26 Sep 2007, 21:08
Auto: Cee'd LX Best 1,4 Benzina
Location: Brasov
Contact:

Re: Am fost copilotul lui Dan Ungur

Post by spdblue »

@Skyppy esti de invidiat. =D> Fain. Este un eveniment pe care nu ai cum sa-l uiti. Cunosc evenimentul. Exista o implicare mare, dar...s-au strecurat si fosti piloti, asa ca...un novice se va califica doar daca are talent cu, carul. Din nefericire pana acum nu m-am inscris. In calendarul "competitional" Brasovul nu a figurat, ceea ce mi-a mai diminuat din sanse. Dar si aici e ca la "loto", daca nu joci nu sti daca poti castiga. :mrgreen: A mai ramas ceva vreme, sa vedem daca voi avea suficienta "carisma" sa ma voteze publicul. [-o<
Cand mai ai vesti din domeniul sportului cu motor, daca nu te deranjeaza, deschide un topic pe aici: viewforum.php?f=49
Multumesc. Drum bun si numai bine.
Kia Ceed 1.4 T-GDi 6MT BEST Blue Flame
ODO: 1200
Jurnal de bord: viewtopic.php?f=165&t=25685
Cee'd LX Best 1,4 Benzina Mars Red Siguranta in trafic prin respect
BV 77 SPD ODO 141.520
Jurnal de bord http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?f=5&t=704 Stiri auto moto

Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Am fost copilotul lui Dan Ungur

Post by Skyppy »

Mersi. La mine imi e ajutor serviciul. Asa m/am dat cu Chayenne, Porsche 911, Tiguan pe cheile dobrogei, plimbare cu Black Hawk//// si sa continui cu lauda.
http://www.libertatea.ro/stire/foto-rox ... 99056.html.
De evenimentul acesta am aflat pe ultima suta de metrii

spdblue
danezul
Posts: 4480
Joined: 26 Sep 2007, 21:08
Auto: Cee'd LX Best 1,4 Benzina
Location: Brasov
Contact:

Re: Am fost copilotul lui Dan Ungur

Post by spdblue »

Fain. Cand mai ai astfel de ocazii, mai deschide un topic, mai urca o poza, spune-ne impresii despre masini, eveniment etc.
Kia Ceed 1.4 T-GDi 6MT BEST Blue Flame
ODO: 1200
Jurnal de bord: viewtopic.php?f=165&t=25685
Cee'd LX Best 1,4 Benzina Mars Red Siguranta in trafic prin respect
BV 77 SPD ODO 141.520
Jurnal de bord http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?f=5&t=704 Stiri auto moto

Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Am fost copilotul lui Dan Ungur

Post by Skyppy »

heheh. AIci, ce aere conditionate, bord sters cu nu stiu ce carpa de micro fibra, mochete personalizate.. fîs. Totul rudimentar. Butonase, comutatoare, ditamai frana de mana, ca la camion, caldura mare si tot mirosul de cauciuc si fumul aferent erau in masina. Diferentialele croncaneau de ziceai ca acum sta sa se rupă, prima impresie fiind „mama ce rabla, auzi cum hurducăie“. Pe pista însă, treaba a stat altfel.

Post Reply

Return to “Cafenea”